Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук. Разбрах
Регистрация
Ани Байчева

Ани Байчева

id.capital.bg/anna_baicheva

Активност

Осъвременяване
  • Ани Байчева

    Ани Байчева 24 мар 2010, 13:58

    публикува коментар [#37]: "Освен да не взимат само пари и пак пари, някой нещо ще направи ли? Аз искам да знам за какво ще отиват тези колосални суми за паркирането в ..." към "Дебати" в Капитал

ID