Рейтингът се изчислява в зависимост от вашата активност в сайтовете на Икономедиа.
Разглеждатe публичния профил на BAte Venci в id.capital.bg.
Ако се регистрирате, можете да следите информацията за действията на потребителя в capital.bg, dnevnik.bg и другите сайтове на Икономедиа, както и да се споделяте интереси с читателите на изданията ни. Регистрацията е безплатна и отнема 2 минути. Ако вече сте регистриран - влезте с вашия email и парола.
Активност
Осъвременяване-
BAte Venci 22 апр 2025, 22:05
публикува коментар [#24]: "Вукът на шумкар е много долен червен отпадък." към "Васил Терзиев: Промяната не може да стане с популизъм, резки завои и силни думи" в Дневник
-
BAte Venci 16 яну 2025, 21:18
публикува коментар [#22]: "Съвсем нормално е единствената столижа в ЕС, която има за кмет внук на шумкар, да е и единствената столица в ЕС, която да няма нощен транспо..." към "Нощният транспорт в София почти да се закрие, решиха ГЕРБ, БСП и малки партии" в Дневник
-
BAte Venci 29 ное 2024, 18:00
публикува коментар [#15]: "И как реши точно, че не съм от София?М? " към "В части от София няма парно и топла вода заради аварии" в Дневник
-
BAte Venci 29 ное 2024, 17:49
публикува коментар [#13]: "Час по-скоро това морално остаряло говедо трябва да бъде закрито. Гледам някакви селяни от София се палят по-нагоре. Какво се палите бе, с..." към "В части от София няма парно и топла вода заради аварии" в Дневник
-
BAte Venci 04 сеп 2024, 13:42
публикува коментар [#33]: "важното е че запазват коптора на гошо тарабта, неокомунистите от СС и партизанският унук" към "С полиция започна премахването на големите дървета по столичната ул. "Опълченска" (видео)" в Дневник
-
BAte Venci 26 юли 2024, 16:39
публикува коментар [#36]: "варненски селяни, с русофилско потекло. Това е." към "Собствениците и дизайнерите на бара "Раджана бийч" отказват да говорят за произхода на римския саркофаг" в Дневник
-
BAte Venci 04 юни 2024, 16:28
публикува коментар [#9]: "До коментар [#7] от "Пламен Данаилов": Няма как да сравняваш климатик и радиатор. Едното е за охлаждане, другото за отопление. Отделно кл..." към "Токът вероятно ще поскъпне под 2% от юли, парното - ще поевтинее с повече" в Дневник
-
BAte Venci 04 юни 2024, 15:45
публикува коментар [#6]: "До коментар [#1] от "Соколов": Защо пишете такива лъжи, таварищ? Токът винаги е бил най-скъп за отопление, а дотираното парно в София, вин..." към "Токът вероятно ще поскъпне под 2% от юли, парното - ще поевтинее с повече" в Дневник
-
BAte Venci 20 май 2024, 13:37
публикува коментар [#49]: "Даскалката по рузки и ибрикът на правешкият кръволак, лицето на Европа в България. " към "Бойко Борисов и Йорданка Фандъкова са призовани да обяснят продажбата на лифтовете на Витоша" в Дневник
-
BAte Venci 15 май 2024, 11:48
публикува коментар [#33]: "До коментар [#32] от "Кум Лисан": Сериозно ли си мислите че плащате много? Имате ли идея колко е дотирано парното? В момента държавата пл..." към "Парното в София може да поевтинее с близо 30% от 1 юли" в Дневник
-
BAte Venci 15 май 2024, 10:42
публикува коментар [#25]: "426 лв без ДДС ще плащаме на тази каца без дъно ТЕЦ София, за всеки произведен мвтч електрическа енергия. Няма такава кочина!" към "Парното в София може да поевтинее с близо 30% от 1 юли" в Дневник
-
BAte Venci 29 апр 2024, 22:08
публикува коментар [#91]: "Няма друг град в ЕС, където да има толкова много коптори с монтирани ДВГ. Причината София да е задрсътена от таратайки е смешната цена от 24..." към "Общинари ще спират изграждането на велоалея и бус лента по бул. "Патриарх Евтимий" в Дневник
-
BAte Venci 21 мар 2024, 18:30
публикува коментар [#21]: "влади магнита като какъв се изказва?" към "Владислав Горанов: Маските паднаха, Борисов и Пеевски разбраха кой е Асен Василев" в Дневник
-
BAte Venci 18 мар 2024, 16:13
публикува коментар [#114]: "ХРИСТО ИВАНОВ Е НАЙ_ВЕЛИКИЯТ! НАЙ_ВЕЛИКИЯТ БАРИСТА!" към "ГЕРБ постави краен срок за преговорите - 12 ч. на 19 март" в Дневник
-
BAte Venci 18 мар 2024, 15:52
публикува коментар [#18]: "НЕК изкупува 1000 квтч ток от тец трайчо костос за 955лв без ДДС и такси, нормално да се топлят столичаните за без пари." към "Топлофикация София" прогнозира чувствително по-ниски сметки за февруари спрямо януари" в Дневник
-
BAte Venci 18 мар 2024, 14:50
публикува коментар [#18]: "Съвсен нормално. Все пак НЕК изкупува един МгВтч ток от този коптор на цена от 955 лв без ДДС и такси. Нормално е столичаните в повече да ..." към "Холандец е задържан за заплаха срещу жена в София с нож" в Дневник
-
BAte Venci 05 мар 2024, 16:54
публикува коментар [#28]: "До коментар [#20] от "Изо Дзадзе": Абослютно вярно. В съответствие с гореизложеното са определени коефициенти за ефективност на производст..." към "Топлофикация София" съди известен юрист за дължими 6 стотинки" в Дневник
-
BAte Venci 05 мар 2024, 16:50
публикува коментар [#26]: "Не знам дали знаете, но ТЕЦ София продава на преференциална цена от 955 лв беьз ДДС, мизерният ток, който произвежда. Ако се махне и тази д..." към "Топлофикация София" съди известен юрист за дължими 6 стотинки" в Дневник
-
BAte Venci 26 фев 2024, 10:28
публикува коментар [#35]: "Доста нагла адвокатка. Ще я видя какво ще плямпа като я изпраскам в муцуната." към "Адвокатът на Христо Шопов отрече той да е носил оръжие по време на съседската свада" в Дневник
-
BAte Venci 23 фев 2024, 21:34
публикува коментар [#59]: "Жената от Люксенбург е отишла пред дома на Шопов, тогава той излезнал с два пистолета във всяка ръка, а жената е отишла пред дома на Шопов, ..." към "Актьорът Христо Шопов остава в ареста за 72 часа, заплашен е от 6 години затвор" в Дневник
