Рейтингът се изчислява в зависимост от вашата активност в сайтовете на Икономедиа.
Разглеждатe публичния профил на Бай Ганьо в id.capital.bg.
Ако се регистрирате, можете да следите информацията за действията на потребителя в capital.bg, dnevnik.bg и другите сайтове на Икономедиа, както и да се споделяте интереси с читателите на изданията ни. Регистрацията е безплатна и отнема 2 минути. Ако вече сте регистриран - влезте с вашия email и парола.
Активност
Осъвременяване-
Бай Ганьо 13 май 2026, 00:46
публикува коментар [#16]: "До коментар [#2] от "Таралеж": Поздрави на Румен да пратиш. Нещо му падна горската къщичка?" към "Районите "Слатина", "Изгрев" и "Подуяне" ще се чистят от турска фирма до 2031 г." в Дневник
-
Бай Ганьо 02 май 2026, 22:55
публикува коментар [#11]: "Пожелавам му да види европейско правосъдие и специално Бай Ставри да се грижи за него, всяка вечер." към "Жена е загинала при пътен инцидент, шофьор е бил прокурор от Враца" в Дневник
-
Бай Ганьо 02 май 2026, 22:51
публикува коментар [#75]: ""Цели 70 метра" - толкова е кортежа на дебелите мутрафони (и двата), но както и да е. Зеления чорап няма да се спрегне, нали са вече приятел..." към "Възстановяването на пътя между Смолян и Пампорово може да отнеме години, обсъжда се обход" в Дневник
-
Бай Ганьо 30 апр 2026, 23:42
публикува коментар [#10]: "Класически ГЕРБераст... Вижте му лицето само" към "Случаят "Трънчовица": Инициативен комитет иска отстраняване на селски кмет заради имотни измами" в Дневник
-
Бай Ганьо 29 апр 2026, 21:17
публикува коментар [#15]: "До коментар [#14] от "Алангро": Биеш ли жена си, бай Алангро?" към "Университетски преподавател е временно отстранен след анонимен сигнал за сексуален тормоз" в Дневник
-
Бай Ганьо 29 апр 2026, 20:16
публикува коментар [#13]: "До коментар [#5] от "MilliVanilli": Ни си ми мили, нито ванлили. Аз познавам момчето, ако има нужда да стане ясно, кара една тенденциозна ..." към "Университетски преподавател е временно отстранен след анонимен сигнал за сексуален тормоз" в Дневник
-
Бай Ганьо 29 апр 2026, 20:10
публикува коментар [#12]: "Г-н набедения насилник скоро ще защити докторантура в ИБФБМИ - БАН, ще е срамота това да се позволи." към "Университетски преподавател е временно отстранен след анонимен сигнал за сексуален тормоз" в Дневник
-
Бай Ганьо 19 апр 2026, 23:18
публикува коментар [#3]: "Горкия Лойко, стар и в л****** си, с риск да влезе в затвора" към "На тези избори ГЕРБ отбелязва най-ниския си резултат" в Дневник
-
Бай Ганьо 19 апр 2026, 21:21
публикува коментар [#2]: "Бум мале, кеф. Столетници, проклетници" към "По данни на "Маркет линкс" БСП може и да не влезе в парламента" в Дневник
-
Бай Ганьо 12 апр 2026, 19:13
публикува коментар [#2]: "Унгарското Прасе ще падне, скоро и нашето! Поздрави и на ГЕРБерастите тук." към "Два часа преди края на изборния ден: 74% активност" в Дневник
-
Бай Ганьо 08 апр 2026, 07:37
публикува коментар [#28]: "Мекеренце тук, мекеренце там..." към "BIRD: Иван Демерджиев е наел лобисти в САЩ" в Дневник
-
Бай Ганьо 09 мар 2026, 23:45
публикува коментар [#19]: "На мекеретата дето заглушиха Поли Паунова - пари не давам. Копи Прокопи..." към "Последна възможност да се абонирате за "Дневник" за 25 евро за година" в Дневник
-
Бай Ганьо 05 мар 2026, 17:00
публикува коментар [#93]: "Толкова от чалгаря на Републиката" към "Майката на Николай Златков настоя Слави Трифонов да свали песента си за случая "Петрохан" в Дневник
-
Бай Ганьо 03 мар 2026, 11:20
публикува коментар [#28]: "Пак Ковачки-Неудачки...." към "Шести блок на АЕЦ "Козлодуй" отново спира работа за ремонт" в Дневник
-
Бай Ганьо 28 фев 2026, 18:40
публикува коментар [#28]: "То защото едни преговори текат... Джуджето е следващия след Иран" към "Кремъл сигнализира, че може да спре преговорите за Украйна, твърди "Блубмърг" в Дневник
-
Бай Ганьо 06 фев 2026, 11:08
публикува коментар [#2]: "Да се отбележи, че загиналия е ГЕРБераст. Едва ли щеше да има тричане на шофьора, ако не беше такъв. Това са фактите." към "В два града протестират заради поредната катастрофа край Телиш" в Дневник
-
Бай Ганьо 31 яну 2026, 11:39
публикува коментар [#31]: "Най-хубавия лев е този в историята. Поздрави на късите копейки!" към "Последен ден, в който може да се плаща с левове" в Дневник
-
Бай Ганьо 28 яну 2026, 19:34
публикува коментар [#11]: "Г-на е бил кмет, от ГЕРБ, каква ирония за пътищата и съдбата му" към "Шофьор загина, след като ремаркето на камион поднесе на заледен участък и удари колата му" в Дневник
-
Бай Ганьо 02 дек 2025, 07:38
публикува коментар [#25]: "Голям Гувнор се оказа този" към "Собственикът на "Гунвор" напуска и продава компанията" в Дневник
-
Бай Ганьо 25 ное 2025, 07:32
публикува коментар [#3]: "Ами добре, можеш да се разведеш, децата можеш да оставиш, но ипотеката е до края. Не разбирам упорството на народа, да купи въпреки всичко, ..." към "Искаш ли да се оженим, за да си купим дом - новата тенденция в Европа" в Дневник