Рейтингът се изчислява в зависимост от вашата активност в сайтовете на Икономедиа.
Разглеждатe публичния профил на dark'star в id.capital.bg.
Ако се регистрирате, можете да следите информацията за действията на потребителя в capital.bg, dnevnik.bg и другите сайтове на Икономедиа, както и да се споделяте интереси с читателите на изданията ни. Регистрацията е безплатна и отнема 2 минути. Ако вече сте регистриран - влезте с вашия email и парола.
Активност
Осъвременяване-
dark'star днес, 05:58
публикува коментар [#201]: "[quote#195:"vankata1"]"обяви контрол над маршрут към Крим"И обяви контрол ... Събота вечер няма как да стане по-смешна, след това изказване ..." към "Украйна удари основната балтийска база на Русия, скова Петербург и обяви контрол над маршрут към Крим" в Дневник
-
dark'star вчера, 20:16
публикува коментар [#59]: "[quote#56:"ghm54724569"]Как сме с купоните за бендзин, русня?? Менкаме ли за водка или квото доди??[/quote] с твоята заплата си купувай ТУК..." към "Украйна удари основната балтийска база на Русия, скова Петербург и обяви контрол над маршрут към Крим" в Дневник
-
dark'star вчера, 20:11
публикува коментар [#57]: "[quote#37:"ghm54724569"]Руснята треба да се предава, нема смисъл.. Нема войници, ловят ги по улиците и дискотеки за чувал картофи посмъртно,..." към "Украйна удари основната балтийска база на Русия, скова Петербург и обяви контрол над маршрут към Крим" в Дневник
-
dark'star вчера, 20:03
публикува коментар [#51]: "Киев контролира маршрут към Крим, колкото умрял свещ" към "Украйна удари основната балтийска база на Русия, скова Петербург и обяви контрол над маршрут към Крим" в Дневник
-
dark'star вчера, 20:00
публикува коментар [#46]: "[quote#11:"dedoliben"]Очаквайте голямо тричане укротролейчета. —цитат от коментар 6 на КМЕТ В СЯНКАНали знаеш че това както и да го въртиш е..." към "Украйна удари основната балтийска база на Русия, скова Петербург и обяви контрол над маршрут към Крим" в Дневник
-
dark'star вчера, 19:42
публикува коментар [#166]: "[quote#165:"lz73"]Дали СССР е спечелил ВСВ е един много интересен въпрос. Прочети "Операция Буря"..[/quote Да = СССР не спечели - само поб..." към "Украински дронове атакуваха Санкт Петербург и сринаха интернет" в Дневник
-
dark'star вчера, 18:17
публикува коментар [#163]: "[quote#109:"todor "]До коментар [#103] от "faraon":Пак не ти схващам рашистката логиката. Западът, викаш, правил мръсно на нацистка Русия, з..." към "Украински дронове атакуваха Санкт Петербург и сринаха интернет" в Дневник
-
dark'star вчера, 18:11
публикува коментар [#162]: "[quote#37:"potuvaneto_na_titanic"]Обичам такива новини!Русия гори!На Путин му остава малко живот!Войната скоро ще приключи с пълна победа на..." към "Украински дронове атакуваха Санкт Петербург и сринаха интернет" в Дневник
-
dark'star вчера, 06:29
публикува коментар [#107]: "Едновременно с предложението за мир на Зеленски е обстреляна Запорожката АЕЦ по време а примиирие договорено от МАГАТЕ - има загинали. ТАКА ..." към "Путин отказа на Зеленски среща, получил и по-рано молба чрез руски бизнесмен" в Дневник
-
dark'star вчера, 06:11
публикува коментар [#95]: "[quote#37:"faraon"]ЛилиПутин не може да спре загубената от него война,защото ще бъде ликвидиран от неговото обкръжение от ястреби. —цитат от..." към "Путин отказа на Зеленски среща, получил и по-рано молба чрез руски бизнесмен" в Дневник
-
dark'star вчера, 05:49
публикува коментар [#88]: "[quote#5:"doctor.no"]"За съжаление, руската страна отново избира войната - всички чуха днешния отговор. Слаб отговор. Той просто не иска да ..." към "Путин отказа на Зеленски среща, получил и по-рано молба чрез руски бизнесмен" в Дневник
-
dark'star преди 2 дни, 20:03
публикува коментар [#31]: "До коментар [#26] от "Боби Колев": от "митичните същества' във форума не се очаква да мислят, а само да плюят" към "НАСА готви астронавтите на космическата станция за евакуация" в Дневник
-
dark'star преди 2 дни, 19:42
публикува коментар [#24]: "на хората в Космоса проблемът е кеч на въздух, за троловете проблем е Русия" към "НАСА готви астронавтите на космическата станция за евакуация" в Дневник
-
dark'star преди 2 дни, 18:18
публикува коментар [#42]: "[quote#30:"Average Person"]До коментар [#5] от "Fräulein Ursula":че кой да знае, че имало азърбайджанци на някакъв кораб в Рашистан[/quote] ..." към "Баку съобщи за петима азербайджанци, загинали от удар с дрон в Русия" в Дневник
-
dark'star преди 2 дни, 18:15
публикува коментар [#41]: "[quote#38:"ttt3958212149180763022"]До коментар [#10] от "wsv18":Путин вчера им го каза по друг начин- че засега само трнират с Оршник и не с..." към "Баку съобщи за петима азербайджанци, загинали от удар с дрон в Русия" в Дневник
-
dark'star преди 2 дни, 18:06
публикува коментар [#40]: "[quote#5:"Fräulein Ursula"]Добре де, не сте ли възмутени? Президента Алиев снабдява с оръжие и газ демократична и свободна Украйна, а те, за..." към "Баку съобщи за петима азербайджанци, загинали от удар с дрон в Русия" в Дневник
-
dark'star преди 2 дни, 13:56
публикува коментар [#32]: "[quote#28:"bat_plamen"]До коментар [#1] от "КМЕТ В СЯНКА":Таварищ "освободител " , а ти одобряваш ли това в 21-ви век да се ходи в чужда стр..." към "Четирима души бяха убити при руска атака с дрон в Киевска област" в Дневник
-
dark'star преди 2 дни, 13:33
публикува коментар [#54]: "[quote#47:"Velocio"]До коментар [#43] от "dark'star":Бай Таню, няма разумен човек, който още да смята, че с путлер може да се преговаря. Че ..." към "Трима души бяха убити при руски бомбардировки в три украински области" в Дневник
-
dark'star преди 2 дни, 13:26
публикува коментар [#53]: "[quote#46:"todor "]До коментар [#44] от "dark'star":"Киев да се възползва от великодушието на Путин. Следващия ще е по-озлобен"Който и да до..." към "Трима души бяха убити при руски бомбардировки в три украински области" в Дневник
-
dark'star преди 2 дни, 13:01
публикува коментар [#45]: "До коментар [#26] от "the_librarian": чакай визитация и инжекция :-) не си в час с реалностите" към "Трима души бяха убити при руски бомбардировки в три украински области" в Дневник