Рейтингът се изчислява в зависимост от вашата активност в сайтовете на Икономедиа.
Разглеждатe публичния профил на cinik в id.capital.bg.
Ако се регистрирате, можете да следите информацията за действията на потребителя в capital.bg, dnevnik.bg и другите сайтове на Икономедиа, както и да се споделяте интереси с читателите на изданията ни. Регистрацията е безплатна и отнема 2 минути. Ако вече сте регистриран - влезте с вашия email и парола.
Активност
Осъвременяване-
cinik днес, 18:27
публикува коментар [#10]: "Eдно време Софиянски разправяше, че със застрояването на Южния парк откъм Японския хотел ще се реализира квартал от нискоетажни сгради, коит..." към "Кметът на "Младост": Планираме до 22-етажната сграда да се изгради ансамбъл от социални сгради" в Дневник
-
cinik днес, 10:57
публикува коментар [#4]: "Смятайте какво ни чака да видим в София, когато от СОС си тръгне така нареченото "икономическо мнозинство" и в общинските дружества като То..." към "Ограда около строителен обект в местността "Баба Алино" е премахната доброволно" в Дневник
-
cinik днес, 10:47
публикува коментар [#3]: "Дядя Румен пришёл, порядок навёл" към "Ограда около строителен обект в местността "Баба Алино" е премахната доброволно" в Дневник
-
cinik вчера, 17:02
публикува коментар [#20]: "Kakво беше казала Кирилова, или Василева (една от двете беше)? Само по делото за Нотариуса - 40 имена на магистрати между кориците. И сред т..." към "Ваня Стефанова: Искам да изясним всичко по делата на Петьо Петров-Еврото и Мартин Божанов-Нотаруса" в Дневник
-
cinik вчера, 10:14
публикува коментар [#10]: "Журналистически дълг е да запознаете обществото с всички видове особености на българското ново жилище, с които купувачите на нов дом могат д..." към "За какво да внимава купувачът, за да не се окаже собственик на незаконен имот" в Дневник
-
cinik преди 2 дни, 19:53
публикува коментар [#6]: "В единия край на Витошка е НДК със заплатите по 15 бона. В другия край - Съдебната палата, там известните като "висши магистрати" с толкова ..." към "За ръководството на НДК е "абсолютно некоректно" обвинението на Милошев за загубата на дружеството" в Дневник
-
cinik преди 2 дни, 19:50
публикува коментар [#5]: "За баснословните заплати по бордовете на държавните фирми винаги са се въртяли слухове - говореше се за фишове по 15 бона, по 20 бона, по 30..." към "За ръководството на НДК е "абсолютно некоректно" обвинението на Милошев за загубата на дружеството" в Дневник
-
cinik преди 2 дни, 10:46
публикува коментар [#29]: "Единствената интрига за мене е, дали собствените му апапи ще го изнасилят преди да го свитнат и дали после ще серат в устата на трупа. Защот..." към "Не се страхувайте да излезете от войната: пълен текст на писмото на Зеленски до Путин" в Дневник
-
cinik преди 2 дни, 06:47
публикува коментар [#15]: "Mного интересно как Доган е уредждал поръчките, при положение, че няма държавен пост. Залагам на това, че е звънял на Буци да се размърда." към "Изтекли показания на Гайтански: Доган го принуждавал да му дава десетки милиони, купил му луксозна яхта" в Дневник
-
cinik преди 3 дни, 23:16
публикува коментар [#25]: "[quote#16:"sim4o2"]Седем държави по света произвеждат електроенергията си изцяло от възобновяеми енергийни източници - водни централи, солар..." към "Над половината произведен ток в България през май е от възобновяеми източници" в Дневник
-
cinik преди 3 дни, 19:32
публикува коментар [#3]: "Сега само вижте кой му е консултантът и кои са му останалите проекти. В "знаковите заведения на София", познати със "засиленото присъствие н..." към "Европрокуратурата внесе обвинителен акт в съда срещу представител на българска фирма" в Дневник
-
cinik преди 3 дни, 13:37
публикува коментар [#26]: "На последната глава от романа "Цар Плъх" сме: "До камиона, с незапалена пура в уста, стоеше един сержант — огромен мъжага с много нашивки н..." към "Напускат потъващия кораб": структурата на ДПС в Кирково подаде оставка година след като премина към Пеевски" в Дневник
-
cinik преди 3 дни, 12:17
публикува коментар [#43]: "[quote#39:"boevbisser"]Дали ще говори - не вярвам, пък и от нашата прокуратура, особено за тежки икономически и корупциони престъпления, ник..." към "Стоян Мавродиев е задържан в Белград, вътрешният министър потвърди" в Дневник
-
cinik преди 3 дни, 11:59
публикува коментар [#38]: "[quote#23:"tut471219554"]До [#7] cinikЪхъ-ъхъДойде-дойдеНищо че смяната на политическите субекти донесе само смяна на личностите , без опит ..." към "Стоян Мавродиев е задържан в Белград, вътрешният министър потвърди" в Дневник
-
cinik преди 3 дни, 11:08
публикува коментар [#15]: "[quote#13:"tacheaux"]Добре. Ама нямаме НИТО ЕДИН прокурор, който да напише читаво обвинение. —цитат от коментар 11 на Тони КОСТОВЩото всички..." към "Нова телевизия: Стоян Мавродиев е задържан в Белград" в Дневник
-
cinik преди 3 дни, 10:56
публикува коментар [#10]: "Tрудно е да се гледа, как един след друг падат посечени нашите величави дъбове! Не трябваше да позволят на умнокрасивите хитреци да ги изпъ..." към "Нова телевизия: Стоян Мавродиев е задържан в Белград" в Дневник
-
cinik преди 3 дни, 10:53
публикува коментар [#7]: "Стоян Мавродиев, с гербаджийски псевдоним К*р Мавруди, беше кошаревски свидетел по делото срещу Прокопиев, Дянков и Трайчо, скалъпено под н..." към "Нова телевизия: Стоян Мавродиев е задържан в Белград" в Дневник
-
cinik преди 3 дни, 08:09
публикува коментар [#13]: "От 7 години слушам кибиците в капанчето на спирката , как "електрокарите" за нищо не стават и по-хубаво от германска дизелова кола „нов внос..." към "В страната на стария дизел електромобилите стабилно растат" в Дневник
-
cinik преди 4 дни, 21:06
публикува коментар [#11]: "ПП-ДБ в момента е удобната дъвка на всички политически измекяри, които се вижда от луната, че са измекяри от най-примитивно битово ниво, но ..." към "Протест във Варна поиска оставката на кмета Благомир Коцев" в Дневник
-
cinik преди 4 дни, 15:20
публикува коментар [#9]: "Споменът от Гърция държи влага. Би било груба грешка за втори път финансово разюздана държава да гръмне в ръцете на ЕК" към "Европейската комисия препоръча единствено срещу България процедура заради дефицита" в Дневник