Рейтингът се изчислява в зависимост от вашата активност в сайтовете на Икономедиа.
Разглеждатe публичния профил на Ген. Колев в id.capital.bg.
Ако се регистрирате, можете да следите информацията за действията на потребителя в capital.bg, dnevnik.bg и другите сайтове на Икономедиа, както и да се споделяте интереси с читателите на изданията ни. Регистрацията е безплатна и отнема 2 минути. Ако вече сте регистриран - влезте с вашия email и парола.
Активност
Осъвременяване-
Ген. Колев вчера, 15:08
публикува коментар [#20]: "Всякаквите "койнаджии" и "златари" ми обясняваха как трябвало да се "инвестира" в разни шит-коинове и злата преди няколко месеца. Обяснявам ..." към "Цената на биткойна падна до най-ниското си ниво от октомври 2024 г." в Дневник
-
Ген. Колев преди 3 дни, 23:43
публикува коментар [#61]: "До коментар [#59] от "faraon": То и Фюрера ги е разправял едни такива на рождения си ден през 45-та... Ама, ей на. Голубчик." към "Русия е готова на компромиси по отношение на Украйна, обяви Путин" в Дневник
-
Ген. Колев преди 3 дни, 21:42
публикува коментар [#16]: "Пхах, жалко смешно КГБ джудженце. Смешно си - вече Зеленски кара влака, чоджум. Кочината ти гори. Усещаш ли вече сезала около недъгавото ти ..." към "Русия е готова на компромиси по отношение на Украйна, обяви Путин" в Дневник
-
Ген. Колев 27 май 2026, 19:53
публикува коментар [#94]: "Кремълската сервилна слуга тръгнала да ни страхува с някакви имагинерни колхозни железа. Скрий се бе, Фатмак! Падни за 20, Кир! Матушката ти..." към "Радев призова пред български медии Европа да смени изцяло политиката си за Украйна" в Дневник
-
Ген. Колев 26 май 2026, 23:17
публикува коментар [#43]: "Лихвите са стабилно нагоре - последните БГ 10 г. бондове са пласирани на лихва 4,875%, на вътрешния пазар са по-ниски щото БГ банките са фра..." към "След ГЕРБ и управляващите предлагат ДЦК за граждани" в Дневник
-
Ген. Колев 20 май 2026, 21:15
публикува коментар [#65]: "То каракудата още в блатото, а Злото Джудже туря тигана с шарлан да я пържи. Ну Карлик, ни пагади!😆😆😭😆🐟" към "Кремъл се похвали за нов газопровод до Китай, но може да е прибързал" в Дневник
-
Ген. Колев 15 май 2026, 13:33
публикува коментар [#74]: "Болшевишката пача Шулева по добре да спре да плещи глупости. Причините за крахът на Рим са много и комплексни. Този край се топи къде 250 г...." към "Бивш икономически министър: Таванът на цените е довел до краха на Римската империя" в Дневник
-
Ген. Колев 15 май 2026, 13:27
публикува коментар [#40]: "Колхозно-блатните уроди отдавна е доказано, че нямат нищо общо с човешката раса и единственото решение е да бъдат изтребени и докарани до св..." към "Киев обяви ден на траур за загиналите 24 души при руската атака" в Дневник
-
Ген. Колев 08 май 2026, 13:23
публикува коментар [#85]: "ДС-КГБ гангстерите за пореден път изплакнаха простата БГ рая с поредния фалшив спасител, дето видите ли щял да се бори с тях и себе си. Sanc..." към "Румен Радев е новият премиер на България, кабинетът му е избран" в Дневник
-
Ген. Колев 22 апр 2026, 15:18
публикува коментар [#152]: "Блажени са верующите. Чорапа не е инсталиран от КГБ, за да ви прави реформи, дарагие друзя. Той е призван да пази статуквото и отровната хв..." към "Борислав Сарафов се оттегли от поста главен прокурор" в Дневник
-
Ген. Колев 14 апр 2026, 20:06
публикува коментар [#27]: "В Будапеща скандират - Руснаци вън! Тукашната мега проста рая ще вика в неделя - Здраствий Льотчик! Всеки прост народец заслужава нерадостна..." към "ГЕРБ се обявиха за победители в Унгария, "Прогресивна България" мълчи дали Радев ще е новият Орбан" в Дневник
-
Ген. Колев 08 апр 2026, 09:51
публикува коментар [#21]: "Какво фондове, кви 5 леа? Realty Income и Vonovia се редят на опашка и се блъскат за БГ безценните коптори, грабят ги без да питат щото ще с..." към "Пазарът на имоти преминава на друга предавка - купувачите бавно взимат решения" в Дневник
-
Ген. Колев 05 апр 2026, 18:30
публикува коментар [#79]: "Из Европа броди призракът на Комунизъма, както е казал още едно време поета - в Европа липсва предприемаческият дух присъщ на Америка, в Евр..." към "Технологиите на САЩ губят популярност в Европа, но алтернатива звучи невъзможна" в Дневник
-
Ген. Колев 29 мар 2026, 19:26
публикува коментар [#23]: "На нискочелата рая и е просто бедна фантазията колко планини от такива боклуци е изяла и ще има да яде щом пак е на път да си избере Свине-Т..." към "Агенцията по храните откри нередности в още едно месопреработвателно предприятие" в Дневник
-
Ген. Колев 25 мар 2026, 21:17
публикува коментар [#54]: "Животът на маржин винаги е създавал илюзорното усещане, че нещата са прекрасни по подразбиране, всички са нахлузили розовите очила - и пей с..." към "България се изравни с Гърция по покупателна сила на гражданите" в Дневник
-
Ген. Колев 17 мар 2026, 11:36
публикува коментар [#32]: "Смешен плач от жалки копейки😆Тръгнали пак да гробокопаят Запада, отворили газета Правда от '78 г. и преразказват сказките на болшевишките аг..." към "Ако арабите от Залива заплашат да изтеглят инвестициите си от Запада" в Дневник
-
Ген. Колев 09 мар 2026, 12:59
публикува коментар [#31]: "Поредният чалмобрадат ентусиаст е пътник. Срок на годност - от сабалян до икиндия." към "Кой е Моджтаба Хаменей – новият духовен лидер на Иран" в Дневник
-
Ген. Колев 06 мар 2026, 22:09
публикува коментар [#62]: "Че защо Решетников ще пенсионира Чорапа от президентството преждевременно?!? Естествено за да укрепи разклатената руска токсична хватка върх..." към "Партньор на ГЕРБ заговори за възможност за управление на Борисов и Радев" в Дневник
-
Ген. Колев 01 мар 2026, 01:34
публикува коментар [#610]: "Отпивам стар тежкопушен сингъл молт с дебела ароматна пура в съпровод на стар heavy suffisticated gigh-end Калифорнийски Acid Rock and Roll..." към "Предводителят на Иран аятолах Али Хаменей е убит в ударите на САЩ и Израел" в Дневник
-
Ген. Колев 01 мар 2026, 01:24
публикува коментар [#605]: "Да се готви и върховният Аятолах, този червеният в Кремъл" към "Предводителят на Иран аятолах Али Хаменей е убит в ударите на САЩ и Израел" в Дневник