Рейтингът се изчислява в зависимост от вашата активност в сайтовете на Икономедиа.
Разглеждатe публичния профил на gtj2351043453222160121 в id.capital.bg.
Ако се регистрирате, можете да следите информацията за действията на потребителя в capital.bg, dnevnik.bg и другите сайтове на Икономедиа, както и да се споделяте интереси с читателите на изданията ни. Регистрацията е безплатна и отнема 2 минути. Ако вече сте регистриран - влезте с вашия email и парола.
Активност
Осъвременяване-
gtj2351043453222160121 вчера, 15:17
публикува коментар [#55]: "[quote#48:"sense"]Въпреки че се чудя дали няма да се амбицира и да направи някакви щети в президенството, докато Йотовица знаем че няма амби..." към "С "благодаря" Андрей Гюров подмина въпроси за кандидатурата му за президент" в Дневник
-
gtj2351043453222160121 вчера, 15:14
публикува коментар [#52]: "[quote#46:"sense"]До коментар [#43] от "gtj2351043453222160121":Смутенозасрамен, обясни ги тия неща на герберските и ДС депесарски слугинчет..." към "С "благодаря" Андрей Гюров подмина въпроси за кандидатурата му за президент" в Дневник
-
gtj2351043453222160121 вчера, 15:00
публикува коментар [#45]: "[quote#21:"sense"]До коментар [#9] от "Traveler":По какво разбра , че са такива?!Герберските и ДС депесарски слугинчета започвате да ставате..." към "С "благодаря" Андрей Гюров подмина въпроси за кандидатурата му за президент" в Дневник
-
gtj2351043453222160121 вчера, 14:58
публикува коментар [#43]: "[quote#17:"sense"]С избързването си ППДБ да издигнат Гюров и отказа им дори да преговарят за общ проевропейски кандидат с ГЕРБ на практика б..." към "С "благодаря" Андрей Гюров подмина въпроси за кандидатурата му за президент" в Дневник
-
gtj2351043453222160121 вчера, 14:50
публикува коментар [#39]: "[quote#5:"lemans"]С избързването си ППДБ да издигнат Гюров и отказа им дори да преговарят за общ проевропейски кандидат с ГЕРБ на практика б..." към "С "благодаря" Андрей Гюров подмина въпроси за кандидатурата му за президент" в Дневник
-
gtj2351043453222160121 вчера, 10:30
публикува коментар [#14]: "Днес Хисбула били повод за агресора Израел да плячкоса чуждото. Утре ще се окаже, че накой не е избръснат и изгладен." към "След "напредък" през нощта Иран и САЩ създадоха механизъм за конфликта в Ливан – без Израел" в Дневник
-
gtj2351043453222160121 вчера, 10:16
публикува коментар [#11]: "[quote#9:"sim4o2"]Потресаващо. Терористите от Иран създават конфликта в Ливан, какъв механизъм с тяхно участие. —цитат от коментар 1 на qqv3..." към "След "напредък" през нощта Иран и САЩ създадоха механизъм за конфликта в Ливан – без Израел" в Дневник
-
gtj2351043453222160121 преди 2 дни, 23:07
публикува коментар [#65]: "Осетия православна държава ли е? Йотовица нали е тяхна снаха." към "Йотова подкрепи Радев и се обяви срещу санкции за руския патриарх" в Дневник
-
gtj2351043453222160121 преди 2 дни, 22:24
публикува коментар [#22]: "Логично е тук да се забележи синхрона и взаимодействието между троловете на КГБ и мосад срещу Борисов." към "Гебрев за отравянето си: Съвместна операция между български управници и руски интереси" в Дневник
-
gtj2351043453222160121 преди 2 дни, 18:06
публикува коментар [#39]: "[quote#1:"Незнайко"]Всяка седмица: - Картаген трябва да бъде разрушен.Този подход е от над 2000 години.[/quote] И Картаген ли е бил построен..." към "Заповеди за събаряне в Баба Алино ще се издават през седмица, срокът за премахване е неясен" в Дневник
-
gtj2351043453222160121 преди 2 дни, 16:09
публикува коментар [#49]: "По-истинска информация за нашето мляко: h ttps://drive.proton.me/urls/GMEB7PQ4J4#N5zb5QWe4t3j" към "Войните за йогурта - защо "Данон" непрекъснато съди "Чобани" в Дневник
-
gtj2351043453222160121 преди 2 дни, 12:36
публикува коментар [#38]: "През 1920 г. в Париж рекламата на Данон е била "Данон, дирктно от българските овчари"." към "Войните за йогурта - защо "Данон" непрекъснато съди "Чобани" в Дневник
-
gtj2351043453222160121 преди 3 дни, 16:58
публикува коментар [#8]: "Мирчев вие, петрохановци, след като знаехте, че радев е руски, защо ни го докарате на власт?????" към "Мирчев смята, че Радев обслужва руски корпоративни интереси, но не и националния" в Дневник
-
gtj2351043453222160121 преди 3 дни, 16:47
публикува коментар [#23]: "Лидерът на ГЕРБ коментира и изваждането на България от "сивия списък" за пране на пари: „През 2023 г. България беше вкарана в сивия списък з..." към "България има шанс да излезе през ноември от рисковия списък за пране на пари" в Дневник
-
gtj2351043453222160121 преди 3 дни, 16:36
публикува коментар [#94]: "Ето го цитата на деня: Борисов не приема аргумента на Радев за "братската" руска православна църква: „Ако наричаме руската православна църкв..." към "Цитат на деня: Руският патриарх да не е тръгнал да стреля с калашник и да прави дронове" в Дневник
-
gtj2351043453222160121 преди 3 дни, 13:04
публикува коментар [#218]: "[quote#23:"Таралеж"]Избрахте Кремъл, получихте Кремъл?🐑🐑🐑🐑🐑[/quote] Кога радев ще помоли шефа си путин да промени статута на България от "не..." към "Радев няма да подкрепи евросанкции и срещу бившия шеф на "Лукойл" Вагит Алекперов" в Дневник
-
gtj2351043453222160121 преди 4 дни, 14:31
публикува коментар [#65]: "[quote#63:"sense"]До коментар [#41] от "Kamss":"Борисов: Ние предизвикахме изборите, компанията в парламента не ни харесваше"Хахахахахахахах..." към "Опозицията даде различни оценки за заявката за вето срещу санкциите за патриарх Кирил" в Дневник
-
gtj2351043453222160121 преди 4 дни, 14:02
публикува коментар [#55]: "[quote#50:"sense"]До коментар [#3] от "gtj2351043453222160121":Според Борисов лъжеш."Борисов: Ние предизвикахме изборите, компанията в парла..." към "Опозицията даде различни оценки за заявката за вето срещу санкциите за патриарх Кирил" в Дневник
-
gtj2351043453222160121 преди 4 дни, 13:57
публикува коментар [#54]: "[quote#28:"trial_jezz"]Мафията ППДБ докараха на власт руския Фатмак Радев чрез техните платени протести декември месец —цитат от коментар 25..." към "Опозицията даде различни оценки за заявката за вето срещу санкциите за патриарх Кирил" в Дневник
-
gtj2351043453222160121 преди 4 дни, 13:46
публикува коментар [#52]: "[quote#6:"Таралеж"]Демек тръгнали сме обратно за ссср, ама би трябвало да се затичаме?Най-големия кеф ще е ако наистина се върнем под руския..." към "Опозицията даде различни оценки за заявката за вето срещу санкциите за патриарх Кирил" в Дневник
