Рейтингът се изчислява в зависимост от вашата активност в сайтовете на Икономедиа.
Разглеждатe публичния профил на хм в id.capital.bg.
Ако се регистрирате, можете да следите информацията за действията на потребителя в capital.bg, dnevnik.bg и другите сайтове на Икономедиа, както и да се споделяте интереси с читателите на изданията ни. Регистрацията е безплатна и отнема 2 минути. Ако вече сте регистриран - влезте с вашия email и парола.
Активност
Осъвременяване-
хм днес, 10:48
публикува коментар [#27]: "такъв сектор "Сигурност" е мечта за всяко ОПГ в която и да е държава. кеф ти съпорт, кеф ти задгранични паспорти и визи за по 5к, кеф ти ох..." към "Борис Бонев предлага блокади и проверки на всички скъпи коли в шест столични квартала" в Дневник
-
хм вчера, 20:50
публикува коментар [#10]: "не е истина каква е пропастта между Рейгън, който знаеше какво представлява заплахата на диктаторските режими (особено съветския) за свободн..." към "Ванс ядоса Великобритания с публикация за убийство, за което била виновна миграцията" в Дневник
-
хм вчера, 17:24
публикува коментар [#16]: "браЦките кагебейски терористични режими гърмят един по един, украинските дронове бият смело НПЗ-та и орки даже в питер, маЦква и където там ..." към "Ливан съобщи за удар от Израел с убити офицери и порица Иран: Не сме ви разменна монета" в Дневник
-
хм вчера, 13:55
публикува коментар [#18]: "като се сетя как му се надаха на тоя дърт педофил секакви алтернативи на умни, ме напушва смях." към "Тръмп нарече иранците силни и горди, двете страни отново размениха удари" в Дневник
-
хм вчера, 08:58
публикува коментар [#1]: "няма такава държава с няма такива идиоти." към "Жертвите на катастрофата с автобус в София вече са три" в Дневник
-
хм преди 2 дни, 22:20
публикува коментар [#16]: "според простия ганьо най-виновни за ПТП-тата са велосипедистите, тротинеткаджиите, скейтърите, пресичащите, въобще цялата "сган за трепанье"..." към "Двама са загинали и десетки са ранени след врязване на кола в автобус в София" в Дневник
-
хм преди 2 дни, 21:14
публикува коментар [#12]: "е то оставаше гербопрасешките крадци да кажат "НЕНА корупцЯта"" към "За ръководството на НДК е "абсолютно некоректно" обвинението на Милошев за загубата на дружеството" в Дневник
-
хм преди 2 дни, 15:45
публикува коментар [#5]: "някакси удобно изпускат факта, че по времето на Коцев и с негова заповед се променя ПУП, ВЪПРЕКИ незаконното строителство там. това си е пр..." към "Според "Продължаваме промяната" по казуса с "Баба Алино" се водела и кампания срещу Благомир Коцев" в Дневник
-
хм преди 3 дни, 21:55
публикува коментар [#31]: "крайно време е светът да види смъртта на кагебейския фашистки режим." към "Русия е готова на компромиси по отношение на Украйна, обяви Путин" в Дневник
-
хм преди 3 дни, 20:06
публикува коментар [#46]: "хахахах, щом бункерната лукреция признава, че е по-зле, значи е мега зле." към "Русия за пръв път потвърди спад в добива на петрол" в Дневник
-
хм преди 3 дни, 15:14
публикува коментар [#7]: "мутрата и крадливите му лейтенати трябва да виснат по стълбовете на Цариградско, за да има поне малко справедливост за тая кражба от софиянц..." към "Два лифта на Витоша, ползвани от колоездачи, ще заработят от 6 юни" в Дневник
-
хм преди 4 дни, 10:43
публикува коментар [#29]: "американците ни отнеха първата награда с техния бай ганьо (бай ганьо американеца от вицовете). борисов изглежда културка в сравнение с тоя ..." към "Тръмп повери разузнаването на САЩ на лоялен регулатор на ипотеките" в Дневник
-
хм преди 4 дни, 10:31
публикува коментар [#13]: "Е то не може всички бизнеси да се наредим на държавната софра за огризки - няма място от "управляващи" и кръговете им от фирми." към "Превозвачите обявиха, че готвят национален протест" в Дневник
-
хм преди 4 дни, 09:12
публикува коментар [#43]: "простите рашистки тролове пак са от страната на булката в кекса. луди ги направи бункерния 4Д шахматист." към "Атака с дронове и взривове: в Петербург гори нефтен терминал" в Дневник
-
хм преди 4 дни, 09:09
публикува коментар [#13]: "мечтата на ганьо да го управляват се сбъдна. при 4-5 вида полиция, забраната е най-лесна." към "След инцидента с дете в Русе: Общински съветник ще продложи пълна забрана на тротинетките" в Дневник
-
хм преди 5 дни, 19:09
публикува коментар [#38]: "забраните на орките не са интересни. кой ли нормален въобще търгува с тея азиатски фашисти." към "Русия забрани вноса на костилкови плодове от Армения" в Дневник
-
хм преди 5 дни, 09:45
публикува коментар [#32]: "хахахаха, потника пак е изплискал не легане, ами направо кафяво море. нищо чудно да мине - местните толкова са изпростели, че нищо чудно за..." към "Иван Портних: Нямам отговорност за Баба Алино, Коцев разиграва цирк" в Дневник
-
хм преди 5 дни, 09:02
публикува коментар [#15]: "директор на дирекция "директори на дирекции"" към "Директор на дирекция в община Варна не се явява на работа, за да бъде отстранен" в Дневник
-
хм преди 6 дни, 20:42
публикува коментар [#44]: "причината за войни в БИ са кагебейските (стартирали по времето на андропов) пропагандни схеми за обругаване на евреите (видно от форума - вс..." към "Иран спира мирните преговори със САЩ заради операцията на Израел в Ливан" в Дневник
-
хм преди 6 дни, 18:15
публикува коментар [#40]: "най-страшното и опасно нещо за диктатурата е свободният човек. за ганьо с робския синдром това е нещо просто ужасяващо, направо застиват в ..." към "Пашинян отказа на Путин да свика референдум за ЕС: "Армения дори още не е кандидатствала" в Дневник