Рейтингът се изчислява в зависимост от вашата активност в сайтовете на Икономедиа.
Разглеждатe публичния профил на Stupi Rulez в id.capital.bg.
Ако се регистрирате, можете да следите информацията за действията на потребителя в capital.bg, dnevnik.bg и другите сайтове на Икономедиа, както и да се споделяте интереси с читателите на изданията ни. Регистрацията е безплатна и отнема 2 минути. Ако вече сте регистриран - влезте с вашия email и парола.
Активност
Осъвременяване-
Stupi Rulez 04 яну 2026, 09:06
публикува коментар [#15]: "До коментар [#9] от "Invalid recaptcha": Почтен човек е, нормално е недоволството му да провокира злорадство в хора като теб, които отдавна..." към "Все още живеем в прокурорска република" в Дневник
-
Stupi Rulez 04 яну 2026, 09:04
публикува коментар [#81]: "До коментар [#30] от "todor ": На мен лично не ми допада в този "морал" това, че "ценностите" в него за изкопирани от руския диктатор Путин..." към "Какво разбрахме от думите на Борисов, освен че е незаменим" в Дневник
-
Stupi Rulez 03 яну 2026, 22:30
публикува коментар [#85]: "[quote#79:"Petleshev"]Офисите на Да, БГ и ДСБ по места не получават и лев от субсидията за издръжка или текущи разходи. Ако не са Мирчев и А..." към "Цитат на деня: Да се хвалиш с нещо, което си саботирал, е нагло дори за Борисов" в Дневник
-
Stupi Rulez 03 яну 2026, 22:25
публикува коментар [#301]: "До коментар [#300] от "barter1": Ох, боже... ТОВА ли ти е голямата аргументативна находка и ДОКАЗАТЕЛСТВО, че Асен и Кирил имали такива нам..." към "След ареста на Коцев ми се нарисува": Борисов обясни оставката със самонадеяността на всички без ГЕРБ" в Дневник
-
Stupi Rulez 03 яну 2026, 20:05
публикува коментар [#299]: "До коментар [#297] от "barter1": Ок, значи се съгласяваме, че си служиш с измислици. Какъв ти беше въпросът? Дали съм бил за еврозоната. Х..." към "След ареста на Коцев ми се нарисува": Борисов обясни оставката със самонадеяността на всички без ГЕРБ" в Дневник
-
Stupi Rulez 03 яну 2026, 19:37
публикува коментар [#72]: "До коментар [#70] от "sense": Това е един умопомрачен човечец, който си въобразява, че ВСИЧКИ които са против ГЕРБ са един единствен профил..." към "Цитат на деня: Да се хвалиш с нещо, което си саботирал, е нагло дори за Борисов" в Дневник
-
Stupi Rulez 03 яну 2026, 19:34
публикува коментар [#296]: "До коментар [#295] от "barter1": Както и очаквах, НЯМА изказване от тяхна страна в което да изразяват подобно намерение ИНДИРЕКТНО, както т..." към "След ареста на Коцев ми се нарисува": Борисов обясни оставката със самонадеяността на всички без ГЕРБ" в Дневник
-
Stupi Rulez 03 яну 2026, 19:31
публикува коментар [#69]: "[quote#64:"freedom for ua"]До коментар [#62] от "sense":Това беше официалната позиция на ПП-ДБ.[/quote] Оф, бях забравил, че си един плитък..." към "Цитат на деня: Да се хвалиш с нещо, което си саботирал, е нагло дори за Борисов" в Дневник
-
Stupi Rulez 03 яну 2026, 19:30
публикува коментар [#68]: "До коментар [#63] от "freedom for ua": Щото няма да "говорят" с хората от селата и малките градове ли?" към "Цитат на деня: Да се хвалиш с нещо, което си саботирал, е нагло дори за Борисов" в Дневник
-
Stupi Rulez 03 яну 2026, 19:28
публикува коментар [#27]: "Коментатори, които уважавам, като например Иво Инджев, изразяват задоволство от случилото се във Венецуела. Аз, обаче, смятам че грешат. Н..." към "САЩ ще управляват Венецуела до "безопасния преход", каза Тръмп" в Дневник
-
Stupi Rulez 03 яну 2026, 19:20
публикува коментар [#57]: "[quote#52:"freedom for ua"]писах като предложение към ДБ дса отидят в малките населени места, да говорят с хората[/quote] Стига с тия безмо..." към "Цитат на деня: Да се хвалиш с нещо, което си саботирал, е нагло дори за Борисов" в Дневник
-
Stupi Rulez 03 яну 2026, 19:17
публикува коментар [#294]: "До коментар [#293] от "barter1": "индиректно - да." Кое е изказването ИМ, в което са го казали ИНДИРЕКТНО? Моля цитати от единия и другия...." към "След ареста на Коцев ми се нарисува": Борисов обясни оставката със самонадеяността на всички без ГЕРБ" в Дневник
-
Stupi Rulez 03 яну 2026, 19:14
публикува коментар [#50]: "До коментар [#46] от "Petleshev": Петлешев, какво се е случило, че си преминал ПАК в редиците на гербавата шайка? Някакъв личен финансов и..." към "Цитат на деня: Да се хвалиш с нещо, което си саботирал, е нагло дори за Борисов" в Дневник
-
Stupi Rulez 03 яну 2026, 18:59
публикува коментар [#40]: "До коментар [#34] от "rebelions": Чудих се кой първи ще подеме опорката за "косата". тошко, "гордия" баща на магистрална жрица, се оказа н..." към "Цитат на деня: Да се хвалиш с нещо, което си саботирал, е нагло дори за Борисов" в Дневник
-
Stupi Rulez 03 яну 2026, 18:57
публикува коментар [#292]: "До коментар [#291] от "barter1": Не са го казвали нито дословно, нито индиректно. Факт. Тоест, твърдението ти, че са имали такова намерени..." към "След ареста на Коцев ми се нарисува": Борисов обясни оставката със самонадеяността на всички без ГЕРБ" в Дневник
-
Stupi Rulez 03 яну 2026, 18:48
публикува коментар [#31]: "До коментар [#28] от "selqnin": Горчивата истина е, че си уплашен от страх ГЕРБ и Пеевски да не бъдат лишени от власт, защото си нареден на..." към "Цитат на деня: Да се хвалиш с нещо, което си саботирал, е нагло дори за Борисов" в Дневник
-
Stupi Rulez 03 яну 2026, 18:37
публикува коментар [#23]: "До коментар [#16] от "selqnin": Ти щото "предвиди" изборната победа на ПП, нали олигофрен?" към "Цитат на деня: Да се хвалиш с нещо, което си саботирал, е нагло дори за Борисов" в Дневник
-
Stupi Rulez 03 яну 2026, 18:34
публикува коментар [#14]: "[quote#9:"Zizu"]Това просто момче[/quote] Нагласяйте си обидите да са малко от малко в тон с някаква реалност. Иначе съвсем се издавате, ч..." към "Цитат на деня: Да се хвалиш с нещо, което си саботирал, е нагло дори за Борисов" в Дневник
-
Stupi Rulez 03 яну 2026, 18:33
публикува коментар [#13]: "Буци ще стане за резил с това интервю. Старите номера не вървят вече, май. Поне да се бяха сетили да не го правят на фона на стена с логот..." към "Цитат на деня: Да се хвалиш с нещо, което си саботирал, е нагло дори за Борисов" в Дневник
-
Stupi Rulez 03 яну 2026, 18:15
публикува коментар [#290]: "До коментар [#289] от "barter1": Демек, твърдението ти, че са имали такива НАМЕРЕНИЯ, е измислица, нали така? Нека ти го припомня: [quote#..." към "След ареста на Коцев ми се нарисува": Борисов обясни оставката със самонадеяността на всички без ГЕРБ" в Дневник
