Рейтингът се изчислява в зависимост от вашата активност в сайтовете на Икономедиа.
Разглеждатe публичния профил на kahless в id.capital.bg.
Ако се регистрирате, можете да следите информацията за действията на потребителя в capital.bg, dnevnik.bg и другите сайтове на Икономедиа, както и да се споделяте интереси с читателите на изданията ни. Регистрацията е безплатна и отнема 2 минути. Ако вече сте регистриран - влезте с вашия email и парола.
Активност
Осъвременяване-
kahless днес, 13:16
публикува коментар [#73]: "[quote#18:"roumen"]Тръмп постигна своето или по-скоро е на самия край на постигането му. Кой друг американски президент го е направил? [/quo..." към "САЩ и Иран договориха рамка за мирно споразумение, петролът поевтиня" в Дневник
-
kahless вчера, 21:52
публикува коментар [#81]: "[quote#14:"uku393507690304032372"]До коментар [#11] от "АмброзСП": By the way :от вчера в Крим бензин и дизел се продават свободно на цена ..." към "Борисов обяви договора с "Боташ" за най-проваленото нещо в България" в Дневник
-
kahless вчера, 21:39
публикува коментар [#37]: "[quote#18:"Боян Баянов"]Самият г-н Борисов заяви, че ГЕРБ са предизвикали изборите, защото не им е харесвала компанията на ДПС-НН, БСП и ИТН..." към "Тодор Тагарев: България вече понесе щети от обявеното за помощта за Украйна" в Дневник
-
kahless вчера, 17:36
публикува коментар [#85]: "[quote#83:"Ликующий"]...Обаче и в древността, и в Средните векове и сега има пияници, наркомани и -психопати...[/quote] А, и тук, във форум..." към "Смартфоните са причина да се раждат по-малко деца, сочат две проучвания" в Дневник
-
kahless вчера, 17:27
публикува коментар [#84]: "[quote#39:"Боян Таксиров"]Няма смисъл от деца. За какво ти е да ставаш роб за да отглеждаш роби.[/quote] Нямаш деца, няма и кой да ти ги ро..." към "Смартфоните са причина да се раждат по-малко деца, сочат две проучвания" в Дневник
-
kahless вчера, 17:15
публикува коментар [#80]: "[quote#9:"eti mehter"]...Особено модата мобилните телефони да се носят в задния джоб на дънките...в непосредствена близост до вътрешните пол..." към "Смартфоните са причина да се раждат по-малко деца, сочат две проучвания" в Дневник
-
kahless вчера, 17:11
публикува коментар [#79]: "До коментар [#77] от "БОНГО": Бонгич, прав си, ама си твърде многословен. Аз бих го казал с едно изречение. Тия двамцата младежи на снимкат..." към "Смартфоните са причина да се раждат по-малко деца, сочат две проучвания" в Дневник
-
kahless вчера, 17:07
публикува коментар [#78]: "[quote#2:"Илиян Славчев"]Не смартфоните ! А Агресията срещу хората ! Ги отказват ! От Това Естествено Предизвикателство ! Тая Тендеция !..." към "Смартфоните са причина да се раждат по-малко деца, сочат две проучвания" в Дневник
-
kahless вчера, 17:04
публикува коментар [#3]: "Тъй като статията е заключена, така и не разбрах какво точно работи "младежкия работник". Явно така ще си остана неосведомен..." към "Никола Живков, младежки работник: Младите имат нужда от подкрепа и разбиране" в Дневник
-
kahless преди 2 дни, 15:41
публикува коментар [#74]: "[quote#50:"Dimitar Kunev"]Според източници от Киев убитите заради киевската хунта украински военни вече надминават 1 000 000, а ранените с т..." към "Украинска дронова атака взе жертва и предизвика пожар в пристанището на Темрюк" в Дневник
-
kahless преди 2 дни, 15:29
публикува коментар [#72]: "[quote#47:"yavooor"]Украинците са терористи.Трябва да ги изгоним преди да е станало много късно![/quote] Защо да са терористи бе, нищожеств..." към "Украинска дронова атака взе жертва и предизвика пожар в пристанището на Темрюк" в Дневник
-
kahless преди 2 дни, 15:00
публикува коментар [#137]: "[quote#38:"petrapetra"]От три СВО, три дни на опашка за бензин - руский мир![/quote] Величието на Русия винаги свършва с купони за храна......" към "Путин увеличи руската армия до 2.4 млн. души" в Дневник
-
kahless преди 3 дни, 23:08
публикува коментар [#62]: "До коментар [#59] от "btc18521004": - Абе, моме проста, кой ти даде поста? - Даде ми го ВОЖДА, щото ме оножда. Това стихче би имаш предвид..." към "Предозиране: Голо рамо, бял фон и малко дипломация" в Дневник
-
kahless преди 3 дни, 23:06
публикува коментар [#60]: "[quote#18:"Invalid recaptcha"]...НАШТА ВЪНШНА МИНИСТЪРКА КАТО ШАНТОНЕРКА/quote] Ха! И защо КАТО?" към "Предозиране: Голо рамо, бял фон и малко дипломация" в Дневник
-
kahless преди 3 дни, 22:59
публикува коментар [#57]: "[quote#50:"kahless"]Голо рамо, гол баджак, куха лейка...[/quote] Ох, старост - нерадост! Пропуснах нещо съществено: Голо рамо, гол баджак,..." към "Предозиране: Голо рамо, бял фон и малко дипломация" в Дневник
-
kahless преди 3 дни, 20:49
публикува коментар [#51]: "[quote#45:"blondofil"]Чок гюзел министър[/quote] Чак пък чок гюзел... Става за веднъж, на две ракии, ама толкоз." към "Предозиране: Голо рамо, бял фон и малко дипломация" в Дневник
-
kahless преди 3 дни, 20:46
публикува коментар [#50]: "Голо рамо, гол баджак, куха лейка..." към "Предозиране: Голо рамо, бял фон и малко дипломация" в Дневник
-
kahless преди 3 дни, 20:43
публикува коментар [#21]: "[quote#4:"мики маус"]“Причина за бюджетния свръхдефицит са международни събития и разходи от предходни управления. Това е обяснил вицепремие..." към "Пред ЕС Гълъб Донев се оправда с предшествениците и обеща фискална консолидация" в Дневник
-
kahless преди 3 дни, 17:26
публикува коментар [#192]: "[quote#186:"Invalid recaptcha"]До коментар [#176] от "Invalid recaptcha":Според Борисов лъжеш - той твърди , че именно той е свалил правител..." към "Самолетите F-16, макар и нови, постоянно се развалят, намекна военният министър" в Дневник
-
kahless преди 3 дни, 17:17
публикува коментар [#27]: "[quote#3:"Костадин Иванов"]"Машината се намира в Украйна от януари 2021 г., където трябва да премине през ремонт на двигателите." Бас маата..." към "Няма аванта тука": Стоянов увери "Възраждане", че Украйна не ползва военния самолет Ан-30" в Дневник