Рейтингът се изчислява в зависимост от вашата активност в сайтовете на Икономедиа.
Разглеждатe публичния профил на klimentm в id.capital.bg.
Ако се регистрирате, можете да следите информацията за действията на потребителя в capital.bg, dnevnik.bg и другите сайтове на Икономедиа, както и да се споделяте интереси с читателите на изданията ни. Регистрацията е безплатна и отнема 2 минути. Ако вече сте регистриран - влезте с вашия email и парола.
Активност
Осъвременяване-
klimentm днес, 01:24
публикува коментар [#49]: "До коментар [#46] от "MilliVanilli": Глупости!" към "Християнство и... любов към Тръмп и Путин" в Дневник
-
klimentm вчера, 16:28
публикува коментар [#131]: "" И ако се доверим на Теорията на еволюцията, че трудът е превърнал маймуната в човек," Нищо подобно не доказва теорията на еволюцията спор..." към "Бъдещето настъпи: двете суперсили ускориха съкращаването на служители заради AI" в Дневник
-
klimentm вчера, 13:03
публикува коментар [#89]: "Човешката цивилизация е преживяла много подобно сътресения такива са преминаването към уседнал живот и създаването на градове, книгопечатане..." към "Бъдещето настъпи: двете суперсили ускориха съкращаването на служители заради AI" в Дневник
-
klimentm вчера, 12:52
публикува коментар [#30]: "До коментар [#25] от "existenz": “ докато Тръмп ги защитава и спасява.“ Дори е поискал църквата до тях в Ню Йорк да се преименува на “Св Д..." към "Християнство и... любов към Тръмп и Путин" в Дневник
-
klimentm вчера, 12:48
публикува коментар [#29]: "До коментар [#17] от "Полковник Паликъщов": “И после се почна с …”…….помощ за Рашка която съвсем беше я огелпила, построиха им газопроводи ..." към "Християнство и... любов към Тръмп и Путин" в Дневник
-
klimentm вчера, 01:34
публикува коментар [#91]: "[quote#83:"faraon"]До коментар [#81] от "atmanpg":Апетитите към Русия са открай време. Ресурси, русофобия, геополитика. но[/quote] Глупост..." към "Путин увеличи руската армия до 2.4 млн. души" в Дневник
-
klimentm вчера, 00:56
публикува коментар [#113]: "Освен сичко монетата е изключително грозна. и недодялана, да!" към "Координация на държави: медия в Скопие съобщи кой е блокирал възпоменателната монета на България" в Дневник
-
klimentm вчера, 00:54
публикува коментар [#112]: "Не мога да повярвам за какви глупости иде реч и то в 21в?! Че и над сто коментара?!" към "Координация на държави: медия в Скопие съобщи кой е блокирал възпоменателната монета на България" в Дневник
-
klimentm преди 2 дни, 23:19
публикува коментар [#15]: "За Родину бля!" към "Путин увеличи руската армия до 2.4 млн. души" в Дневник
-
klimentm преди 2 дни, 13:39
публикува коментар [#36]: "До коментар [#26] от "eaj3038311527690825625": “САЩ подготвят визита на Ванс за подписване на документа.“ Да спомняме си предния път как с..." към "Тръмп обяви "сделката" с Иран за готова, според медии остава една крачка до нея" в Дневник
-
klimentm преди 2 дни, 13:30
публикува коментар [#35]: "Някой е броил точно колко пъти Тръмп е обявявал че е на косъм от премирие, 38 пъти до сега а този е 39! Впрочем така беше и с Украйна ако си..." към "Тръмп обяви "сделката" с Иран за готова, според медии остава една крачка до нея" в Дневник
-
klimentm преди 3 дни, 15:43
публикува коментар [#22]: "До коментар [#21] от "БМЗ": Друго е да можеш да кажеш “Аз гледах мача на живо!” И да пуснеш снимки във Фейса нали?!" към "Световното първенство започва с три церемонии и първи мач на историческия "Ацтека" в Дневник
-
klimentm преди 3 дни, 13:27
публикува коментар [#19]: "До коментар [#8] от "daskal1": И двата отбора са аут на това световно!" към "Световното първенство започва с три церемонии и първи мач на историческия "Ацтека" в Дневник
-
klimentm преди 3 дни, 13:22
публикува коментар [#18]: "До коментар [#3] от "daskal1": Вчера си викам” Чакай да видя колко струват билетите за финала на Мет лайф стадион в Ню Джърси че такъв шанс..." към "Световното първенство започва с три церемонии и първи мач на историческия "Ацтека" в Дневник
-
klimentm преди 3 дни, 13:15
публикува коментар [#16]: "До коментар [#14] от "krf54523578": Да голям мач беше!" към "Световното първенство започва с три церемонии и първи мач на историческия "Ацтека" в Дневник
-
klimentm преди 3 дни, 01:01
публикува коментар [#16]: "[quote#5:"StaroNov Dnevnikar"]1) гърция сложи вето на български проект за първа българска евромонета от 2 евро с лика на "българската" азбук..." към "Йотова след среща с президента на Северна Македония: Скопие трябва да изпълни критериите на ЕС" в Дневник
-
klimentm преди 3 дни, 00:59
публикува коментар [#15]: "Трябва да сме с нашите мак братя и да не им пречим за нищо! Нал зарди пустата Македония катастрофирахме вече няколко пъти, оставете ги да си..." към "Йотова след среща с президента на Северна Македония: Скопие трябва да изпълни критериите на ЕС" в Дневник
-
klimentm преди 4 дни, 19:35
публикува коментар [#3]: "Кой изпитва носталгия по онова време?! Трябва да си болен мазохист за да ти липсват “истинските чувства”/ начи сега същите са фехк?!/от онуй..." към "Спектакълът "Дами канят" по едноименния филм от 80-те ще има лятно турне" в Дневник
-
klimentm преди 4 дни, 15:46
публикува коментар [#115]: "До коментар [#107] от "Dimitar Manov “Скоро войната ще свърши“ Ще свърши зер?! Това го слушаме вече 5 години!" към "Румен Радев: Вече дадохме достатъчно на Украйна, основен приоритет са ни българите" в Дневник
-
klimentm преди 4 дни, 13:26
публикува коментар [#73]: "“За нищо не става фатмака“ Че не става беше повече от очевидно и преди изборите но това на попречи на мъдрия избирател, сега вече е късно!" към "Румен Радев: Вече дадохме достатъчно на Украйна, основен приоритет са ни българите" в Дневник