Рейтингът се изчислява в зависимост от вашата активност в сайтовете на Икономедиа.
Разглеждатe публичния профил на Една Другарка в id.capital.bg.
Ако се регистрирате, можете да следите информацията за действията на потребителя в capital.bg, dnevnik.bg и другите сайтове на Икономедиа, както и да се споделяте интереси с читателите на изданията ни. Регистрацията е безплатна и отнема 2 минути. Ако вече сте регистриран - влезте с вашия email и парола.
Активност
Осъвременяване-
Една Другарка преди 5 дни, 12:37
публикува коментар [#9]: "Не сме имали по-безидейна омбудсманка... така да не е в час тая госпожа.... Все се бута по въпроси, дето не и разбира главицата..." към "Омбудсманът настоява енергийният регулатор да не повишава цените на парното" в Дневник
-
Една Другарка преди 5 дни, 11:11
публикува коментар [#5]: "Аха, СЕГА прикриватурата нямала била против..... месец-два по-рано родната прикриватура щеше да изрови абсурди мотиви за отказ/протакане. ..." към "Прокуратурата няма възражения "Прогресивна България" да се регистрира като партия" в Дневник
-
Една Другарка преди 5 дни, 11:08
публикува коментар [#16]: "Сега се тръби за войната на русия срещу украйна... в историята ще остане като войната на ЕС и НАТО срещу Русия." към "Незаменима: как китайска фирма за чипове се изхлузи от санкциите на ЕС" в Дневник
-
Една Другарка преди 5 дни, 11:05
публикува коментар [#15]: "Това са адвокатски алибалистики... Не знаех, че прибирането от Дубай е по-бързо и пряко през Сърбия..." към "Адвокатът на Мавродиев: Ако не беше задържан в Сърбия, вече щеше да е в България" в Дневник
-
Една Другарка преди 6 дни, 17:01
публикува коментар [#29]: "Трудна работа... защото зад словосъчетанието "позитивна промяна" - всеки вижда, разбира, иска и търси собствените си, лични, егоистични въж..." към "Ще постигне ли "Прогресивна България" позитивна промяна?" в Дневник
-
Една Другарка 03 юни 2026, 08:21
публикува коментар [#21]: "До коментар [#17] от "tacheaux": Ах, какъв мил и любезен човечец... ама глуповат... вие, другарю, понятие си нямате от създаване на героич..." към "Христо Грозев коментира присъдата срещу австриец, предал данни за него на руснаците" в Дневник
-
Една Другарка 03 юни 2026, 08:14
публикува коментар [#55]: "безкрайно е лицемерието... и няма нищо учудващо.. същите тия хубостници, дето заложиха параметрите на дълговата спирала, по която се върти..." към "Кой разпореди това безобразие": Опозицията в бюджетната комисия се възмути от идеята за нов дълг" в Дневник
-
Една Другарка 01 юни 2026, 17:05
публикува коментар [#18]: "че то ковид от кога няма... още ли към всяка новоотпусната пенсия се начислява ковид добавка? Разграден двор е станало на тази територия......" към "Властта ще тегли още 3.8 млрд. евро външен дълг и премахва ковид добавката за новите пенсионери" в Дневник
-
Една Другарка 21 май 2026, 09:11
публикува коментар [#14]: "тоя другар - палячо грозев, дето се е автосугестирал как е цел номер едно за премахване на другаря путин... Не се притеснявайте, другарю гр..." към "Христо Грозев коментира присъдата срещу австриец, предал данни за него на руснаците" в Дневник
-
Една Другарка 19 май 2026, 15:11
публикува коментар [#31]: "Родната прикриватура да се занимае СЪС СЪЩИНСКИТЕ ПРОБЛЕМИ на държавата..., не да търси под вола теле... Че е станала родната прикриватура ..." към "Прокуратурата внесе протест срещу оправдаването на лидера на движение "Русофили" в Дневник
-
Една Другарка 18 май 2026, 16:21
публикува коментар [#86]: "А, ще видим, другарю Донев... ще видим... Не започнат ли РЕАЛНИ уволнения на служители в държавната и общинска администрация, в държавните..." към "Финансовият министър Гълъб Донев: Затваряме кранчетата" в Дневник
-
Една Другарка 18 май 2026, 14:59
публикува коментар [#1]: "Няма жертви на СПИН. Има реализация, осъществяване, "случване" - казано по модерному, на причинно-следствени връзки.... Все едно дебелите ..." към "В София се проведе инициативата "40 празни стола" в памет на жертвите на СПИН" в Дневник
-
Една Другарка 14 май 2026, 16:50
публикува коментар [#9]: "Проф. Янка Тянкова - достоен човек, преподавател, професионалист и учен. От достойни хора и личности има нужда България. Основен проблем ..." към "Хората на Радев решиха да създават нова антикорупционна комисия, пореден катарзис при ГЕРБ" в Дневник
-
Една Другарка 13 май 2026, 11:03
публикува коментар [#16]: "За съжаление на народонаселението.... в държавата на пълната безотговорност.... наказанието за най-големите същински престъпници (не кокошк..." към "Прокурорската колегия обсъжда да отстрани ли дисциплинарно Емилия Русинова" в Дневник
-
Една Другарка 12 май 2026, 16:17
публикува коментар [#56]: "За тези, които не са чували и не знат... За онези, които не вярват... да припомня едни текстове от Словото Божие..., което е вечно, неотмен..." към "Порно без граници: В България "съдържание за възрастни" се създава и разпространява безконтролно" в Дневник
-
Една Другарка 12 май 2026, 10:35
публикува коментар [#110]: "то предозиране няма... това че някакви рудиментарни остатъци от партии все още кретат с единствената цел на партийното им ръководство да се..." към "Предозиране: Според вицепремиер в парламента има "партии с отпаднала необходимост" в Дневник
-
Една Другарка 12 май 2026, 10:30
публикува коментар [#13]: "Всеблагия и Всемилостивия подател на всички блага да наспори на новия патриарх дълги години благодатна служба в полза на православния народ ..." към "Новият грузински патриарх Шио III получава знаците на властта" в Дневник
-
Една Другарка 11 май 2026, 12:10
публикува коментар [#32]: "Ами що да не я осъди... тя прокуратурата нищо не плаща... плащаме всички ние... Институционална, колективна и персонална безотговорност...." към "Иван Гешев осъди прокуратурата за над 100 хил. евро" в Дневник
-
Една Другарка 08 май 2026, 09:16
публикува коментар [#10]: "Мирча Кришан стига да я руча тая краставица.... нема излезе от нея друго, освен 98% вода..." към "Има подозрения за влияние на икономически кръгове в правителството на Радев, каза Мирчев" в Дневник
-
Една Другарка 05 май 2026, 15:19
публикува коментар [#129]: "До коментар [#104] от "FilosoV": Така, така, само така, другарю... добре ви се отразява малко "закваска"... добре бухвате... хубаво печиво..." към "Това е време, в което нищо не е по-важно от опозицията" в Дневник