Рейтингът се изчислява в зависимост от вашата активност в сайтовете на Икономедиа.
Разглеждатe публичния профил на gipsan1976 в id.capital.bg.
Ако се регистрирате, можете да следите информацията за действията на потребителя в capital.bg, dnevnik.bg и другите сайтове на Икономедиа, както и да се споделяте интереси с читателите на изданията ни. Регистрацията е безплатна и отнема 2 минути. Ако вече сте регистриран - влезте с вашия email и парола.
Активност
Осъвременяване-
gipsan1976 23 ное 2025, 01:14
публикува коментар [#58]: "До коментар [#34] от "Panda": Така изглежда красив, мъжествен, властен, умен за гербопитека😂😂😂😂😂😂😂" към "След консултации с Борисов ГЕРБ ще помоли своите във Варна да не отстраняват Коцев" в Дневник
-
gipsan1976 12 окт 2025, 22:47
публикува коментар [#111]: "До коментар [#8] от "todor ": Бяха 5 милиона до скоро бре, трол. Кога ги олихвихте на 10 милиона? Това парите и за трохи ги имате. Сигурно е..." към "Терзиев: Чрез директно договаряне ще се изберат фирмите за почистване на другите райони с изтичащи договори" в Дневник
-
gipsan1976 11 окт 2025, 14:19
публикува коментар [#28]: "Този псевдо зулус, Славчо и неговото фалшиво племе да си трошат главите. Какво са виновни журналистите, че П.Митева е любовница на Тошко глу..." към "Слави Трифонов се обяви срещу ограничения в свободата на словото, предложени от партията му" в Дневник
-
gipsan1976 05 окт 2025, 09:43
публикува коментар [#95]: "До кЕдно котилооментар [#36] Едно сотило... Дали? Все едно да сравниш сина на Барислав Мипайлов със синовете на Владимир Николов. Много си з..." към "Цитат на деня: Точно "Д" като фалит не е удачно да говори кой какво граби, той е най-големият грабител" в Дневник
-
gipsan1976 14 сеп 2025, 15:29
публикува коментар [#116]: "До коментар [#1] от "Kamss": Заглавието трябва да е: Крадецът и многократно осъждан лъжец, Бойко Борисов, откри магистрала “Европа”." към "Депутатът Бойко Борисов откри завършената 63-километрова магистрала "Европа" в Дневник
-
gipsan1976 23 юни 2025, 18:25
публикува коментар [#24]: "Както гледам, под статията коментират само ГЕРБ идиоти и Новоначалници. От вашите партии никога никой няма да си признае корупция или опит з..." към "Не говорете с недомлъвки": Кирил Петков призова напусналите общинари да сезират прокуратурата" в Дневник
-
gipsan1976 06 юни 2025, 10:06
публикува коментар [#33]: "До коментар [#32] от "Colour Blue": Не, но признанията на една Тиква от Банкя, че Мата Хари го е снимала пиян в спалнята му, както и че е с..." към "Управителят на БНБ: Политическа криза сега ще затрудни плавния преход към еврото" в Дневник
-
gipsan1976 05 юни 2025, 15:26
публикува коментар [#5]: "До коментар [#4] от "galina georgieva": Днес окончателно ВАС е разпоредил да се събарят сараите на Гайтански. " към "Поръчката за чистене на София е за 515 млн.лева, очакват се и кандидати от чужбина" в Дневник
-
gipsan1976 28 май 2025, 19:49
публикува коментар [#80]: "До коментар [#51] от "st.bandera": Не, не е факт. В показаният документ в ефира на BTV се видя ясно - подпис на Рашков няма. Можеш да си въ..." към "Настоящ и бивш министър влязоха в спор кой от двамата е поръчвал икони" в Дневник
-
gipsan1976 07 май 2025, 18:58
публикува коментар [#27]: "До коментар [#3] от "hill875": Ако се намалят в България държавните служители, то ОПГ ГЕРБ ще е с 1% избиратели🤦♂️🤦♂️🤦♂️🤦♂️🤦♂️🤦♂️🤦♂️..." към "Джордже Симион иска да намали броя на държавните служители с 500 000" в Дневник
-
gipsan1976 02 май 2025, 14:07
публикува коментар [#144]: "Учудвате ли се, аз, не. Щом вчера само в интернет имаше информацията за фиаското на Мария Габриел, ГЕРБ и ББ във Испания на конгреса на ЕНП..." към "Съмнително финансиране на медии: България отново пропадна в индекса на "Репортери без граници" в Дневник
-
gipsan1976 23 фев 2025, 18:01
публикува коментар [#94]: "До коментар [#58] от "Галя Станчева": Толкова си проста и елементарна тъпа П**ка, че я ходи се гушкай с Мечо от Банкя, защото само на този ..." към "Депутат от ГЕРБ: Ако не изтеглим 17 млрд. лева дълг, няма да може да платим пенсиите" в Дневник
-
gipsan1976 13 окт 2024, 20:34
публикува коментар [#36]: "До коментар [#2] от "Лена": Мунчо- неграмотен гербопитек, кастата е кардараши. Ходи да го цункаш на Лойко и Дебелян, за да спиш." към "Радев обвини съдебния съвет в зависимости заради издигането на Сарафов" в Дневник
-
gipsan1976 12 окт 2024, 18:15
публикува коментар [#121]: "До коментар [#21] от "vassilun": Приемане в Шенген по въздух и вода. 2 Сериозен скок на доходите. Това са два добри позитива." към "Цитат на деня: Много се смея, когато говорят за завладяна държава - то няма какво да завладееш" в Дневник
-
gipsan1976 12 окт 2024, 02:10
публикува коментар [#12]: "Гласувайте отново за гербопитеци, израждане, свинята Дебелян и ИТН и пак няма да има правителство. Ще връщат мандати и ще се оправдават, че ..." към "Атанас Илков: МВР търси нови купувачи на гласове, но работи и по вече известните" в Дневник
-
gipsan1976 12 окт 2024, 01:44
публикува коментар [#157]: "До коментар [#25] от "Deputat 241": Гирбопитеците сте като западните ни съседи - Северномакедонците. Пристанището го е имало още по време н..." към "Европрокуратурата обвини Иван Портних за измама с рибарското пристанище Карантината (допълнена)" в Дневник
-
gipsan1976 12 окт 2024, 01:33
публикува коментар [#42]: "До коментар [#37] от "Галя Станчева": Пак за пример просешки медии четеш и после влизаш тук да тролиш. Колкото и да не ви се иска истината,..." към "Ивайло Московски става изпълнителен директор на Българската банка за развитие" в Дневник
-
gipsan1976 12 окт 2024, 00:53
публикува коментар [#35]: "До коментар [#27] от "galina georgieva": Пак говориш глупости. Кирил не и ебил никого. Кирил се возеше в кола, чийто шофьор се блъсна в ко..." към "Ивайло Московски става изпълнителен директор на Българската банка за развитие" в Дневник
-
gipsan1976 12 окт 2024, 00:45
публикува коментар [#33]: "До коментар [#24] от "galina georgieva": Ами ще “изтичат” към умни и кадърни хора, който да защитават наистина банката, за която работят, а..." към "Ивайло Московски става изпълнителен директор на Българската банка за развитие" в Дневник
-
gipsan1976 12 окт 2024, 00:37
публикува коментар [#29]: "До коментар [#21] от "galina : Кирил се возеше и не е убивал никого. А този Герберски герой караше моторна шейна и зад него на шейната се во..." към "Ивайло Московски става изпълнителен директор на Българската банка за развитие" в Дневник