Рейтингът се изчислява в зависимост от вашата активност в сайтовете на Икономедиа.
Разглеждатe публичния профил на monitoring в id.capital.bg.
Ако се регистрирате, можете да следите информацията за действията на потребителя в capital.bg, dnevnik.bg и другите сайтове на Икономедиа, както и да се споделяте интереси с читателите на изданията ни. Регистрацията е безплатна и отнема 2 минути. Ако вече сте регистриран - влезте с вашия email и парола.
Активност
Осъвременяване-
monitoring 29 юни 2011, 12:13
публикува коментар [#22]: "Започнаха с предизборните небивалици!За бездомните кучета е спорно,но че след 2-3години ГЕРБ ще са на изчезване,това е сигурно!:)" към "Фандъкова: До 2-3 години бездомните кучета в София видимо ще намалеят" в Дневник
-
monitoring 29 юни 2011, 10:25
публикува коментар [#12]: "Браво,заслужава да се види на живо!:)" към "Голямата снимка: Холивудски герои в Бургас" в Дневник
-
monitoring 27 юни 2011, 17:04
публикува коментар [#51]: "Какъв анализ,какво блестящо тълкование на поредната дълбока мисъл на вожда Борисов от вярната Цецка!Хвала Цецке, убедени сме вече,че кокошк..." към "Цачева: Премиерът обгрижва кучетата си с много любов, институциите се отнасят по същия начин с гражданите" в Дневник
-
monitoring 27 юни 2011, 16:25
публикува коментар [#55]: "Браво,Нона,браво!Вие,ще се окажете поредният гениален министър в кабинета на ГЕРБ.Как само сте решили проблема- със замах,иновативно!Вие от ..." към "Златни пясъци" и Созопол ще изливат мръсните си води навътре в морето през лятото" в Дневник
-
monitoring 10 юни 2011, 12:03
публикува коментар [#19]: "Дяволът Дамгоса Данъкоплатците с Дянков :)" към "Бог благослови България с Бойко Борисов" в Дневник
-
monitoring 08 юни 2011, 12:56
публикува коментар [#53]: "Гласувай за ГЕРБ и получаваш един ДИКов като бонус!:)" към "Половината от Западния парк в София може да се застрои" в Дневник
-
monitoring 06 юни 2011, 15:27
публикува коментар [#7]: "ГЕРБ-голямото семейство на България(пълно с калинки с фалшиви дипломи и реални назначения на ръководни постове,несметно богати и безкрайно щ..." към "Хелзинкският комитет: Изборът на новия шеф на градския съд делегитимира ВСС" в Дневник
-
monitoring 01 юни 2011, 12:12
публикува коментар [#9]: "Фидося,внимателно с промените,да не стане като с Изборния кодекс!!Не става само с ядене,трябва и акъл!!;)" към "Искра Фидосова оглави комисията за промени в конституцията" в Дневник
-
monitoring 31 май 2011, 15:09
публикува коментар [#36]: "Поредната безумна информация на министър- можем да го купим,а можем и да не го купим!?!Каква категоричност,каква решителност,какъв размах н..." към "Военният министър не изключи България да се откаже от купуването на нов изтребител" в Дневник
-
monitoring 27 май 2011, 16:42
публикува коментар [#8]: "Всичко разбрахме, чист е човека, като момина сълза е чист!Само не разбрахме ,защо не е дал съгласие за оповестяване на резултатите от провер..." към "НАП не откри нарушения за доходите на Андрей Иванов" в Дневник
-
monitoring 26 май 2011, 15:19
публикува коментар [#8]: "Да, Тотю!Септември ще бъде май! А човешкия живот при управлението на ГЕРБ, ще бъде един безконечен възход - нагоре! Верва ме ти, че как ина..." към "Тотю Младенов: Безработицата ще падне под 9% до края на май" в Дневник
-
monitoring 18 май 2011, 14:33
публикува коментар [#6]: "Дааа, неподготвен материал , а шефове искат да стават!Може!При ГЕРБ всичко е възможно.Бъди послушен и ще станеш началник!Верни на партията,в..." към "Митрева: ГЕРБ спусна списък с имена за шефове" в Дневник
-
monitoring 18 май 2011, 11:42
публикува коментар [#15]: "Едно добро начало...:)" към "Министърът на транспорта Александър Цветков подаде оставка" в Дневник
-
monitoring 17 май 2011, 15:14
публикува коментар [#79]: "Бащицата-премиер им построи метро,магистрали,спортни зали,завод за боклука,завод за полупроводници,завод за цели проводници и тн..,а те бяга..." към "Над три пъти са се увеличили хората, които желаят да се изселят от България" в Дневник
-
monitoring 16 май 2011, 11:36
публикува коментар [#134]: "А, драги ми Стивън, в грешка си ! Бог е Боико Борисов,а рай е България при управлението на ГЕРБ!:)" към "Стивън Хокинг: Няма Бог и рай, това са измислици" в Дневник
-
monitoring 12 май 2011, 13:52
публикува коментар [#33]: "Предлагам Борисов да избърза да пререже лентата на тази чешма като изтъкне нейната мултифункционалност -миеш ръце от горе и крака отдолу ,к..." към "Градската чешма на Попа" в Дневник
-
monitoring 10 май 2011, 11:49
публикува коментар [#30]: "По-високи данъци-гарантирано от ГЕРБ!Изборната им победа-гарантирана от нас!:)" към "Правителството вдигна ставки и разшири обхвата на държавните такси" в Дневник
-
monitoring 04 май 2011, 13:12
публикува коментар [#203]: "Вся власт советом!:)" към "Вече и официално: Бойко Борисов е сред кандидатите за президент от ГЕРБ" в Дневник
-
monitoring 02 май 2011, 16:54
публикува коментар [#4]: ""докато в повечето европейски страни кризата свърши и нивото на безработицата се стабилизира, в България ситуацията се влошава".Да..." към "БСП предупреди за опасност страната да изпадне в криза на държавните финанси" в Дневник
-
monitoring 27 апр 2011, 15:45
публикува коментар [#68]: "Оказва се , че дипломацията е малко по - сложна от разпъване на пожарникарски маркуч през пресечена местност!Не знам само кое е по- лошото ..." към "Борисов в Хърватия: Добре се живее в България, много по-напред сме от вас" в Дневник
