Рейтингът се изчислява в зависимост от вашата активност в сайтовете на Икономедиа.
Разглеждатe публичния профил на neuro в id.capital.bg.
Ако се регистрирате, можете да следите информацията за действията на потребителя в capital.bg, dnevnik.bg и другите сайтове на Икономедиа, както и да се споделяте интереси с читателите на изданията ни. Регистрацията е безплатна и отнема 2 минути. Ако вече сте регистриран - влезте с вашия email и парола.
Активност
Осъвременяване-
neuro 02 апр 2015, 20:30
публикува коментар [#23]: "Че то ремонта привърши преди повече от година. :)" към "Една образцова столична градинка" в Дневник
-
neuro 25 яну 2015, 17:57
публикува коментар [#15]: "А защо трябва да има 2 части? В много държави талонът е егин документ." към "МВР сменя талоните на автомобилите заради глобите в Гърция и Унгария" в Дневник
-
neuro 21 яну 2015, 19:44
публикува коментар [#27]: "Само да спомена, че в Будапеща ТРИ турски бани (хамами) от 16 век функционират и са супер посещавани. И от туристи, но не като някакви измис..." към "Банята на Сюлейман Великолепни край Бургас става туристическа атракция" в Дневник
-
neuro 29 окт 2014, 17:14
публикува коментар [#6]: "То същото е и пред Св. Синод в София .." към "Духовни и материални потребности" в Дневник
-
neuro 29 окт 2014, 17:00
публикува коментар [#108]: "Гледай го и му мери акъла .. М/у другото не се казва Кьовер, а Къвейр (и значи "дебел" :). А освен другото, в това си изказване ..." към "Унгария може да напусне ЕС, заяви председателят на парламента" в Дневник
-
neuro 03 юни 2014, 10:36
публикува коментар [#106]: "Линч за такива. Особено когато става въпрос за самозабравили се мутри. Защо не са го пребили с камъни на място свидетелите? Защо не са му по..." към "Кола уби дете на пешеходна пътека в Стара Загора (видео)" в Дневник
-
neuro 03 юни 2014, 10:32
публикува коментар [#102] към "Кола уби дете на пешеходна пътека в Стара Загора (видео)" в Дневник
-
neuro 10 май 2014, 10:39
публикува коментар [#77]: "Милите :) Все едно, че гледам сръбските "четници" от началото на '90те ... бъдещето им ще бъде същото." към "Фотогалерия: Как Донецк отбеляза Деня на победата" в Дневник
-
neuro 19 апр 2014, 18:35
публикува коментар [#10]: "Неточна информация - комшиите имат 11 регистрирани и 54 чакат за оценка. Гърците имат 17 регистрирани и 15 за оценка, румънците 7/14. Ние им..." към "ЮНЕСКО защити още 13 обекта в Турция" в Дневник
-
neuro 18 апр 2014, 18:22
публикува коментар [#37]: ""Хора, пътища, автомобили" Всичките категория "селтик"..." към "Катастрофи и ремонти доведоха до задръствания по пътищата (обновена)" в Дневник
-
neuro 25 дек 2013, 19:50
публикува коментар [#266]: "Яко! Like :)" към "Трима са задържани заради преобразения паметник на Димитър Благоев в Дядо Мраз (обновена)" в Дневник
-
neuro 20 дек 2013, 20:58
публикува коментар [#5]: "И ще ликвидират проблема с техните кучета.." към "Разузнавателната служба е помогнала за преброяването на бездомните кучета в Букурещ" в Дневник
-
neuro 09 окт 2013, 13:17
публикува коментар [#7]: "Ако google-нете "viztorony margitsziget" ще видите (едната) Будапещенска водна кула - за какво става въпрос и какво може - т.е. ка..." към "Мисия "Водната кула" в Дневник
-
neuro 04 юни 2013, 18:15
публикува коментар [#2]: "Чак пък невероятна .. Не лоша, но нищо специално. Явно дефицитът на естетика в Бг е доста голям, за да се впечатлявате от някакви що-годе пр..." към "Невероятна сграда" в Дневник
-
neuro 27 май 2013, 18:39
публикува коментар [#25]: "К'вото било, било. Сега всички да пият по една студена вода и айде. Сега не само са необвързани, направо са отвързани .. Еле па макетата :)" към "Югоносталгията в Хърватия е жива в навечерието на членството в ЕС" в Дневник
-
neuro 13 май 2012, 18:04
публикува коментар [#20]: "Страхотно красиво! Сърбите, както и всички други народи нагоре по течението на Дунав ЖИВЕЯТ с великата река. Ние я възприемаме като граница...." към "Фотогалерия: Девет дена Дунав или от Видин до Белград с велосипед" в Дневник
-
neuro 23 дек 2011, 11:28
публикува коментар [#308]: "Турция да се погледне в огледалото, вместо да се изсилва. Твърде много са си повярвали и това до никъде няма да ги доведе. С това поведение..." към "Турция въвежда санкции срещу Франция заради закона за арменския геноцид" в Дневник
-
neuro 23 ное 2011, 19:45
публикува коментар [#7]: """Няма съмнение, че ще играем срещу най-добрия отбор в света. Когато напуснах отбор, аз напуснах най-добрия отбор в света. Но за м..." към "Контраатаките и Ибра - основните оръжия на "Милан" срещу "Барселона" днес" в Дневник
-
neuro 20 ное 2011, 18:12
публикува коментар [#3]: "как може 4 от първите 6 на последното европейско да се борят за 1!!! квота?" към "Абонданца: Класирането за олимпиадата няма да е лесно" в Дневник
