Рейтингът се изчислява в зависимост от вашата активност в сайтовете на Икономедиа.
Разглеждатe публичния профил на niksan1 в id.capital.bg.
Ако се регистрирате, можете да следите информацията за действията на потребителя в capital.bg, dnevnik.bg и другите сайтове на Икономедиа, както и да се споделяте интереси с читателите на изданията ни. Регистрацията е безплатна и отнема 2 минути. Ако вече сте регистриран - влезте с вашия email и парола.
Активност
Осъвременяване-
niksan1 преди 2 дни, 09:11
публикува коментар [#10]: "[quote#7:"Kiril Dinev"]Другаря Ким ще ги възнагради![/quote] Знаеш ли на кой свят си ?" към "Република Корея победи Чехия във втория мач на световното по футбол" в Дневник
-
niksan1 преди 3 дни, 16:26
публикува коментар [#16]: "[quote#6:"KRAFTWERK"]А е редно тия некадърни корумпета да плащат, че са в НС. —цитат от коментар 2 на Johnnie GlupaviaВие пък....знаете ли к..." към "С признание за популистки ход управляващите замразяват депутатските заплати" в Дневник
-
niksan1 преди 3 дни, 16:16
публикува коментар [#15]: "[quote#3:"vht16370188"]Просто след 1-2 години ще ги вдигнат рязко за компенсация и готово. Ако искат да дадат личен пример да си орежат форм..." към "С признание за популистки ход управляващите замразяват депутатските заплати" в Дневник
-
niksan1 преди 3 дни, 16:09
публикува коментар [#30]: "[quote#5:"KRAFTWERK"]Виж ти мунчовците какви икономисти са.....[/quote] Като започнеш от Владо с индианското име Сок от Мозък ." към "Виновен до доказване на противното: Законите за контрол на цените окончателно са приети" в Дневник
-
niksan1 06 юни 2026, 13:13
публикува коментар [#8]: "[quote#2:"sno341196203"]престанете да ни занимавате с тази талантка на чалгатас бутове и балкони накара европейските барони да танцуват "бан..." към "DARA сподели, че два пъти почти е отказала от участие в "Евровизия" в Дневник
-
niksan1 06 юни 2026, 02:30
публикува коментар [#66]: "[quote#63:"sno341196203"]начинът е само един единственУкрайна на колене и се моли пред руските богове-работете братя-и мирът този път наисти..." към "Путин отказа на Зеленски среща, получил и по-рано молба чрез руски бизнесмен" в Дневник
-
niksan1 06 юни 2026, 02:22
публикува коментар [#65]: "[quote#3:"Lee Gier"]Путю е обречен.[/quote] ++++++ Ако путинягата спре войната, тутакси ще бъде ликвидиран и то от своето обкръдение . Ак..." към "Путин отказа на Зеленски среща, получил и по-рано молба чрез руски бизнесмен" в Дневник
-
niksan1 03 юни 2026, 09:31
публикува коментар [#55]: "[quote#3:"comandante vs либерални ентусиасти&корпократи"]Зеленски с всяко свое действие, докарва повече резил и мъки за Украйна![/quote] ..." към "Атака с дронове и взривове: в Петербург гори нефтен терминал" в Дневник
-
niksan1 31 май 2026, 11:37
публикува коментар [#16]: "[quote#2:"Любен"]"цивилизованият" запад[/quote] Не в « цивилизованият запад «, а в цивилизованият Запад . Нали си даваш сметка, че в « цив..." към "Безредици избухнаха в Париж след финала на Шампионската лига" в Дневник
-
niksan1 30 май 2026, 00:47
публикува коментар [#17]: "[quote#13:"pet fire"]Още се намират места в затворите[/quote] Проблемът не е в наличните свободни легла и килии, само, че трябва да има ед..." към "Министърът на икономиката: Следващите дни ще изнеса всички корупционни схеми" в Дневник
-
niksan1 29 май 2026, 20:00
публикува коментар [#16]: "[quote#7:"Славе Сергиев"]Това е добра новина.[/quote] ++++++ Отдавна, отдавна гнома трябваше да бъде сменен . Дори си спомням, че на после..." към "Радан Кънев обяви, че отново ще се кандидатира за лидер на "Демократи за силна България" в Дневник
-
niksan1 28 май 2026, 09:53
публикува коментар [#85]: "[quote#51:"Веселин Дечев"]Руzzката любов е убийствена —цитат от коментар 1 на WOIНе става дума за любов. Арменуя фактически напуска Евразойс..." към "Русия започна търговска блокада и заплахи срещу Армения заради сближаването ѝ с ЕС" в Дневник
-
niksan1 28 май 2026, 09:47
публикува коментар [#77]: "[quote#45:"Vorknkx"]От стратегическа гледна точка - много глупав ход, защото другите дръжави ще гледат и ще си направят съответните изводи (..." към "Русия започна търговска блокада и заплахи срещу Армения заради сближаването ѝ с ЕС" в Дневник
-
niksan1 28 май 2026, 09:18
публикува коментар [#49]: "[quote#9:"baigan"]"Прагматичният" подход на Радев към Русия се изразява в зов за пълна капитулация, понеже руснаците имали ракети, които Евр..." към "Русия започна търговска блокада и заплахи срещу Армения заради сближаването ѝ с ЕС" в Дневник
-
niksan1 27 май 2026, 18:06
публикува коментар [#51]: "[quote#15:"baigan"]И какво предлага Радев да се направи в такъв случай? Да се спре помощта на Украйна ако не иска да отстъпи Донбас щото на ..." към "Радев призова пред български медии Европа да смени изцяло политиката си за Украйна" в Дневник
-
niksan1 26 май 2026, 16:50
публикува коментар [#14]: "[quote#11:"Изо Дзадзе"]Този е нагъл крадлив помияр. И голям приятел на Тошко от Има Такива Наглеци.[/quote] Поправка : ИмаШЕ Такива Наглец..." към "Студент, издател и читател разказват за книгата на почетния консул на Барбадос Петър Илиев" в Дневник
-
niksan1 22 май 2026, 16:48
публикува коментар [#58]: "[quote#37:"Killing Joke"]Румбата още няма 100 дни начело на държавата, а вече кой ли не си изтри обувките в него :)Дано пак се срещне със Зе..." към "Пред премиера Радев DARA заяви, че се надява да види истински промени, искани от протестите" в Дневник
-
niksan1 22 май 2026, 16:39
публикува коментар [#56]: "[quote#23:"ksj251257374"]"България е страхотна държава с много потенциал и аз най-накрая искам да видя как този потенциал се развива, и наис..." към "Пред премиера Радев DARA заяви, че се надява да види истински промени, искани от протестите" в Дневник
-
niksan1 22 май 2026, 16:31
публикува коментар [#54]: "[quote#17:"Непукистка"]Сега остава Дара да каже и какво точно са искали протестите, освен оставката на правителството, че аз не разбрах. Ням..." към "Пред премиера Радев DARA заяви, че се надява да види истински промени, искани от протестите" в Дневник
-
niksan1 21 май 2026, 14:22
публикува коментар [#22]: "[quote#8:"ludiakolio"]Я да видим сега и за Боташ кво ще каже одита....[/quote] Вече казаха в статията - ще се търси предоговаряне и използ..." към "Министърът на енергетиката освободи цялото ръководство на енергийния холдинг и поръча одити" в Дневник
