Рейтингът се изчислява в зависимост от вашата активност в сайтовете на Икономедиа.
Разглеждатe публичния профил на pak_pitam в id.capital.bg.
Ако се регистрирате, можете да следите информацията за действията на потребителя в capital.bg, dnevnik.bg и другите сайтове на Икономедиа, както и да се споделяте интереси с читателите на изданията ни. Регистрацията е безплатна и отнема 2 минути. Ако вече сте регистриран - влезте с вашия email и парола.
Активност
Осъвременяване-
pak_pitam 06 дек 2025, 15:23
публикува коментар [#35]: "Заглавие и подзаглавие на статията към 15ч. 20мин. Според ГЕРБ протестите помогнали най-много на тях, БСП не виждат повод за оставка Спо..." към "Според ГЕРБ протестите помогнали най-много на тях, БСП не виждат повод за оставка" в Дневник
-
pak_pitam 06 дек 2025, 15:07
публикува коментар [#7]: "Ѝ Пак питам - Кой има полза от продължаващите напъни на редакцията да пише едно и също и едно и също ..... Все още ли си вярвате, или само с..." към "Полицейско насилие и липса на медицинска помощ след протеста: какви са правата на задържаните под стража" в Дневник
-
pak_pitam 12 окт 2025, 17:30
публикува коментар [#1]: "На прав път са комшиите !" към "Джапанки и кафе в колата вече са пътно нарушение в Гърция" в Дневник
-
pak_pitam 20 сеп 2025, 15:24
публикува коментар [#2]: "Редакцията какво иска да каже със заглавието на статията ? Нещо конкретно за Ковачки, или така , за скандала !!!" към "Само свързвана с Ковачки фирма иска да прави воден сондаж в "Чирен" в Дневник
-
pak_pitam 07 юли 2025, 13:56
публикува коментар [#6]: "Като какъв по-точно се е изказал Сашо Дончев ? Виден общественик ??? Преуспял предприемач ??? Мераклия за нещо ???" към "Сашо Дончев: Нараства потенциалът на дясното пространство" в Дневник
-
pak_pitam 09 юни 2025, 20:35
публикува коментар [#39]: "До коментар [#30] от "Петър Тодев": Разбирам те, Вие тук си обменяте МИСЛИ и ФАКТИ , далеч съм от идеята, че нямате за цел да пропагандира..." към "Ура, прибрахме се": Русия и Украйна си размениха млади военнопленници" в Дневник
-
pak_pitam 09 юни 2025, 20:07
публикува коментар [#26]: "Все още не мога да разбера, защо редакцията на Дневник допуска под всяка "статия" за тази война да се правят коментари от едните и другите т..." към "Ура, прибрахме се": Русия и Украйна си размениха млади военнопленници" в Дневник
-
pak_pitam 05 юни 2025, 22:23
публикува коментар [#10]: "Хайде и под този цитат да се преброите - И едните , и другите. Това кому ще помогне ?" към "Асен Василев: Борисов много хубаво лъже и то по начин, по който хората да не се замислят" в Дневник
-
pak_pitam 24 апр 2025, 20:58
публикува коментар [#16]: "Към специалистите от форума : Моля да се произнесете компетентно относно казуса с българската ЕВРОПРОКУРОРКА . Защо така замълчахте ?" към "Българският посланик във Вашингтон Георги Панайотов е подал оставка" в Дневник
-
pak_pitam 13 мар 2025, 19:19
публикува коментар [#6]: "До коментар [#3] от "comandante vs либерални ентусиасти&корпократи": 10 плюса за всички предложения, без последното ! За последното 10 ..." към "Червена зона за паркиране: Район "Средец" търси изход от задръстените в коли улици" в Дневник
-
pak_pitam 21 юли 2024, 20:48
публикува коментар [#15]: "До коментар [#5] от "vht16370188": сам си отговори !!!" към "Радан Кънев: Декларацията е добро начало, антиподът е да сложиш Пеевски и Борисов на билборд" в Дневник
-
pak_pitam 21 юли 2024, 20:10
публикува коментар [#3]: "Този си търси място и в БГ - политиката - не му стига ЕС" към "Кънев: Декларацията е добро начало, антиподът е да сложиш Пеевски и Борисов на билборд" в Дневник
-
pak_pitam 04 юни 2024, 08:52
публикува коментар [#2]: "Крайно време беше да се осъзнаят великите......." към "Движението по ул. "Фритьоф Нансен" остава еднопосочно, обяви кметът на София" в Дневник
-
pak_pitam 28 май 2024, 21:57
публикува коментар [#10]: "Не е виновна редакцията и т.нар. журналисти ! Виновни сме ние, че продълхаваме да очакваме нормални новини от това издание ! Отдавна целта н..." към "Надлезът на бул. "България" към кв. "Бояна" се затваря, защото не е безопасен" в Дневник
-
pak_pitam 02 яну 2024, 20:24
публикува коментар [#23]: "До коментар [#4] от "lz2": Нещастник, какво знаеш ти за строителството в БГ и за строителния контрол, че изказваш такова крайно мнение ??? ..." към "Япония обяви най-малко 30 жертви на труса, десетки хиляди са без ток" в Дневник
-
pak_pitam 27 ное 2023, 20:00
публикува коментар [#2]: "Докато не видим поимен списък и срещу него - суми - не се надявайте на нещо повече от ПР акция ! Очакваме още данни !" към "Почистващите София фирми са глобени с над 120 хил. лв." в Дневник
-
pak_pitam 29 окт 2023, 14:49
публикува коментар [#10]: "Боже, какви нещастни мижитурки сме избрали да са начело на Дондуков 1 , Дондуков 2, и така нататък ! От кумова срама не споменавам Нар.Събра..." към "Президентът остави на компетентните органи да отговорят има ли в доклада на ДАНС нещо притеснително" в Дневник
-
pak_pitam 02 мар 2023, 16:37
публикува коментар [#6]: "Присъстваха още граждански активисти, студенти и ученици. "Дневник" разговаря с ученици от Плевен, които са пътували до София, за да участва..." към "Снимка на деня: Протест в подкрепа на Александър Морфов" в Дневник
-
pak_pitam 18 дек 2022, 15:14
публикува коментар [#25]: "Голяма злоба тук, голям хейт !!! От злоба не можете да порастете !" към "Напусналият Фандъкова зам.-кмет оглави компанията за жп инфраструктура" в Дневник
-
pak_pitam 13 дек 2022, 20:47
публикува коментар [#5]: "Като какъв важен фактор е цитиран този ? Че даже и "цитат на деня " ????" към "Цитат на деня: Кабинетът на Габровски прилича на магистрала на ГЕРБ - много кръпки и пропадания" в Дневник
