Рейтингът се изчислява в зависимост от вашата активност в сайтовете на Икономедиа.
Разглеждатe публичния профил на peen40 в id.capital.bg.
Ако се регистрирате, можете да следите информацията за действията на потребителя в capital.bg, dnevnik.bg и другите сайтове на Икономедиа, както и да се споделяте интереси с читателите на изданията ни. Регистрацията е безплатна и отнема 2 минути. Ако вече сте регистриран - влезте с вашия email и парола.
Активност
Осъвременяване-
peen40 вчера, 21:11
публикува коментар [#22]: "До коментар [#21] от "blondofil": Недей да мислиш,блонди.Ще се претовариш." към "Али Хаменей ще бъде погребан на 9 юли в шестдневна церемония" в Дневник
-
peen40 вчера, 21:08
публикува коментар [#17]: "До коментар [#15] от "parol": Боже,боже тия лебералкомунистически чутури.В столицата ни,полицията изобщо не се занимава с гонки по улиц..." към "При полицейска проверка са санкционирани редица шофьори" в Дневник
-
peen40 вчера, 21:06
публикува коментар [#29]: "[quote#28:"Invalid recaptcha"]До коментар [#26] от "vassilun":При тебе липсва такова.[/quote] Тя милата,откъде да знае,че си го няма?" към "Цитат на деня: Магистрала "Хемус" стана от емблема на кражбата емблема на лъжата" в Дневник
-
peen40 вчера, 21:03
публикува коментар [#31]: "До коментар [#28] от "пРезидента!": Честито ви,ленинисти.Вашия президент,стана и ваш премиер." към "Вносители на сурово мляко се оплакват от блокиране по границите" в Дневник
-
peen40 вчера, 20:57
публикува коментар [#12]: "До коментар [#11] от "danvan": Даньо не схващаш ли,че цялата лебералкомунистическа пасмина сте още по-голяма метастаза." към "Будапеща и Киев се споразумяха за етническите унгарци в Украйна" в Дневник
-
peen40 вчера, 20:54
публикува коментар [#9]: "[quote#6:"Гошо"]Добре, като няма подарено ,а само продадено, а покажи някакъв платежен документ от Украйна, па макар и за 5 евро[/quote] ..." към "Мирчев: Има голяма заблуда в обществото за оръжието за Украйна" в Дневник
-
peen40 вчера, 20:53
публикува коментар [#21]: "До коментар [#3] от "MyTwoCents": Колегата на чист български ти го е написал.Различни са." към "Фотогалерия: Не сме различни от другите" в Дневник
-
peen40 вчера, 20:49
публикува коментар [#4]: "Мирчуф ти си една голяяя.ма заблуда." към "Мирчев: Има голяма заблуда в обществото за оръжието за Украйна" в Дневник
-
peen40 вчера, 18:24
публикува коментар [#11]: "[quote#9:"AлeнaЗoрa"]Амнести и Хюмън Райтс Уотч също заклеймяват военните престъпления извърщени от САЩ и неговата армия - 168те деца убити ..." към "Али Хаменей ще бъде погребан на 9 юли в шестдневна церемония" в Дневник
-
peen40 вчера, 18:15
публикува коментар [#14]: "[quote#12:"parol"]Бацееее, дай нищо да не правят. Дай да си караме всички без колани, без каски и без книжки. Да си изпреварваме както си ис..." към "При полицейска проверка са санкционирани редица шофьори" в Дневник
-
peen40 вчера, 18:11
публикува коментар [#23]: "[quote#22:"Invalid recaptcha"]До коментар [#19] от "vassilun":Петроханец, знаеш ли от кого и защо е осъден Борисов?От Елена Йончева. Бил каз..." към "Цитат на деня: Магистрала "Хемус" стана от емблема на кражбата емблема на лъжата" в Дневник
-
peen40 вчера, 18:08
публикува коментар [#18]: "[quote#4:"Erwin"]Болен мозък ти крави гледал ли си ?Ако нямаш собствени 1000 декара не си и помисляй,защото дядо ми с неговите 100 декара из..." към "Вносители на сурово мляко се оплакват от блокиране по границите" в Дневник
-
peen40 вчера, 18:00
публикува коментар [#19]: "До коментар [#17] от "danvan": Даньо,съберете ножовете в Британиста и тогава се тревожи за нас." към "Расте броят на инциденти с тротинетки" в Дневник
-
peen40 вчера, 17:55
публикува коментар [#19]: "[quote#10:"trial_jezz"]Британия, Русия - всичките са се побъркали, човек! Даже ЕС-комисарите и те натам напинят - трябва повече ПРО-активна ..." към "Една година условно за коментар във "Фейсбук": Скопие осъди македонския българин Драги Каров" в Дневник
-
peen40 вчера, 17:51
публикува коментар [#14]: "[quote#4:"Prostetnic Vogon Jeltz"]"...САЩ и Иран вървят към "сделка"..."ДА БЕ - ДА!Това Шоу ми заприлича на "Тука има ; тука нема"![/quote] ..." към "Защо САЩ и Иран вървят към "сделка" и как "хлебарки" се опълчиха на премиер" в Дневник
-
peen40 вчера, 17:48
публикува коментар [#19]: "[quote#16:"greeneyes"]Очаквано съдебно решение. The dear leader може да се пресели при Путя след като му свърши царуването. [/quote] Б..." към "След съдебно решение името на Тръмп бе премахнато от фасадата на центъра "Кенеди" в Дневник
-
peen40 вчера, 17:46
публикува коментар [#10]: "Айде,айде знаем ви,що за стока сте." към "Подуправителят на здравната каса отрича злоупотреби и политически чадър" в Дневник
-
peen40 вчера, 17:44
публикува коментар [#3]: "[quote#1:"AлeнaЗoрa"]САЩ имат традиция да убиват опечалетите роднини на жертвите си, и ако на погребението на Хаменей има 168 деца - армията..." към "Али Хаменей ще бъде погребан на 9 юли в шестдневна церемония" в Дневник
-
peen40 вчера, 17:43
публикува коментар [#1]: "Така се прави." към "Гневни земевладелци в Албания събориха оградата около луксозния проект на Къшнър" в Дневник
-
peen40 06 юни 2026, 23:00
публикува коментар [#22]: "До коментар [#21] от "Роси": Росенце,а за Николчето нямали данни в Масква?И то ще се подлага." към "Арменската изборна комисия отказа да отстрани проруския съперник на Пашинян" в Дневник