Рейтингът се изчислява в зависимост от вашата активност в сайтовете на Икономедиа.
Разглеждатe публичния профил на petebo в id.capital.bg.
Ако се регистрирате, можете да следите информацията за действията на потребителя в capital.bg, dnevnik.bg и другите сайтове на Икономедиа, както и да се споделяте интереси с читателите на изданията ни. Регистрацията е безплатна и отнема 2 минути. Ако вече сте регистриран - влезте с вашия email и парола.
Активност
Осъвременяване-
petebo 01 окт 2019, 16:38
публикува коментар [#126]: "Не, терминът е "неизбежна отбрана".До коментар [#32] от "lz73": " към "ВКС изтегли напред делото за Полфрийман (допълнена)" в Дневник
-
petebo 09 авг 2019, 14:27
публикува коментар [#44]: "До коментар [#20] от "stanislavdi": Мдааа... Преди няколко дни Васил Атанасов удари два лаврака в морето. Но Васко отдавна си е в елита на х..." към "Филе от черноморски лаврак, черноморски миди с чили и градински зеленчуци" в Дневник
-
petebo 02 май 2019, 11:22
публикува коментар [#12]: "Папа Бенедикт ХV| гостувал в България? Май че беше Йоан Павел ||, но за автора на статията явно няма голяма разлика..." към "Уличката, на която православната, католическата и арменската църква се събират" в Дневник
-
petebo 30 яну 2019, 08:36
публикува коментар [#8]: "Всичко е добре, но какво означава думата "откупи"? Всички знаем с какво се свързва откупът, а в случая говорим за един обикновен търг, на ко..." към "На търга във Виена министър Банов пуснал слух, че участва символично" в Дневник
-
petebo 17 яну 2019, 18:39
публикува коментар [#15]: "Целта е изпълнена - вдигна си рейтинга и сега свири отбой." към "Каракачанов бил "в емоция", когато направил изказването си за ромите" в Дневник
-
petebo 03 яну 2019, 15:33
публикува коментар [#14]: "Изразът е "синодални старци". Не повтаряйте грешки на други (макар и на високи позиции) хора.До коментар [#9] от "deutscher._": " към "И след раздялата академията на науките и метеоролозите продължават да спорят за имоти" в Дневник
-
petebo 12 ное 2018, 20:00
публикува коментар [#30]: "Пълни глупости!До коментар [#1] от "arcanum": " към "По 50 стотинки на час за нощен труд ще получават полицаите" в Дневник
-
petebo 06 ное 2018, 11:21
публикува коментар [#5]: "Основната причина за пътуване с агенция е незнаенето на английски от страна та туристите. Естествено, никой от тях не си го признава." към "Над 50% от българските туристи пътуват чрез агенция" в Дневник
-
petebo 28 окт 2018, 08:35
публикува коментар [#2]: "Ел Класико! Журналя!" към "Има ли светлина в "класико" без Меси и Роналдо" в Дневник
-
petebo 20 окт 2018, 22:29
публикува коментар [#9]: "Кой ли пък се интересува от борба за жени?!?" към "Станка Златева беше приета в Залата на славата на борбата" в Дневник
-
petebo 27 сеп 2018, 09:21
публикува коментар [#108]: "Сме, не "сте".До коментар [#14] от "mop36557620": " към "Репортер на "Господари на ефира" е в болница след нападение" в Дневник
-
petebo 10 сеп 2018, 13:41
публикува коментар [#17]: "Напротив, терминът е " синодални старци". Това,че Дянков го е преиначил на "феодални" не означава, че трябва да повтаряме грешката му като п..." към "БАН се съгласи Институтът по метеорология частично да излезе от академията (допълнена)" в Дневник
-
petebo 21 авг 2018, 15:14
публикува коментар [#6]: "То пък един спорт!!! Борба за жени?!? А художествена гимнастика за мъже кога ще имаме " удоволствието" да гледаме?!?" към "Кралев гарантира повече от един олимпийски медал от женската борба за Токио 2020" в Дневник
-
petebo 18 окт 2017, 09:25
публикува коментар [#14]: "Аз пък си мислех, че Нил е най-дългата река в света. Сигурно в училище не съм слушал внимателно." към "Плаване по Нил" в Дневник
-
petebo 12 май 2017, 09:32
публикува коментар [#9]: "Косатките са от семейство делфини, не са китове!" към "Видео: Франция забрани развъждането на делфини и китове-убийци" в Дневник
-
petebo 06 мар 2017, 17:08
публикува коментар [#20]: "Ползвах линията и посетих Грузия през есента на миналата година. Дестинацията определено е много интересна. Грузия е държава с древна истори..." към "Уиз ер" спря полетите до Грузия" в Дневник
-
petebo 23 фев 2017, 14:40
публикува коментар [#17]: "До коментар [#12] от "Гошко": Билети на цени около 70 евро има и в двете посоки. През 2015 Норвежците обещаха да пуснат евтини по..." към "Полети между САЩ и Европа за 65 долара обяви норвежка авиокомпания" в Дневник
-
petebo 18 яну 2017, 15:30
публикува коментар [#12]: "Не са целогодишни! Продават билети до края на Октомври." към "До шест нови дестинации ще се лети от Варна тази година" в Дневник
