Рейтингът се изчислява в зависимост от вашата активност в сайтовете на Икономедиа.
Разглеждатe публичния профил на pontifex в id.capital.bg.
Ако се регистрирате, можете да следите информацията за действията на потребителя в capital.bg, dnevnik.bg и другите сайтове на Икономедиа, както и да се споделяте интереси с читателите на изданията ни. Регистрацията е безплатна и отнема 2 минути. Ако вече сте регистриран - влезте с вашия email и парола.
Активност
Осъвременяване-
pontifex 24 мар 2014, 21:08
публикува коментар [#128]: "Съгласен съм с казаното от г-н Пенчев относно необходимостта от по-ниски данъци и добра бизнес среда в България и Европа. Но не мога да не с..." към "Ивайло Пенчев, "Уолтопия": Социализмът се е пропил в целия Европейски съюз, Китай е заводът на света" в Дневник
-
pontifex 01 мар 2014, 10:46
публикува коментар [#3]: "Проблемът на Delhaize е, че влязоха на българския пазар без предварително да проучат съответната бизнес среда, конкурентите и т.н. Дойдоха с..." към "Сделка на бързи обороти" в Капитал
-
pontifex 02 фев 2014, 14:19
публикува коментар [#12]: "Прекрасни илюстрации, които впечатляват с това, че улавят духа на епохата и на книгите. Поздравления за "Изток-Запад", които издав..." към "Фотогалерия: Илюстрациите на Петър Станимиров към романите за Шерлок Холмс" в Дневник
-
pontifex 01 фев 2014, 08:47
публикува коментар [#55]: "БДЖ често подлежи на основателни критики, но трябва да признаем и, че качеството на предлаганите услуги не е толкова лошо за тези цени на би..." към "На път" в Дневник
-
pontifex 04 яну 2014, 10:16
публикува коментар [#14]: "Поздравления за прекрасните снимки от нашата любима Витоша !" към "Фотогалерия: Витоша - глътка чист въздух" в Дневник
-
pontifex 31 дек 2013, 11:21
публикува коментар [#88]: "Живея в "Дружба" 2 от дете - в миналото кварталът беше наистина необлагороден (нямаше магазини, транспортът бе слабо развит и т.н...." към "Фотогалерия: Новата отсечка на бул. "Копенхаген" - 500 метра, четири светофара" в Дневник
-
pontifex 14 сеп 2013, 11:08
публикува коментар [#7]: "Не съм съгласен с някои твърдения в статията. Квартал "Овча купел" е представен като истинско гето, пълно с безпътни и отчаяни хор..." към "Квартални братя" в Капитал
-
pontifex 22 дек 2012, 21:06
публикува коментар [#44]: "Отново много добър анализ на Георги Ганев. Поздравления." към "Богатството не е безплатно удоволствие" в Капитал
-
pontifex 21 дек 2012, 09:51
публикува коментар [#2]: "Искрени поздравления за г-н Божидар Захариев - той, подобно на доста други българи (в това число и аз самият) показва, че човек може да се з..." към "Кариерни завои" в Капитал
-
pontifex 04 ное 2012, 09:17
публикува коментар [#1]: "Поздравления на целия екип на вестник "Капитал" за професионализма, с който ни поднасяте толкова интересни и разнообразни статии. ..." към "Най-доброто от конкурса "Аз чета Капитал" в Капитал
-
pontifex 04 сеп 2012, 09:57
публикува коментар [#22]: "Нека почива в мир ! Бе невероятен актьор." към "Почина актьорът Майкъл Кларк Дънкан" в Дневник
-
pontifex 16 авг 2012, 11:01
публикува коментар [#20]: "Великолепна, трогателна фотоистория ! Самият аз отглеждам домашни птици (финки) и добре разбирам привързването на човека към пернатите прият..." към "Фотогалерия: Невероятната съдба на едно бързолетче" в Дневник
-
pontifex 18 юли 2012, 10:40
публикува коментар [#4]: "Като изключим понятието "социализъм", което не смятам че е особено подходящо за една англо-саксонска политическа система, съм напъ..." към "Канадците за пръв път станаха по-богати от амeриканците" в Капитал
-
pontifex 09 юни 2012, 08:50
публикува коментар [#7]: "Икономическите успехи на тази прекрасна страна, са един своеобразен реванш за полския народ, незаслужено преживял толкова трудности и унижен..." към "Кой сега е шампион" в Капитал
-
pontifex 01 юни 2012, 20:38
публикува коментар [#7]: "Прекрасно начинание, за което искрено се надявам да бъде осъществено. Избраният терен е на доста комуникативно място, със значителна площ и ..." към "Да строим парка нов!" в Капитал
-
pontifex 27 май 2012, 11:21
публикува коментар [#148]: "Добра песен, заслужено спечели конкурса. Тазгодишното издание на "Евровизия" предложи доста добри изпълнения." към "С "Еуфория" Швеция спечели "Евровизия 2012", руските "Бурановские бабушки" - втори" в Дневник
-
pontifex 24 май 2012, 11:25
публикува коментар [#7]: "Случаите на безпричинни уволнения са наистина недопустими, но като оставим това настрана, не намирам останалите аргументи на г-н Щрауб (дого..." към "Високата цена на евтината стока" в Капитал
-
pontifex 11 май 2012, 10:58
публикува коментар [#5]: "Доста добър анализ от страна на г-н Георгиев, относно сложната ситуация в Македония. Задълбочаването на етническите и политическите конфликт..." към "Коментар: Проблемът на Македония е, че нищо няма да стане (видео)" в Капитал
-
pontifex 29 апр 2012, 09:41
публикува коментар [#29]: "Дано жената се възстанови бързо от това така неприятно заболяване." към "Село Железница организира благотворителен концерт за Валя Крушкина" в Дневник
-
pontifex 27 апр 2012, 21:32
публикува коментар [#1]: "Развитието на зимен туризъм в Турция изглежда доста атрактивно. Съдейки по снимките, Ерзурум определено е място, което си струва да се посет..." към "Wild Turkey: На ски в Ерзорум" в Капитал