Рейтингът се изчислява в зависимост от вашата активност в сайтовете на Икономедиа.
Разглеждатe публичния профил на До руските мекерета в id.capital.bg.
Ако се регистрирате, можете да следите информацията за действията на потребителя в capital.bg, dnevnik.bg и другите сайтове на Икономедиа, както и да се споделяте интереси с читателите на изданията ни. Регистрацията е безплатна и отнема 2 минути. Ако вече сте регистриран - влезте с вашия email и парола.
Активност
Осъвременяване-
До руските мекерета преди 4 дни, 14:22
публикува коментар [#4]: "Не, не е дементен." към "Цитат на деня: "Знаете ли какво наистина обичам? Обичам инфлацията" в Дневник
-
До руските мекерета преди 4 дни, 14:19
публикува коментар [#18]: "Да. Яваш-яваш било нещо като маняна, но не чак толкова напрегнато. А и на комшиите ще им трябва време да изчислят точно колко вода ще е не..." към "Ердоган дал указания казусът "Боташ" да бъде решен във възможно най-кратки срокове" в Дневник
-
До руските мекерета преди 4 дни, 11:29
публикува коментар [#29]: "Това е буря в стакан с водка, не ставайте смешни! Ще се метнат в тачанките и проблемът ще изчезне по сталински." към "Севастопол спря купоните за бензин след новите удари на Украйна" в Дневник
-
До руските мекерета преди 5 дни, 11:53
публикува коментар [#18]: "Умен фатмак. Веднага схвана, че страната търпи щети от оръжията за Украйна. За разлика от уйдурмата боташ, да речем, която ще става още по-и..." към "Румен Радев: Вече дадохме достатъчно на Украйна, основен приоритет са ни българите" в Дневник
-
До руските мекерета преди 5 дни, 11:16
публикува коментар [#33]: "До коментар [#7] от "hamiltonf": Добре се справят мурзилките. Вече близо 40 години никой не е кацал за преклонение пред мумията на червения..." към "Украйна удари руския военен завод в Чебоксари в Западна Русия" в Дневник
-
До руските мекерета преди 7 дни, 10:51
публикува коментар [#10]: "Визуално и ментално този наподобява закопчания в Сърбия финансов корифей. С две думи, очарователна персона." към "С "Кошница с грижа" Пулев очаква търговските вериги да намалят цените на основни храни до 30%" в Дневник
-
До руските мекерета 07 юни 2026, 20:29
публикува коментар [#156]: "До коментар [#83] от "atmanpg": Зависи от това колко е трениран, трезвен ли е и дали го гони украински дрон." към "Предалият послание на Зеленски до Путин бизнесмен е Роман Абрамович, каза депутат в Киев" в Дневник
-
До руските мекерета 07 юни 2026, 20:23
публикува коментар [#152]: "До коментар [#31] от "faraon": Събудиха се, вярно е. Видяха ТАСО и съвсем се разсъниха." към "Предалият послание на Зеленски до Путин бизнесмен е Роман Абрамович, каза депутат в Киев" в Дневник
-
До руските мекерета 07 юни 2026, 18:39
публикува коментар [#20]: "До коментар [#7] от "atmanpg": Гледките край кримските бензиностанции ще ти подскажат отговора." към "Предалият послание на Зеленски до Путин бизнесмен е Роман Абрамович, каза депутат в Киев" в Дневник
-
До руските мекерета 06 юни 2026, 13:56
публикува коментар [#28]: "Доказан идиот влиза в съвета на директорите във вероятно второто най-голямо съсредоточие на държавни, т.е. наши активи. Сега остава Диана Д..." към "Подписалият договора с "Боташ" ще работи в консолидационната компания за 1770 евро" в Дневник
-
До руските мекерета 04 юни 2026, 17:28
публикува коментар [#36]: "Правилно. Гасенето на треволяци е чиста проба извънпланов ремонт. Последните, които могат да го потвърдят, са в Петербург." към "Русия за пръв път потвърди спад в добива на петрол" в Дневник
-
До руските мекерета 03 юни 2026, 15:00
публикува коментар [#11]: "Всъщност другарят Проданов проговори на руски, когато захвана капковото напояване. Изпълзя му като въшка изпод будьоновкс." към "Асен Василев обяви, че заплатата на подписалия договора с "Боташ" е 18 минимални заплати" в Дневник
-
До руските мекерета 31 май 2026, 12:44
публикува коментар [#38]: "До коментар [#25] от "dark'star": Фронта върви на запад, но фронтът не само не мърда натам, а и го влече на изток." към "Украйна е ударила руски енергийни обекти през нощта" в Дневник
-
До руските мекерета 31 май 2026, 12:13
публикува коментар [#2]: "Голяма работа. Важното е Путин да е жив. Те ще издържат, ревейки по пиянски запотени за десетия десантен и други подобни духовни еманации." към "След дълги опашки от сутринта в Крим въведоха купони за бензин" в Дневник
-
До руските мекерета 30 май 2026, 19:52
публикува коментар [#38]: "Този наистина е много тъп." към "Слави Василев: Останалите влизат в парламента с наведена глава, толкова е голяма тежестта ни" в Дневник
-
До руските мекерета 30 май 2026, 16:22
публикува коментар [#33]: "До коментар [#22] от "dark'star": Ами да. От 20 литра на тачанка до нула литра на каквото още мърда има много път да се измине. 20 литра са..." към "Танкер се запали в руско пристанище" в Дневник
-
До руските мекерета 30 май 2026, 16:16
публикува коментар [#32]: "Много кьотек отнасят клетите ушанки." към "Танкер се запали в руско пристанище" в Дневник
-
До руските мекерета 29 май 2026, 16:04
публикува коментар [#14]: "Няма страшно. И ще вдигнете данъците, и ще си тръгнете." към "Цитат на деня: Ако има промяна в данъците - следващото е да си тръгнем" в Дневник
-
До руските мекерета 28 май 2026, 14:35
публикува коментар [#40]: "До коментар [#29] от "dark'star": Не бъди неблагодарен. Украинците изрично ви разрешиха да разходите лентичките си из най-не натовареното л..." към "Три танкера са били атакувани с дронове в Черно море" в Дневник
-
До руските мекерета 23 май 2026, 20:59
публикува коментар [#33]: "Комунисти, сър. Ще проследяват и свалят." към "Депутат очаква до месец 10% спад на цените на храните" в Дневник
