Рейтингът се изчислява в зависимост от вашата активност в сайтовете на Икономедиа.
Разглеждатe публичния профил на argumai в id.capital.bg.
Ако се регистрирате, можете да следите информацията за действията на потребителя в capital.bg, dnevnik.bg и другите сайтове на Икономедиа, както и да се споделяте интереси с читателите на изданията ни. Регистрацията е безплатна и отнема 2 минути. Ако вече сте регистриран - влезте с вашия email и парола.
Активност
Осъвременяване-
argumai 16 юни 2024, 23:52
публикува коментар [#331]: "С какжо морално пражо, Г-н Кънев казва това? Той ли бе на митингите 2020? Той ли се окаля последните 3 години в калта на БГ-статуквото? Лесн..." към "Не разпадане, но не и същото: Радан Кънев не вижда бъдеще в този вид на "Продължаваме промяната - Демократична България" в Дневник
-
argumai 11 май 2024, 23:15
публикува коментар [#168]: "До коментар [#6] от "iri45702208": Как не ви е срам?" към "Тленните останки на цар Фердинанд ще бъдат пренесени в България" в Дневник
-
argumai 11 май 2024, 23:14
публикува коментар [#167]: "До коментар [#85] от "tacheaux": Това не отговаря на никаква историческа истина! Къде и от кой е описано това?" към "Тленните останки на цар Фердинанд ще бъдат пренесени в България" в Дневник
-
argumai 11 май 2024, 23:10
публикува коментар [#165]: "До коментар [#98] от "log_on": Умира в Кобург, Германия. "След кончината му в Кобург през 1948 г. тялото на цар Фердинанд I е положено вре..." към "Тленните останки на цар Фердинанд ще бъдат пренесени в България" в Дневник
-
argumai 11 май 2024, 23:02
публикува коментар [#161]: "До коментар [#95] от "мики маус": Трябва да познаваме много добре Историята, за да осъждаме по този начин Цар Фердинанд. И при Княжеството ..." към "Тленните останки на цар Фердинанд ще бъдат пренесени в България" в Дневник
-
argumai 11 май 2024, 22:59
публикува коментар [#160]: "До коментар [#3] от "Johnnie Glupavia": Трябва да познаваме много добре Историята, за да осъждаме по този начин Цар Фердинанд. И при Княжес..." към "Тленните останки на цар Фердинанд ще бъдат пренесени в България" в Дневник
-
argumai 14 ное 2023, 23:38
публикува коментар [#66]: "С Вас сме Г-н Терзиев срещу Мафията!!!" към "Общинските съветници на ГЕРБ в София обвиниха Терзиев в "сглобка" с Григорова (видео)" в Дневник
-
argumai 11 ное 2023, 17:00
публикува коментар [#8]: "Помислено е и за Пенсии и за Детски градини и за учители и за отбрана. Браво! С 3% могат да се плануват например и нужни инвестиции. " към "Асен Василев представи бюджет за 2024 г. с 3% дефицит (видео)" в Дневник
-
argumai 11 ное 2023, 16:56
публикува коментар [#7]: "БРаво! Балансиран бюджет с поглед към Еврозоната! Предложения за по-добър?" към "Асен Василев представи бюджет за 2024 г. с 3% дефицит (видео)" в Дневник
-
argumai 05 ное 2023, 23:29
публикува коментар [#34]: "Битката продължава! Явно се изпуска кокала на места в БГ. " към "Борисов обвини партньорите в управлението в участие в "пропутинска сглобка" срещу ГЕРБ" в Дневник
-
argumai 14 окт 2023, 18:03
публикува коментар [#38]: "Срам! Срам! Срам!" към "Съдът пусна без мярка за неотклонение прокурора от Перник, заподозрян за домашно насилие" в Дневник
-
argumai 06 юни 2023, 13:44
публикува коментар [#70]: "Престанете да разединявате наци́ята, Г-н Радев! Единство е нужно сега и правителство на БГ! Успех и напред Българи! :)" към "Президентът обвини партиите зад кабинета в предателство" в Дневник
-
argumai 06 юни 2023, 11:18
публикува коментар [#28]: "Благодаря Ви за това изказване, Г-н Христов! Ситуацията е найстина много трудна. Успех! Ние сме зад вас в тези трудни моменти!" към "До избора на Славов за правосъден министър се стигнало след блокаж на преговорите за кабинет" в Дневник
-
argumai 05 дек 2022, 18:07
публикува коментар [#69]: "Този човек обърна гръб на демокрацията в България! Как не го е срам! Съжелявам безкрайно за това, че гласувах само преди година за него. Пак..." към "Радев: Беше грешка, че дадох шанс на Петков и Василев, сега плащам цената" в Дневник
-
argumai 04 сеп 2022, 14:56
публикува коментар [#245]: "Поредна манипулация! Тези Социолози нагласят глупости в полза на СтаТИквените Партии - Герб, ДПС, Възраждане, БГ Възход, ИТН... " към "Алфа Рисърч": ГЕРБ влиза в кампанията с преднина от 6 процентни пункта пред "Продължаваме промяната" в Дневник
-
argumai 23 юни 2022, 13:26
публикува коментар [#39]: "Г-н Вебер, престанете да поддържате най-корумпирания политик в Европа! Вижте и преди години, граждани на България са ви писали за това: http..." към "ЕНП благодари на Борисов, че ГЕРБ е гласувал предложението за Северна Македония" в Дневник
-
argumai 08 юни 2022, 23:30
публикува коментар [#87]: "Това е предателство към Българите и към България! В такава тежка обстановка... Но стига извиване на ръце от ИТН. В България има много достой..." към "Слагам край на тази коалиция": Изявлението на Слави Трифонов" в Дневник
-
argumai 06 юни 2022, 18:23
публикува коментар [#52]: "Прекрасна новина! чудесна инициатива на Министър Събев! Браво!" към "България и Румъния драгират Дунав в търсене на места за 5 моста" в Дневник
-
argumai 16 апр 2022, 00:49
публикува коментар [#6]: "Gordi sme! Samo Napred! Prekrasna iniciativa!" към "Начало на софийския MIT. С 200 млн. лв. от държавата, Google, Amazon и SiteGround" в Капитал
-
argumai 07 апр 2022, 23:55
публикува коментар [#22]: "Гордея се и гледам с умиление тези снимки от София! Браво на Вас, Будни хора! " към "Фотогалерия: "Не сме неутрални за Украйна" обяви мирно шествие в София" в Дневник