Рейтингът се изчислява в зависимост от вашата активност в сайтовете на Икономедиа.
Разглеждатe публичния профил на Лилипутин в id.capital.bg.
Ако се регистрирате, можете да следите информацията за действията на потребителя в capital.bg, dnevnik.bg и другите сайтове на Икономедиа, както и да се споделяте интереси с читателите на изданията ни. Регистрацията е безплатна и отнема 2 минути. Ако вече сте регистриран - влезте с вашия email и парола.
Активност
Осъвременяване-
Лилипутин преди 6 дни, 09:58
публикува коментар [#10]: "Намаляващото население е фактор. Доста по-силен фактор обаче е фактът, че живеем в ерата на дигитализация и хипер-автоматизация. Ние обаче с..." към "Осемдесет и едно джуджета: Когато населението изчезва, а администрацията остава" в Дневник
-
Лилипутин 11 юни 2026, 15:52
публикува коментар [#29]: "Усещам как на дърти години ще ми се наложи да поправя грешката си да се прибера в България преди 21 години." към "Виновен до доказване на противното: Законите за контрол на цените окончателно са приети" в Дневник
-
Лилипутин 29 май 2026, 17:47
публикува коментар [#24]: "До коментар [#12] от "ekp351157130": Това е така, но тогава пък онези, които по закон нямат право да протестират, ще излезнат на протест. Р..." към "Цитат на деня: Ако има промяна в данъците - следващото е да си тръгнем" в Дневник
-
Лилипутин 04 дек 2025, 10:08
публикува коментар [#3]: "Тези очевидни не усещат, че е време да млъкнат. Всички сме на протеста точно защото прекалиха и ни взеха за глупаци. А от тогава насам продъ..." към "Даниел Митов обвини организаторите на многохилядния протест за вандалските прояви на провокаторите" в Дневник
-
Лилипутин 07 сеп 2025, 18:53
публикува коментар [#51]: "[quote#10:"pet fire"]Едва ли ще отбележим гол в квалификационните мачове[/quote] Напълно съм убеден, че ще си отбележим автогол. Залагам за..." към "България загуби с 0:3 и срещу Грузия" в Дневник
-
Лилипутин 07 сеп 2025, 18:51
публикува коментар [#50]: "[quote#3:"krf54523578"]Ще се борят да вкарат гол в следващите 4 мача. Това ще е целта. А коментаторът утрепа рибата – Илиев да си остане на ..." към "България загуби с 0:3 и срещу Грузия" в Дневник
-
Лилипутин 02 авг 2025, 23:05
публикува коментар [#2]: "Какво по-хубаво от това?" към "Митрофанова: Русия за пръв път не е в Топ-10 на търговските партньори на България" в Дневник
-
Лилипутин 31 юли 2025, 10:45
публикува коментар [#3]: "Най-много от всичко МВР мразят отчетност и някой да им държи сметка. А когато поглъщаш огромно парче от държавния бюджет такава е дължима къ..." към "Създателят на "Черна писта": Заради МВР проектът не може да бъде продължен" в Дневник
-
Лилипутин 22 юли 2025, 23:25
публикува коментар [#65]: "До коментар [#27] от "Костадин Иванов": [quote#27:"Костадин Иванов"]До коментар [#11] от "futio_tapanchev": "Храни, битова химия, лекарств..." към "Иван Костов предлага 11 мерки срещу инфлацията и сивата икономика" в Дневник
-
Лилипутин 13 юли 2025, 10:03
публикува коментар [#8]: "[quote#5:"zxp53317185"]Да им шибнеш по един шамар? [/quote] Точно това си мислех. Те хубаво се отварят, ама ги ошамаря стабилно дали няма ж..." към "Съвети от психолог: Каква да е защитната реакция при агресивни провокации от "локали" в Дневник
-
Лилипутин 23 юни 2025, 22:50
публикува коментар [#1]: ".... ливадите имали улици?!? " към "Жители на "Манастирски ливади" протестираха срещу продължаващ над година ремонт на улица" в Дневник
-
Лилипутин 05 фев 2025, 22:26
публикува коментар [#13]: "Ако бяха учили поне още малко за полицаи, сега процентите щяха да са 50. " към "На фона на готвена стачка министърът обеща увеличение с 15% на учителските заплати" в Дневник
-
Лилипутин 05 фев 2025, 14:19
публикува коментар [#21]: "До коментар [#8] от "vassilun": Да. Същите тестове, който Ушев не иска да му правят понеже не дават изключително много грешни резултати, за..." към "МВР иска да контролира движението по пътищата с цивилни автомобили" в Дневник
-
Лилипутин 30 яну 2025, 11:34
публикува коментар [#3]: "То нашето контраразузнаване по принцип няма данни за нищо. " към "Контраразузнаването няма данни "Вежен" да е замесен в саботаж" в Дневник
-
Лилипутин 11 окт 2024, 11:09
гласува за анкета "За кого ще гласувате на изборите през октомври?" в Дневник
-
Лилипутин 25 авг 2024, 08:54
публикува коментар [#8]: "Томаш е много добър треньор и въпреки успехите с който и отбор да се захване, е много подценяван. Премерен в изказа си, адекватен и постигащ..." към "Спартак" (Варна) отново излезе втори, този път изненада "Ботев" в Пловдив" в Дневник
-
Лилипутин 30 май 2024, 00:07
публикува коментар [#2]: "America innovates, China imitates, Europe regulates. Вместо да се опитат по някакъв начин да стимулират развитието на стартъпи, да интегрира..." към "Еврокомисията разкри служба за изкуствения интелект" в Дневник
-
Лилипутин 24 май 2024, 11:37
публикува коментар [#33]: "Превод на заглавието Съдията не ни подпря достатъчно да победим: Литекс-София пак намират причини в другите за собствените си провали." към "Грешките са само в наш ущърб: ЦСКА пак се оплака от съдийството в Първа лига" в Дневник
-
Лилипутин 14 май 2024, 10:45
публикува коментар [#6]: "До коментар [#5] от "georgi_ww": Не е (само) до тоягата, манталитетът е друг. Тук всички са тарикати и всички са над нещата." към "Опит за изпреварване през аварийната лента завърши с тежка катастрофа на "Хемус" в Дневник
-
Лилипутин 22 мар 2024, 22:24
публикува коментар [#12]: "На това момче не му омръзна да го пердашат украинци." към "Кубрат Пулев ще се изправи срещу украинец в София" в Дневник