Рейтингът се изчислява в зависимост от вашата активност в сайтовете на Икономедиа.
Разглеждатe публичния профил на scuby в id.capital.bg.
Ако се регистрирате, можете да следите информацията за действията на потребителя в capital.bg, dnevnik.bg и другите сайтове на Икономедиа, както и да се споделяте интереси с читателите на изданията ни. Регистрацията е безплатна и отнема 2 минути. Ако вече сте регистриран - влезте с вашия email и парола.
Активност
Осъвременяване-
scuby днес, 12:00
публикува коментар [#39]: "[quote#27:"ung291278630"]И прогресивните като ГЕРБ ще се носят по течението и никаква реформа няма да направят. Ще обвиняват предишните за в..." към "С обвинения към предходните управления премиерът обяви, че бюджет 2026 ще е с дефицит над 3%" в Дневник
-
scuby днес, 11:46
публикува коментар [#12]: "Разбира се няма сигнал към Прокуратура, празни приказки и акции на скъпоплатени ПР-и. За съжаление тези явни измамници и шарлатани каквото и..." към "Андрей Гюров разказа за опит за втора "костинбродска афера" на предишните избори" в Дневник
-
scuby днес, 11:32
публикува коментар [#18]: "Хората дадоха доверие на Радев, за да стабилизира държавата, но не на гърба на разботещите и тези които плащат данъци. Стига оправдания с пр..." към "С обвинения към предходните управления премиерът обяви, че Бюджет 2026 ще е с дефицит над 3%" в Дневник
-
scuby днес, 11:24
публикува коментар [#9]: "[quote#6:"svoboden"]Че то къде, къде по добре да връщаме правителството на Желязков. Освен повишаване на цените и хленчене друго от Радев не..." към "С обвинения към предходните управления премиерът обяви, че Бюджет 2026 ще е с дефицит над 3%" в Дневник
-
scuby вчера, 16:23
публикува коментар [#12]: "Какво е казал този Невзоров или пак само пушилки и медийни изяви. Пак недомлъвки, пак интерпретации. Излезте и кажете какво е казал Невзоров..." към "Показанията на Невзоров изясняват механизма на "затваряне на очи" от длъжностни лица, обяви Демерджиев" в Дневник
-
scuby вчера, 15:20
публикува коментар [#19]: "Дори никой от полезните идиоти не си задава въпроса - как пък тези от ГЕРБ крадяха от пътища и в цялата страна се строеше какво ли не, напра..." към "Шишков обяви, че в последните дни на кабинета "Желязков" е готвена кражбата на над 1 млрд. лв. от пътища" в Дневник
-
scuby вчера, 15:10
публикува коментар [#12]: "Разбира се Шишков не подава сигнал до Прокуратурата за това което е открил, защото Прокуратурата била на Пеевски и нямало да направи нищо. Н..." към "Шишков обяви, че в последните дни на кабинета "Желязков" е готвена кражбата на над 1 млрд. лв. от пътища" в Дневник
-
scuby преди 7 дни, 09:29
публикува коментар [#13]: "Комисионните вече са взети от общинските кметове и зам-кметове, вероятно и част са насочени към касите на Асан ви Василев. Но избирателите н..." към "Жители на "Белите брези" протестираха срещу строеж на 8-етажна сграда между блоковете" в Дневник
-
scuby 16 юни 2026, 14:36
публикува коментар [#12]: "[quote#10:"vassilun"]"ЕП свали имунитета на евродепутата Никола Минчев заради разследването по скандала "Хуавейгейт"" Това пише по другите м..." към "Европейският парламент отказа да свали имунитета на Никола Минчев" в Дневник
-
scuby 16 юни 2026, 14:34
публикува коментар [#9]: "Корумпетата на ПП-то не са корумпета. Примери много. За съжаление полезният идиот лесно се лъже и манипулира от псевдолибералния мейнстрийм...." към "Европейският парламент отказа да свали имунитета на Никола Минчев" в Дневник
-
scuby 15 юни 2026, 14:50
публикува коментар [#24]: "Нашмърканият зелен да сяда на масата за преговори. На месец загиват 40 000 украинци, събират младите по улиците и ги пращат на сигурна смърт..." към "Киев е открил следи от руски дрон в подпалената Киевско-Печорска лавра" в Дневник
-
scuby 15 юни 2026, 11:58
публикува коментар [#14]: "Да видим действия, само приказки и кухи заучени фрази. Това два мандата като президент се нагледахме!" към "Радев за бюджета: Счетоводните трикове са изчерпани, ще намалим разходите и ще увеличим събираемостта" в Дневник
-
scuby 15 юни 2026, 11:53
публикува коментар [#6]: "0% на кулуво лято. Вчера си взимам лимонада, която има водя някакъв концентрат и лед и ми искат 3.5 евро. Това не е нормално!" към "Месечната инфлация през май е нула процента" в Дневник
-
scuby 12 юни 2026, 17:25
публикува коментар [#13]: "Това са пълни некадърници щом до този опряха!" към "Йордан Иванов се впуска в битката за председател на ДСБ" в Дневник
-
scuby 11 юни 2026, 12:02
публикува коментар [#11]: "Нищо няма да започнат. Това същото го гледахме и когато полезните идоти сваляха Борисов 3 с протести. Докараха служебния кабинет на Радев и ..." към "МВР започва мащабни действия срещу опасното шофиране, обяви министър Демерджиев" в Дневник
-
scuby 10 юни 2026, 16:37
публикува коментар [#4]: "Оставили са ги масово да преписват :(" към "Матури 2026: Резултатите по български са най-високите от всички досега" в Дневник
-
scuby 10 юни 2026, 11:34
публикува коментар [#16]: "[quote#10:"uq"]До коментар [#8] от "scuby": от кого чакаш да видиш? От фармациите на Радев ли? Или очакваш Трайков, като кмет на район Среде..." към "Трайчо Трайков, кандидат за кмет на "Средец": Откакто съм кмет, нито една сграда паметник на културата не е унищожена" в Дневник
-
scuby 10 юни 2026, 10:33
публикува коментар [#8]: "Чакам да видя предоговаряне на договора с Боташ. Преди изборите скъпите ви ПР-и те накараха да говориш, че има начини договора да се предого..." към "Трайчо Трайков, кандидат за кмет на "Средец": Откакто съм кмет, нито една сграда паметник на културата не е унищожена" в Дневник
-
scuby 10 юни 2026, 10:30
публикува коментар [#48]: "Псевдолибералите спонсорирани от Сорос съсипаха умишлено Европа за има няма няколко години. Съсипват я по три направление борейки се с местн..." към "Антимигрантски безредици обхванаха Белфаст, опожарени са къщи и автобус" в Дневник
-
scuby 09 юни 2026, 16:29
публикува коментар [#6]: "Пак постановки за залъгване на потребителя. Те последните месеци вдигнаха цените с 50% на всичко и сега разиграват намаляне с 15% за избрани..." към "Цената на инициативата "Кошница с грижа" ще я платят производителите, оплакват се те" в Дневник
