Рейтингът се изчислява в зависимост от вашата активност в сайтовете на Икономедиа.
Разглеждатe публичния профил на sim4o2 в id.capital.bg.
Ако се регистрирате, можете да следите информацията за действията на потребителя в capital.bg, dnevnik.bg и другите сайтове на Икономедиа, както и да се споделяте интереси с читателите на изданията ни. Регистрацията е безплатна и отнема 2 минути. Ако вече сте регистриран - влезте с вашия email и парола.
Активност
Осъвременяване-
sim4o2 днес, 15:24
публикува коментар [#5]: "[quote#1:"Ети ердоганчова възродена и побългарена комсомолка и ислямска банкрутирала бурка"]Тръмп спечели,другото е крайнолеви опорки и драс..." към "САЩ може да се измъкнат от непопулярната война в още по-несигурно положение" в Дневник
-
sim4o2 днес, 15:21
публикува коментар [#4]: "Koпейките се шашкат .. Смееееееееех ..." към "Пети блок на АЕЦ "Козлодуй" отново работи след планов ремонт" в Дневник
-
sim4o2 днес, 13:26
публикува коментар [#14]: "[quote#1:"Полковник Паликъщов"]С повече самолети няма да привлечете повече немски туристи![/quote] Привличат се с Шенген и Еврозона - обясн..." към "Държавата преговаря с авиокомпаниите за нови чартъри, за да върне германските туристи" в Дневник
-
sim4o2 днес, 13:22
публикува коментар [#13]: "[quote#11:"Нинов"] ... загубата на ценовото предимство ...[/quote] Колко ти плати Путин да лъжеш? ТОЧНО ОБРАТНОТО - минахме от лев към..." към "Държавата преговаря с авиокомпаниите за нови чартъри, за да върне германските туристи" в Дневник
-
sim4o2 днес, 13:18
публикува коментар [#12]: "Не се обяснява достатъчно, че сме вече в еврозона .. -- ---- --- .. ... " В поздравителен адрес министър Мирослав Боршош заяви, че секторъ..." към "Държавата преговаря с авиокомпаниите за нови чартъри, за да върне германските туристи" в Дневник
-
sim4o2 днес, 11:53
публикува коментар [#53]: "[quote#34:"sim4o2"]До коментар [#12] от "daskal1":Иран трябва поне десетина пъти да нарушава сключени примирия...Ако има достойнство като дъ..." към "Какво пише в 14-те точки от принципното споразумение между САЩ и Иран" в Дневник
-
sim4o2 днес, 11:48
публикува коментар [#52]: "[quote#50:"Ivan Georgiev"]До коментар [#31] от "sim4o2":Смениха какво.. от баща на син.. "смяна" голяма[/quote] Абсолютно вярно .. Това бе..." към "Какво пише в 14-те точки от принципното споразумение между САЩ и Иран" в Дневник
-
sim4o2 днес, 11:11
публикува коментар [#100]: "[quote#66:"roumen"]Цените станаха много високи, а качеството си е останало същото. [/quote] Ама сме с евро бе, мурзил .. От къде ви копат ..." към "Министърът на туризма: Курортите са готови за лятото, но са празни" в Дневник
-
sim4o2 днес, 10:55
публикува коментар [#47]: "[quote#38:"Ети ердоганчова възродена и побългарена комсомолка и ислямска банкрутирала бурка"]САЩ и Израел постигнаха целите си (да сменят ръ..." към "Какво пише в 14-те точки от принципното споразумение между САЩ и Иран" в Дневник
-
sim4o2 днес, 10:53
публикува коментар [#46]: "[quote#41:"eti mehter"]До коментар [#34] от "sim4o2":Което бе основно искане ====== Не.Този път е конкретно различно. Недоволството е заради..." към "Какво пише в 14-те точки от принципното споразумение между САЩ и Иран" в Дневник
-
sim4o2 днес, 10:50
публикува коментар [#24]: "[quote#1:"Proxy Pixie"]Че петролът е поевтинял е първостепенно важно да се карат бричките на лизинг, но има и по-важно за края на тази безум..." към "САЩ и Иран договориха рамка за мирно споразумение, петролът поевтиня" в Дневник
-
sim4o2 днес, 09:44
публикува коментар [#34]: "[quote#25:"eti mehter"]До коментар [#12] от "daskal1":Иран трябва поне десетина пъти да нарушава сключени примирия...Ако има достойнство кат..." към "Какво пише в 14-те точки от принципното споразумение между САЩ и Иран" в Дневник
-
sim4o2 днес, 09:38
публикува коментар [#31]: "САЩ и Израел постигнаха целите си (да сменят ръководството) и подписаха мир. Какво чудно има?" към "Какво пише в 14-те точки от принципното споразумение между САЩ и Иран" в Дневник
-
sim4o2 днес, 08:47
публикува коментар [#99]: "[quote#97:"Връх Боров"]!Влязохме в еврозона , много ясно че ще имаме милиони туристи , хората го обясняваха .. !! —цитат от коментар 91 на s..." към "Министърът на туризма: Курортите са готови за лятото, но са празни" в Дневник
-
sim4o2 вчера, 19:52
публикува коментар [#91]: "[quote#69:"ruse_island"]Януари-април? Това за зимните курорти ли се отнася? Нещо от серията апокалиптични изказвания е май това…[/quote] Ап..." към "Министърът на туризма: Курортите са готови за лятото, но са празни" в Дневник
-
sim4o2 вчера, 19:43
публикува коментар [#47]: "[quote#44:"myn211205145"]Да разберат хамериканците,че левът балкански е по-древен от долара.[/quote] Произходът им е една монета - талер ...." към "Каримански: България трябва да отстоява позицията си за възпоменателната монета" в Дневник
-
sim4o2 вчера, 17:51
публикува коментар [#65]: "[quote#60:"vin000000002"]Стой си беден бе, нека турците ги дерат по 4К за седмица.[/quote] Като са малоумни - да ги дерат .. Виж цени за М..." към "Министърът на туризма: Курортите са готови за лятото, но са празни" в Дневник
-
sim4o2 вчера, 16:27
публикува коментар [#31]: "[quote#26:"Petleshev"]Кирилицата е българска, каква да е? —цитат от коментар 3 на НезнайкоК Руснаците се оказа и те много си падат по създа..." към "Каримански: България трябва да отстоява позицията си за възпоменателната монета" в Дневник
-
sim4o2 вчера, 14:38
публикува коментар [#22]: "[quote#13:"tacheaux"]Кирилицата е българска, каква да е? —цитат от коментар 3 на Незнайко Сещаш ли се защо на това твърдение си събрал само..." към "Каримански: България трябва да отстоява позицията си за възпоменателната монета" в Дневник
-
sim4o2 вчера, 14:36
публикува коментар [#21]: "[quote#4:"blagoj"]Тази монета не е точно българска ... ... Така че останалите страни от еврозоната имат правото да я спрат. ... .[/quote] ..." към "Каримански: България трябва да отстоява позицията си за възпоменателната монета" в Дневник