Рейтингът се изчислява в зависимост от вашата активност в сайтовете на Икономедиа.
Разглеждатe публичния профил на snower в id.capital.bg.
Ако се регистрирате, можете да следите информацията за действията на потребителя в capital.bg, dnevnik.bg и другите сайтове на Икономедиа, както и да се споделяте интереси с читателите на изданията ни. Регистрацията е безплатна и отнема 2 минути. Ако вече сте регистриран - влезте с вашия email и парола.
Активност
Осъвременяване-
snower 03 юни 2026, 15:44
публикува коментар [#3]: "Тиквите крадливи от АПИ чакаха да дойде лятото и да започнат с ремонтите на парче! Цялата магистрала е юфка, те 11 км ще ми ремонтират." към "Започва ремонт на 11 километра от "Тракия" и 9 от "Хемус" в Дневник
-
snower 20 апр 2026, 14:53
публикува коментар [#4]: "Като видях кой се беше наредил да се снима до Крумчо - старата мома и пикаещият чичак, които 30 години само обикалят по телевизиите да хейтв..." към "БСП пада до осма позиция, остава зад МЕЧ и "Величие" в Дневник
-
snower 17 фев 2026, 14:16
публикува коментар [#6]: "В Пирогов всички цигани ги преглеждат безплатно, независимо, че не са здравно осигурени! От нашите пари и осигуровки. В Пирогов един циганин..." към "Пирогов" въведе нов пропускателен режим" в Дневник
-
snower 13 яну 2026, 14:56
публикува коментар [#5]: "Василке, първата стъпка за решаването на един проблем, е признаването на проблема!" към "Столичният инспекторат: Няма индикации за бедствено положение с боклука" в Дневник
-
snower 09 яну 2026, 11:00
публикува коментар [#5]: "При 3 см сняг София не е била толкова заледена и непочистена - квартални улици, булеварди, идеален център! 1 млн души страдат заради некадър..." към "Пътната обстановка в София е нормална, но може да има черен лед, обяви общината" в Дневник
-
snower 20 ное 2025, 14:50
публикува коментар [#15]: "Унучето на държавна сигурност поне 1 многоетажен паркинг да беше започнал да строи за 3 години мандат! Само се печатат разрешения за изливан..." към "Независимо от протестите зоните за паркиране в София ще се разширят" в Дневник
-
snower 12 ное 2025, 13:19
публикува коментар [#6]: "Милиционерски слугинаж, програмиран със сталинистко отношение към човека! И вътре се е возил военно-въздушния акробат, който правеше шоу с ш..." към "Службата за охрана се защити след последния случай с нейно участие на пътя, ще извърши проверка" в Дневник
-
snower 30 сеп 2025, 16:28
публикува коментар [#3]: "Идва отоплителният сезон и тръгна нагоре. Всичко е точно в държавата на краденето от народа." към "Газът поскъпва леко през октомври" в Дневник
-
snower 29 сеп 2025, 11:34
публикува коментар [#24]: "От днес един брой кретен по-малко в жалката ни държава!" към "Шофьор загина на място, блъскайки се в стълб на околовръстния път в София" в Дневник
-
snower 24 сеп 2025, 17:06
публикува коментар [#23]: "До коментар [#20] от "ekp351157130": Денонощен шумов терор, повечето идват от запад и минават ниско над блоковете в Люлин, Зона б-18, центъ..." към "Терминал 3 на софийското летище ще може да поеме 10 млн. пътници" в Дневник
-
snower 24 сеп 2025, 16:15
публикува коментар [#18]: "До коментар [#15] от "Климент Горанов": През 3-4 минути имаш излитащ или кацащ самолет на една и съща писта. Дори и да се увеличат кацания/..." към "Терминал 3 на софийското летище ще може да поеме 10 млн. пътници" в Дневник
-
snower 24 сеп 2025, 14:55
публикува коментар [#12]: "Как ще ги поеме терминала тия самолети при само една единствена писта за излитане и кацане, която и в момента е натоварена на 80%??? Разшире..." към "Терминал 3 на софийското летище ще може да поеме 10 млн. пътници" в Дневник
-
snower 21 авг 2025, 13:36
публикува коментар [#11]: "В държавата на мутрите, идиотите и чиновниците, които се интересуват само от нищо-правене и рушвети. Не можеш да разчиташ друг да те пази на..." към "Смъртта на едно дете" в Дневник
-
snower 21 авг 2025, 12:14
публикува коментар [#9]: "Намираме се в държавата на мутрите, идиотите и чиновниците, които се интересуват само от нищо-правене и рушвети. Не можеш да разчиташ друг ..." към "Тежка гръдна травма е причинила смъртта на детето, паднало от парашут" в Дневник
-
snower 17 юли 2025, 09:42
публикува коментар [#22]: "Обаче данъкоплатецът издържа една армия от псевдо-преподаватели и псевдо-асистенти, които всеки месец си получават заплатите на банкомата ср..." към "От 0 до 15 студенти в час и физически сблъсък: какво откри проверка в Стопанската академия" в Дневник
-
snower 02 юли 2025, 14:52
публикува коментар [#24]: "Лекарският съюз не направи абсолютно нищо толкова години в подкрепа на младите лекари и улесняване на специализациите. Старите лекари третир..." към "Без да спомене Тошко Йорданов, лекарският съюз критикува изказването му" в Дневник
-
snower 02 юли 2025, 12:59
публикува коментар [#25]: "Хобитът Тошко къде се лекува? При непалци с 500лв заплата или тича в болницата за министри и депутати ВМА, където е в лявата лента, без чака..." към "Тошко Йорданов не вижда кое е обидно в изказването му, специализантите мислели само за себе си" в Дневник
-
snower 20 юни 2025, 09:47
публикува коментар [#18]: "Що не разкаже плащат ли рушвети, как им одобряват проектите, как прилагат "вратички", за да се намаляват отстояния между сградите, да се вди..." към "Георги Шопов, строител: Купувачите на жилища плащат 3 пъти за инфраструктура и пак е некачествена" в Дневник
-
snower 09 юни 2025, 10:41
публикува коментар [#2]: "Пускайте го и подписвайте разрешението за поредния небостъргач и още 20 блока наоколо. Нали за това беше "разширението". За да има къде да в..." към "На финалната права: Ремонтът на "Опълченска" върви към своя край (видео)" в Дневник
-
snower 05 юни 2025, 11:57
публикува коментар [#1]: "Милиционерският манталитет десетилетия наред включва: нищо-правене, криене в храстите, рушвети, навъртане на бройки фишове за какви ли не гл..." към "Пътна полиция" в София има нов директор" в Дневник