Рейтингът се изчислява в зависимост от вашата активност в сайтовете на Икономедиа.
Разглеждатe публичния профил на sturmgewehr44 в id.capital.bg.
Ако се регистрирате, можете да следите информацията за действията на потребителя в capital.bg, dnevnik.bg и другите сайтове на Икономедиа, както и да се споделяте интереси с читателите на изданията ни. Регистрацията е безплатна и отнема 2 минути. Ако вече сте регистриран - влезте с вашия email и парола.
Активност
Осъвременяване-
sturmgewehr44 днес, 09:32
публикува коментар [#1]: "Не знам какво го възвеличават толкоз тоз - щом е ченге, няма начин да е чист и непорочен, в тяхната секта такива не приемат изначално..." към "Защо напусна Георги Кандев? Кого предупреждава Ламбовски? Кошница с грижа, жена без гражданство" в Дневник
-
sturmgewehr44 преди 4 дни, 19:41
публикува коментар [#4]: "Гледам някакви русофилчета си правят устата да коментират нещо което нито разбират, нито някога ще достигнат; абе чугунести чутури - гледайт..." към "Брюксел смята за реалистично присъединяването на Черна гора към ЕС през 2028 г." в Дневник
-
sturmgewehr44 преди 5 дни, 09:42
публикува коментар [#2]: "Одибрявам, крайно време беше!" към "Целият ЕС одобрява преговори за членство на Украйна и Молдова" в Дневник
-
sturmgewehr44 преди 7 дни, 23:28
публикува коментар [#6]: "Със сигурност правилно решение!" към "Райнметал" обяви подписването на договори с румънската армия за 5.7 млрд. евро" в Дневник
-
sturmgewehr44 01 юни 2026, 18:45
публикува коментар [#11]: "[quote#10:"Hristo Blagoev"]Май, че американсците наистина са решили да ни освободят от болшевиките. А дано!.[/quote] А дано - 82 год. чакаме..." към "Американски военни хеликоптери ще прелитат над България на 2 и 3 юни" в Дневник
-
sturmgewehr44 01 юни 2026, 17:51
публикува коментар [#2]: "Честит 1 юни-денят на детската независимост!" към "7-годишен избяга от дома си в София, след забрана да гледа YouTube" в Дневник
-
sturmgewehr44 30 май 2026, 11:18
публикува коментар [#18]: "Нека да го пускат, а от публиката защо нямаше мощни освирквания?!" към "Украинки бойкотираха химна на Русия на европейско състезание във Варна" в Дневник
-
sturmgewehr44 29 май 2026, 23:27
публикува коментар [#4]: "[quote#1:"selqnin"]шумадиеца пропусна момента да се оттегли с достойнство, като джентълмен, като Федерер, например.От чалгар- толкова!!![/qu..." към "19-годишeн бразилец отстрани Новак Джокович от "Ролан Гарос" в Дневник
-
sturmgewehr44 29 май 2026, 11:38
публикува коментар [#2]: "Да се чете 100%" към "Нетаняху обяви, че е наредил завземане на 70% от Газа" в Дневник
-
sturmgewehr44 28 май 2026, 19:01
публикува коментар [#132]: "Иначе на тоя му събираха пари да го изкарват от панделата, а той се оказа подобаваща мутра..." към "Кметът на Варна: В най-кратки срокове ще издадем актове за събаряне на сградите в Баба Алино" в Дневник
-
sturmgewehr44 27 май 2026, 21:20
публикува коментар [#16]: "До 14 Президентката е прототип на Еди :))" към "Фотогалерия: Хеви метъл легендите от "Айрън Мейдън" взривиха София" в Дневник
-
sturmgewehr44 27 май 2026, 21:19
публикува коментар [#15]: "Металист ми звучи като каубоец :)))" към "Фотогалерия: Хеви метъл легендите от "Айрън Мейдън" взривиха София" в Дневник
-
sturmgewehr44 23 май 2026, 12:29
публикува коментар [#10]: "Дори и чисто демографски Италия е загубила около 2млн. души за последното десетилетие..." към "Серия А губи почва: финансовият модел на италианския футбол все по-трудно издържа на натиска" в Дневник
-
sturmgewehr44 22 май 2026, 18:25
публикува коментар [#10]: "Според мен по би се зарадвала на доживотен достъп до тоз музей: //starazagora.love/en/have-fun/museum-of-the-beer/" към "Националният етнографски музей подарява на DARA безплатен достъп до живот" в Дневник
-
sturmgewehr44 22 май 2026, 12:10
публикува коментар [#38]: "[quote#35:"tacheaux"]цесекарите са най-простата паплач - руска паплач —цитат от коментар 33 на Peter_GriffinВ твоя стил ще кажа че левскарит..." към "ЦСКА спечели купата на България" в Дневник
-
sturmgewehr44 22 май 2026, 10:58
публикува коментар [#24]: "София има ориенталски профил, Пловдив е значително по-представителен!" към "Алфа Рисърч": Българите масово искат София да е домакин на "Евровизия" в Дневник
-
sturmgewehr44 20 май 2026, 23:09
публикува коментар [#19]: "Жалко за Локо - за 100 годишния юбилей заслужаваха трофей, но сами са си виновни; дано поне за ЕКТ се класират." към "ЦСКА спечели купата на България" в Дневник
-
sturmgewehr44 20 май 2026, 17:54
публикува коментар [#2]: "Дамо без сърболята - те принадлежат към други, азиатски, съюзи..." към "Пет държави в ЕС предлагат поетапно присъединяване на Западните Балкани" в Дневник
-
sturmgewehr44 13 май 2026, 11:38
публикува коментар [#19]: "Яко виц :))) Съвсем случайно знаете ли, че терминът "спа" идва от Спа - град в Белгия, известен е като балнеологичен курорт заради своите ле..." към "Спа хотелите в България влизат в полезрението на белгийците" в Дневник
-
sturmgewehr44 13 май 2026, 11:28
публикува коментар [#6]: "[quote#4:"Kalin G"]не че одобрявам мааангала, но за лека телесна (тоест един бушон) 3 години в затвора е леко много![/quote] Има счупен нос..." към "Мъж на 36 години е обвинен за участие в масовото сбиване в Габрово" в Дневник