Рейтингът се изчислява в зависимост от вашата активност в сайтовете на Икономедиа.
Разглеждатe публичния профил на sveti_muniu в id.capital.bg.
Ако се регистрирате, можете да следите информацията за действията на потребителя в capital.bg, dnevnik.bg и другите сайтове на Икономедиа, както и да се споделяте интереси с читателите на изданията ни. Регистрацията е безплатна и отнема 2 минути. Ако вече сте регистриран - влезте с вашия email и парола.
Активност
Осъвременяване-
sveti_muniu 13 авг 2025, 10:33
публикува коментар [#17]: "Малки свинки тролчета са налазили форума и шибат минуси" към "Пеевски поиска закриване на Агенцията за публичните предприятия и контрол" в Дневник
-
sveti_muniu 12 авг 2025, 17:36
публикува коментар [#5]: "Благо в тъмни зандани след нелепиците нацпламенка. Всичкото друго престъпник дето фаща се пуска на мига. Боклуци-герб,сър!" към "Съд пусна мъжа, под чиято ферма е открита най-голямата нелегална фабрика за цигари у нас" в Дневник
-
sveti_muniu 08 авг 2025, 17:29
публикува коментар [#10]: "Свинята не обичада му се ровят в копралята!" към "Съд отказа на журналист достъп до информация за общински проект за 700 млн. лв." в Дневник
-
sveti_muniu 08 авг 2025, 11:04
публикува коментар [#5]: "Кризисния пр на боклуците е нелеп като самите тях" към "Зам.-министър на културата: Върху античния амфитеатър в София няма да се строи" в Дневник
-
sveti_muniu 08 авг 2025, 10:09
публикува коментар [#15]: "Ту мач ми идва това" към "Израел се готви да започне сухопътна офанзива за овладяване на Газа" в Дневник
-
sveti_muniu 07 авг 2025, 15:57
публикува коментар [#12]: "До коментар [#9] от "todor ": Бахти тъпия гербераст. Т.е. няма значение експерт ли си а да си човек на управляващите. Ей с това робско мисл..." към "Мария Филипова, която се самосезира след сигнали на Пеевски, е предложена за зам.-омбудсман" в Дневник
-
sveti_muniu 07 авг 2025, 15:39
публикува коментар [#7]: "Калинката ,която на официалния сайт на комисията възхваляваше свинята! И ще бъде избрана! Доволни ли сте герберастчета?" към "Мария Филипова, която се самосезира след сигнали на Пеевски, е предложена за зам.-омбудсман" в Дневник
-
sveti_muniu 06 авг 2025, 18:09
публикува коментар [#8]: "До коментар [#5] от "Deputat 241": Т.е. ще си го прадиеат в парламента. Много удобно герберастче" към "Кабинетът ще иска одобрение от парламента за продажбата на 4000 имота, обявени за ненужни" в Дневник
-
sveti_muniu 06 авг 2025, 18:08
публикува коментар [#7]: "Боклици-ново начало. Гроб и всичките нерези такава лапачка няма да изтърват. Ще гласуват ан блок продажбата на България на видни свинари" към "Кабинетът ще иска одобрение от парламента за продажбата на 4000 имота, обявени за ненужни" в Дневник
-
sveti_muniu 01 авг 2025, 10:44
публикува коментар [#11]: "До коментар [#2] от "Симо" Тц. Свинята да контролира вота на бедните и простите" към "Магазини за хората" буксуват "от гледна точка на структурата" в Дневник
-
sveti_muniu 31 юли 2025, 12:30
публикува коментар [#19]: "Тоя папуняк пак се е облякъл с най-нарцистчния цвят за поредната словесна диария. Нищо скоро свинята ще те направи да омиргаш като сопола" към "Борисов: Този парламент сбъдна мечтите на поколения" в Дневник
-
sveti_muniu 31 юли 2025, 12:25
публикува коментар [#11]: "Вари го печи го Боклука си е боклук!" към "Борисов: Този парламент сбъдна мечтите на поколения" в Дневник
-
sveti_muniu 29 юли 2025, 15:50
публикува коментар [#10]: "Свинята пак се прави на интересен. Ясен е като бял ден" към "Общинска банка първа се отказа от София като клиент" в Дневник
-
sveti_muniu 25 юли 2025, 22:35
публикува коментар [#35]: "До коментар [#33] от "zakkwylde": Скрий се бе свинофил" към "Едно наум: "Новото начало се случва във всички населени места, ще бъдем новото начало на България" в Дневник
-
sveti_muniu 25 юли 2025, 22:23
публикува коментар [#22]: "Ликувайте герберасти идва вашето време!" към "Едно наум: "Новото начало се случва във всички населени места, ще бъдем новото начало на България" в Дневник
-
sveti_muniu 25 юли 2025, 18:37
публикува коментар [#14]: "Турбо гербврастията дето се пени за уши и всякви такива тъпотии удобно забравя ,че вожда им бършеше гъзъ на бай тошо" към "Фотогалерия: Асфалтът по бул. "Патриарх Евтимий" в София се нагъна" в Дневник
-
sveti_muniu 25 юли 2025, 08:03
публикува коментар [#12]: "Къде сте боклуци-герб да обяснявате как сте били най-големите евроатлантици а опдб били за расия, маменцито ви комунистическо!" към "И просто ей така държавата си създава нова бухалка" в Дневник
-
sveti_muniu 24 юли 2025, 18:21
публикува коментар [#8]: "До коментар [#7] от "ПиПи": Пипито няма пипе" към "ГЕРБ и БСП не позволиха да се ограничи височината на 215-метровия небостъргач" в Дневник
-
sveti_muniu 24 юли 2025, 18:13
публикува коментар [#4]: "От боклуци-гроб толкова. Само мизерии от тез изроди бе оставете София малко да си почине от вас " към "ГЕРБ и БСП не позволиха да се ограничи височината на 215-метровия небостъргач" в Дневник
-
sveti_muniu 24 юли 2025, 18:05
публикува коментар [#35]: "Боклуци-герб и свонско напало най-големите евроатлантици според форимните тролове. Мяма патоци, няма ломоносов, няма левашки закони и народн..." към "Опозицията започва да подготвя вот на недоверие за септември, "Възраждане" остава в изолация" в Дневник
