Рейтингът се изчислява в зависимост от вашата активност в сайтовете на Икономедиа.
Разглеждатe публичния профил на Христо Атанасов в id.capital.bg.
Ако се регистрирате, можете да следите информацията за действията на потребителя в capital.bg, dnevnik.bg и другите сайтове на Икономедиа, както и да се споделяте интереси с читателите на изданията ни. Регистрацията е безплатна и отнема 2 минути. Ако вече сте регистриран - влезте с вашия email и парола.
Активност
Осъвременяване-
Христо Атанасов преди 2 дни, 12:03
публикува коментар [#19]: "[quote#17:"Полковник Паликъщов"]До коментар [#11] от "Petleshev":И като се продадеш добре, ако не си вършиш работата, каква е ползата за око..." към "София прайд бизнес форум": Стереотипите на работното място само вредят на бизнеса" в Дневник
-
Христо Атанасов преди 2 дни, 11:57
публикува коментар [#15]: "[quote#2:"рософил"]Четах че е голям рософил[/quote] А аз чета това което си написал и се чудя къде си учил български? Изобщо учил ли си? До..." към "Мъск е първият трилионер в света (на хартия) след рекордни продажби на акции в "СпейсЕкс" в Дневник
-
Христо Атанасов преди 2 дни, 10:42
публикува коментар [#18]: "quote#3:"acarid"]Че що да не си раздадат? При 140млн лв държавна субсидия за 2025г и още 15млн за още по-високи заплати специално от Баце, к..." към "Членове на борда на "Столичен автотранспорт" вземат до 5 пъти повече от главния счетоводител" в Дневник
-
Христо Атанасов преди 3 дни, 17:57
публикува коментар [#2]: "Къде го откриете Божо? Умен, красив и чете закони като дявола евангелието. " Закон за сметната палата. Основна задача Чл. 2. Основна задач..." към "Сметната палата да одитира екоминистерството заради продуктовите такси, настоява Божанов" в Дневник
-
Христо Атанасов преди 3 дни, 17:50
публикува коментар [#2]: "Прекрасно! Тъкмо вече се притеснявай, ме неолибералните соросоиди за забравили за виновния за всичко Пеевски. Но вече съм спокоен имаме си п..." към "Разкол в Съвета на ректорите: ректор оспори легитимността му, 15 напуснаха" в Дневник
-
Христо Атанасов преди 4 дни, 11:30
публикува коментар [#10]: "Какво става с ЕК? Защо ги няма в тройката правата на ЛГБТ, на емигрантите, на мечките и другите животни? Безобразие!" към "Доклад: Основни права в Европейския съюз са под натиск" в Дневник
-
Христо Атанасов преди 4 дни, 11:25
публикува коментар [#1]: "Мавродиев нали щеше сам да поиска от сърбите да го екстрадират в България? Шарлатанче." към "Българските власти са изпратили на Сърбия документите за екстрадицията на Стоян Мавродиев" в Дневник
-
Христо Атанасов преди 5 дни, 15:06
публикува коментар [#19]: "Възраждане имали отношения с Единна Русия и трябвало да ги забранят. От забраната ще произтичат две неща. Първото е нищо, след месец ще имат..." към "Хелзинският комитет: Вече три години прокуратурата не предприема нищо срещу "Възраждане" в Дневник
-
Христо Атанасов преди 6 дни, 16:24
публикува коментар [#6]: "Нормално действие на отрочето на РУМНО Благо. Бушоните са затова като изгорят да ги сменят с нови бушони. То и отрочето на ДС Васко работи т..." към "Благомир Коцев освободи още един от заместниците си" в Дневник
-
Христо Атанасов преди 6 дни, 10:56
публикува коментар [#18]: "Мед му капе на сърцето на Радев. Досега виновни бяха предишните правителства, вече ще е виновна ЕК. Къде сте стачкуващите за вдигането на да..." към "Какво каза Европейската комисия за данъчната система в България" в Дневник
-
Христо Атанасов преди 6 дни, 10:04
публикува коментар [#34]: "[quote#32:"doctor.no"]Европейските лидери поставиха 5 условия за край на войната в УкрайнаПрекратяване на бойните действия по линията на фро..." към "Зеленски информира Тръмп, че Европа е готова да поеме мирните преговори" в Дневник
-
Христо Атанасов преди 7 дни, 17:51
публикува коментар [#147]: "До 12 Мили ми смехурко, пардон Валери другарят Кандев има тридесет години стаж в МВР и изведнъж осъзна, че за него принципите били важни и ..." към "Георги Кандев напусна МВР, Демерджиев му пожела успех в политическата кариера" в Дневник
-
Христо Атанасов преди 7 дни, 17:38
публикува коментар [#7]: "[quote#2:"pet fire"]Да си внесем бразилки ли?[/quote] Да бяха бразилски "чужденките" пак щеше да е добре, но 90% са арабски мюсюлманки. Так..." към "Раждаемостта в Португалия нарасна с 3.7% през 2025 г., принос имат чужденките" в Дневник
-
Христо Атанасов 07 юни 2026, 15:56
публикува коментар [#34]: "Новият шеф на ДСБ партия която я има, я няма 1000 членове трябвало да има не само подкрепа на национално ниво, но и на международно. Мили м..." към "Атанасов предложи на Кънев да се оттеглят като кандидати за председател на ДСБ" в Дневник
-
Христо Атанасов 05 юни 2026, 18:29
публикува коментар [#15]: "[quote#1:"rmw5042995680857843307"]Браво, добър отговор на наглостта на кремълските варвари.[/quote] Прекрасен пример как неолибералните сор..." към "Армения ще прати на военно обучение идващите от Русия да гласуват "срещу подкуп" в Дневник
-
Христо Атанасов 05 юни 2026, 18:21
публикува коментар [#1]: "Пеевски не е като шефовете на ПП6%ДБ Петрохан които защитават всяко корумпе щом е от тяхната секта. Лош човек е Пеевски." към "Пеевски отстрани и от партийния пост уволнения шеф на екоинспекцията във Варна" в Дневник
-
Христо Атанасов 05 юни 2026, 17:47
публикува коментар [#13]: "Не разбрах какви са финансовите злоупотреби? Получаването на заплата ли, която се гласува от борда, получаването на ваучари за храна, които ..." към "Милошев установил финансови злоупотреби в НДК" в Дневник
-
Христо Атанасов 05 юни 2026, 16:56
публикува коментар [#18]: "[quote#3:"Locke"]Прокуратурата се погрижи Коцев да не може да си изпълнява задълженията като кмет, след като го подгони и опандизи заради до..." към "Според "Продължаваме промяната" по казуса с "Баба Алино" се водела и кампания срещу Благомир Коцев" в Дневник
-
Христо Атанасов 05 юни 2026, 14:56
публикува коментар [#28]: "До 18 "Поне няма да има обжалване до дупка." Така се бори корупцията, като правиш обществена поръчка с една фирма. Ох забравих, че борбата..." към "Столичната община обяви поръчка за обследване на Княжевския лифт" в Дневник
-
Христо Атанасов 05 юни 2026, 10:11
публикува коментар [#11]: "Като наричаш страхливец човека с който искаш да преговаряш постигаш две неща. Първо заблуждаваш твоите привърженици, че си герой и не се стр..." към "Не се страхувайте да излезете от войната: пълен текст на писмото на Зеленски до Путин" в Дневник