Рейтингът се изчислява в зависимост от вашата активност в сайтовете на Икономедиа.
Разглеждатe публичния профил на Kotarak в id.capital.bg.
Ако се регистрирате, можете да следите информацията за действията на потребителя в capital.bg, dnevnik.bg и другите сайтове на Икономедиа, както и да се споделяте интереси с читателите на изданията ни. Регистрацията е безплатна и отнема 2 минути. Ако вече сте регистриран - влезте с вашия email и парола.
Активност
Осъвременяване-
Kotarak преди 3 дни, 22:43
публикува коментар [#15]: "До коментар [#13] от "SSS": Накрая ще стане един разход по-малко. За съжаление, харесвах Дневник. Но нещо се промени. Не като редакционна по..." към "МВР проверява имуществото и разходите на Делян Пеевски" в Дневник
-
Kotarak преди 3 дни, 22:17
публикува коментар [#9]: "Дневник, какво става? Това вече го четох на други места. Защо така бавно публикувате новини? Сигурно утре ще прочета и новината за Шакира, а..." към "МВР проверява имуществото и разходите на Делян Пеевски" в Дневник
-
Kotarak преди 7 дни, 12:40
публикува коментар [#53]: "За съжаление, за този манталитет, водещ до жертви си има обяснение. То се крие в нашата среда, която ни създава усещане, че всичко е позволе..." към "Борис Бонев предлага блокади и проверки на всички скъпи коли в шест столични квартала" в Дневник
-
Kotarak 06 юни 2026, 23:01
публикува коментар [#84]: "Всичко това се обяснява с Теорията на счупените прозорци.... https://bglog.net/BGLog/post/�еорията-за-счупените-прозорци Жалко е, че се дока..." към "Жертвите на катастрофата с автобус в София станаха четири" в Дневник
-
Kotarak 29 май 2026, 07:56
публикува коментар [#2]: "Тия ватенки си търсят белята." към "За пръв път руски дрон рани хора в гъсто населен район в Румъния" в Дневник
-
Kotarak 28 май 2026, 20:27
публикува коментар [#3]: "Ще се месиш да не ти пипат багажа, за да се гръмнеш в главата? Странно. Дали се е гръмнал само веднъж?" към "Мъж загина при полицейска проверка на Дунав мост" в Дневник
-
Kotarak 27 май 2026, 13:52
публикува коментар [#1]: "За това ли плащам? За да чета новини, които вече съм чел вчера? Постоянно ми се случва!" към "Транспортната карта за София вече е в телефона: Столичната община представи ново приложение" в Дневник
-
Kotarak 25 май 2026, 21:07
публикува коментар [#4]: "Минах от там днес. Малка колица, забила се в тир. А и двете бяха извън пътя и ми се стори странно. Тъкмо беше дошла линейка и ми направи впе..." към "Жена загина при катастрофа край Симитли" в Дневник
-
Kotarak 23 май 2026, 22:21
публикува коментар [#10]: "За миналия месец сметката ми е 9 евро. А, да, имам и соларни панели. Които са ми осигурили енергия, която е на стойност 98 евро. Радвам се, ..." към "През април консумацията на ток е с 10% годишен ръст" в Дневник
-
Kotarak 23 апр 2026, 18:35
публикува коментар [#12]: "За да чукнат стотака искаха ДДС-то да прилагат също... Спрях да ходя по заведения от няколко години." към "Приходите на заведенията и местата за развлечение в София растат с 90% от 2019 г." в Дневник
-
Kotarak 20 апр 2026, 09:56
публикува коментар [#4]: "Надявам се това опростачване в парламента да си отиде веднъж за винаги. А ГЕРБ и Пеевски вече оттичат в канала, то е видно. Остава да се изр..." към "ПП-ДБ и ГЕРБ се изравняват, ДПС отвори разлика на "Възраждане" в Дневник
-
Kotarak 18 апр 2026, 09:56
публикува коментар [#8]: "Църквата разпродаде терените на Манастирски ливади и няма пари да се погрижи за своята собственост? Или парите отиват за ролекси? Крайно вре..." към "Започваме ремонта": Светият синод обеща да обезопаси къща на ул."Цар Шишман" в Дневник
-
Kotarak 10 апр 2026, 21:16
публикува коментар [#6]: "мики маус и nagygond са тролове. Терзиев прави неща, за разлика от Фандъкова, която не правеше абсолютно нищо! Прави ги без мнозинство и въп..." към "Столичната община е подписала договор с Michelin за одит на ресторанти" в Дневник
-
Kotarak 02 апр 2026, 23:21
публикува коментар [#12]: "Тръмп е обида за всички американци. Чудя се дали го съзнават. Такъв резил.... Накрая ще го топнат в катран и ще го посипят с пера." към "Тръмп призова за бойкот на "сушената слива" Брус Спрингстрийн" в Дневник
-
Kotarak 31 мар 2026, 22:53
публикува коментар [#11]: "[quote#2:"Johnnie Glupavia"]Май не става въпрос за педофилите... Не знам тоя как го гледат децата му.[/quote] А теб как те гледат, такъв ед..." към "Цитат на деня: Те ще драскат, ние ще ги хващаме" в Дневник
-
Kotarak 31 мар 2026, 22:50
публикува коментар [#9]: "[quote#7:"Paolo Di Canio"]До коментар [#1] от "Даневски":След като оправи инфраструктурата, озелени и се погрижи за парковете, постави градс..." към "Цитат на деня: Те ще драскат, ние ще ги хващаме" в Дневник
-
Kotarak 31 мар 2026, 22:08
публикува коментар [#2]: "Ей сега ще ревне пак Дебелото, че предизборно му отстрелват депутатите. Вай вай вай... а че трови децата, няма значение нали, далаверката да..." към "Затвореният цех за месо в Монтана снабдявал училища и детски градини, свързана е с депутат от ДПС" в Дневник
-
Kotarak 27 мар 2026, 11:11
публикува коментар [#16]: "Как беше лозунга? Ред, Работа, Сигурност? А по-преди? "Работа, Работа, Работа"? Е, видяхме каква е работата на ГЕРБ... Не за нас, за тях си...." към "След ревизия в пътната агенция на МВР са изпратени два доклада" в Дневник
-
Kotarak 26 мар 2026, 21:56
публикува коментар [#18]: "[quote#14:"Курулиран Парапет"]А че Европейският съд резба главата на мним Гюро, няма ли са напишете ?[/quote] Ще ти се да е мним. Отивай да ..." към "Жена намушка с нож четирима германци в центъра на София" в Дневник
-
Kotarak 22 мар 2026, 09:54
публикува коментар [#4]: "Направо да взимат решение да се закриват и да отиват в Мексико. А Борисов да хваща бохчата и към затвора." към "ГЕРБ се очаква да отстрани Вежди Рашидов и Димитър Главчев от ръководството" в Дневник