Рейтингът се изчислява в зависимост от вашата активност в сайтовете на Икономедиа.
Разглеждатe публичния профил на Наблюдаващ гражданин в id.capital.bg.
Ако се регистрирате, можете да следите информацията за действията на потребителя в capital.bg, dnevnik.bg и другите сайтове на Икономедиа, както и да се споделяте интереси с читателите на изданията ни. Регистрацията е безплатна и отнема 2 минути. Ако вече сте регистриран - влезте с вашия email и парола.
Активност
Осъвременяване-
Наблюдаващ гражданин 01 авг 2025, 14:24
публикува коментар [#45]: "До коментар [#36] от "Змеят присмехулник": Очевидно статията е написна от човек, който създава безсмислено и посредствено съдържание. Такъв..." към "AI взе фактите - има ли вече нужда от учители" в Дневник
-
Наблюдаващ гражданин 01 авг 2025, 14:09
публикува коментар [#41]: "Не разбирам защо Дневник публикуват безсмислени статии като тази.... Остана ли някоя медия за критично мислещи хора изобщо:(" към "AI взе фактите - има ли вече нужда от учители" в Дневник
-
Наблюдаващ гражданин 13 ное 2024, 21:05
публикува коментар [#70]: "Толкова безсмислена статия шаблони и празни .... Майката, която я пише, явно има много свободно време да си челе езика на модерни теми. Бих..." към "Образованието, от което децата ни се нуждаят още днес" в Дневник
-
Наблюдаващ гражданин 27 май 2024, 10:47
публикува коментар [#34]: "[quote#31:"Mike"]До коментар [#30] от "David Moyseev":Я кажи къде точно в Германия си виждал хали (Markthalle) на поносими цени? Не съм вижд..." към "Снимка на деня: Обновените Централна хали в София отвориха като хипермаркет" в Дневник
-
Наблюдаващ гражданин 23 май 2024, 12:02
публикува коментар [#23]: "Много хубаво е станало. Преди беше миризлива западаща дупка..... А като се сетя какъв вой имаше срещу проекта. " към "Снимка на деня: Обновените Централна хали в София отвориха като хипермаркет" в Дневник
