Рейтингът се изчислява в зависимост от вашата активност в сайтовете на Икономедиа.
Разглеждатe публичния профил на Тина в id.capital.bg.
Ако се регистрирате, можете да следите информацията за действията на потребителя в capital.bg, dnevnik.bg и другите сайтове на Икономедиа, както и да се споделяте интереси с читателите на изданията ни. Регистрацията е безплатна и отнема 2 минути. Ако вече сте регистриран - влезте с вашия email и парола.
Активност
Осъвременяване-
Тина 30 май 2025, 11:08
публикува коментар [#82]: "До коментар [#45] от "Полковник Паликъщ И тук ще е така - ще има безсрочна обмяна на левове в евро € - в началото ще е без такса - има инфо..." към "Крум Зарков: Готви се някакъв вид щурм срещу еврото, създават се организации и напрежение" в Дневник
-
Тина 14 май 2025, 14:52
публикува коментар [#179]: "Бъдете спокойни! И това ще дойде в България както всички други руски глупости - традиционно семейство, православие в училище, деца с военни ..." към "Защо Русия дава по 100 000 рубли на забременели ученички" в Дневник
-
Тина 03 май 2025, 11:05
публикува коментар [#139]: "До коментар [#36] от "tacheaux": Ами че те, медиите, това търсят - убийствата и зверствата за тях са златна мина - най-гледани, най-четени,..." към "За ужасяващия бум на женомразко съдържание онлайн" в Дневник
-
Тина 03 май 2025, 10:57
публикува коментар [#137]: "До коментар [#30] от "chudomor": Тогава използвай думата мизогиния, по-лесна е за писане и произнасяне." към "За ужасяващия бум на женомразко съдържание онлайн" в Дневник
-
Тина 29 яну 2025, 10:03
публикува коментар [#2]: "На подобна тема е "Парижкият архитект" от Чарлс Белфур. По време на войната французин прави тайни скривалища за евреи под носа на немците. И..." към "Бруталистът" - историите и личностите, вдъхновили създателите на филма" в Дневник
-
Тина 16 сеп 2024, 10:51
публикува коментар [#23]: "Кузманчо така и не си намери мястото, след като обиколи няколко партии и сдружения, че и на евроизбори опита. Сега е решил да заложи на пенс..." към "Представители на националконсервативния и левия спектър учредиха нова партия" в Дневник
-
Тина 09 сеп 2024, 10:40
публикува коментар [#49]: "До коментар [#19] от "Vesela Bak": Изглежда ти не си пиеш хапчетата. Ако бяхте 90%, защо губите на всички избори, защо не управляват вашите..." към "Правителството не реагира адекватно на хибридната руска агресия" в Дневник
-
Тина 02 авг 2024, 16:05
публикува коментар [#39]: "Е, хубаво пишеш, Вучков, ама по-добре за България и с. Стоб щеше да е да си министърът на вътрешните работи, Вучков, че сме го закъсали откъ..." към "Селско утро" в Дневник
-
Тина 02 авг 2024, 15:16
публикува коментар [#34]: "Хахаха! Тези дечица наистина са жестоко излъгани и сигурно няма да са доволни от живота си в Русия и от родителите си." към "Децата на разменени шпиони на Путин не знаели, че родителите им са руснаци" в Дневник
-
Тина 05 юли 2024, 05:52
публикува коментар [#47]: "Вече и на децата им стана ясно, че докато ги има ББ и Деляновци в политиката, България няма да се оправи." към "Делян Добрев отдаде на сърдене гласовете от ДПС против проектокабинета" в Дневник
-
Тина 19 юни 2024, 15:31
публикува коментар [#105]: "Беше ред на Герб да управлява след ротацията. Защо се отказаха?" към "Още веднъж от същото: и новият парламент зацикли на първата крачка в търсене на мнозинство" в Дневник
-
Тина 14 юни 2024, 18:39
публикува коментар [#148]: "До коментар [#4] от "zxp53 Всичкият този асортимент - зарзават, риба и пр. беше организиран и използван от Отровното трио, за което адвокат..." към "Имаме еднолично управление. Г-н Пеевски командва и трите власти" в Дневник
-
Тина 07 юни 2024, 04:59
публикува коментар [#144]: "До коментар [#37] от "Ivan Stoyanov": Хаха! На Запад се ценяли изкуствени съвременни замъци и каменни бутафории? Пълни глупости! По цял свя..." към "Съдeбен изпълнител ще събира 92 хил. лв. дългове на "Исторически парк" в Дневник
-
Тина 07 юни 2024, 04:46
публикува коментар [#143]: "До коментар [#18] от "В тази пица защо има само пица": И на кого да подадат сигнал, моля? На Прокуратурата на Бойко и Шиши, така наречената..." към "Съдeбен изпълнител ще събира 92 хил. лв. дългове на "Исторически парк" в Дневник
-
Тина 30 май 2024, 11:20
публикува коментар [#192]: "До коментар [#4] от "edin13": Все по-актуален става филмът "Идиокрация", направен като комедия, но май се превръща в действителност - власт..." към "Невъзможно е Пеевски да стане премиер – това би взривило гражданското общество" в Дневник
-
Тина 26 май 2024, 10:41
публикува коментар [#105]: "[quote#102:"Росен Радославов"]И трябва да почистим езика си от тъпотии като "мояТА колеГА".[/quote] Не само че е тъпотия, това е подигравка..." към "Госпожо, Вие май сте били затруднена от учтивата форма" в Дневник
-
Тина 26 май 2024, 10:34
публикува коментар [#104]: "Госпожо, хората масово не знаят елементарни правила, например кога се пише И и кога Й, а Вие сте се загрижили за съгласуването на причастия..." към "Госпожо, Вие май сте били затруднена от учтивата форма" в Дневник
-
Тина 23 мар 2024, 11:20
публикува коментар [#14]: "Чудесно е да има такива разяснения, но мен повече ме дразни например: колегата е дошла...или колегата е видяла... Езиковото ми чувство и съз..." към "Госпожо, Вие май сте били затруднена от учтивата форма" в Дневник
-
Тина 19 мар 2024, 11:28
публикува коментар [#28]: "[quote#11:"Pavel Lazarov"]Само не разбрах, кое му е модерното на МАКРО? Има подобни вериги още от 50-те години на ХХ век.Иначе тия тълпи и о..." към "Историята в снимки: Раждането на модерната търговия" в Дневник
-
Тина 10 мар 2024, 04:16
публикува коментар [#83]: "До коментар [#77] от "Hristo Blagoev": Може би имате предвид Андрей Янкулов от АКФ?" към "Как системата (въз)произвежда "нотариуси" и "джуджета" в Дневник