Рейтингът се изчислява в зависимост от вашата активност в сайтовете на Икономедиа.
Разглеждатe публичния профил на Тонич в id.capital.bg.
Ако се регистрирате, можете да следите информацията за действията на потребителя в capital.bg, dnevnik.bg и другите сайтове на Икономедиа, както и да се споделяте интереси с читателите на изданията ни. Регистрацията е безплатна и отнема 2 минути. Ако вече сте регистриран - влезте с вашия email и парола.
Активност
Осъвременяване-
Тонич 14 апр 2025, 10:39
публикува коментар [#8]: "[quote#4:"dedoliben"]До 2 за говядцата ли да отдели теленце за говядцата ли?За ЦСКА кой отдели?Ама вие вечни второлаци се повъртяхте като са..." към "Конгресът на БФС: Печалба, която всъщност е дефицит, и 5 млн. лв. административни приходи" в Дневник
-
Тонич 04 фев 2025, 15:42
публикува коментар [#176]: "Дневник ще фалирваме ли?" към "Дневник" подарява една година достъп до всичко, ако се абонирате сега" в Дневник
-
Тонич 16 сеп 2024, 14:34
публикува коментар [#160]: "Много ме е яд, че не мога да прочета целия пасквил на господин Инджев :(" към "Борисов е затапил изхода от политическата криза" в Дневник
-
Тонич 05 сеп 2024, 11:24
публикува коментар [#27]: "Дневник, за преведените статии ми искате пари, а ми пускате безплатно тези тюрлюгювечи от Дойчо Велев и Свободна Европа.." към "Квартетът на ревизионистите" е факт. Как ще реагира Европа" в Дневник
-
Тонич 03 сеп 2024, 15:36
публикува коментар [#11]: "Дневник, вие даже и брояча за преглеждания на статията сте махнали.. " към "Визата ви е вече невалидна": защо Канада се затваря за все повече чужденци" в Дневник
-
Тонич 11 юли 2024, 14:59
публикува коментар [#17]: "И защо не протестират в Доспат? " към "Фотогалерия: Протестът срещу кмета на Доспат пред парламента" в Дневник