Рейтингът се изчислява в зависимост от вашата активност в сайтовете на Икономедиа.
Разглеждатe публичния профил на T в id.capital.bg.
Ако се регистрирате, можете да следите информацията за действията на потребителя в capital.bg, dnevnik.bg и другите сайтове на Икономедиа, както и да се споделяте интереси с читателите на изданията ни. Регистрацията е безплатна и отнема 2 минути. Ако вече сте регистриран - влезте с вашия email и парола.
Активност
Осъвременяване-
T 12 май 2025, 08:41
публикува коментар [#31]: "До коментар [#27] от "Просто Стюпи": да, бе, то някой насила Ви накара- розовите пеликани да гласувате за него? Много сте жалки!" към "Радев - от антикорупционната реторика до популизма с еврото" в Дневник
-
T 12 май 2025, 08:40
публикува коментар [#30]: "Ивчо, ти и други такива измислени герои си го избрахте тоя измислен герой с потник, после рИветЕ като ....? Какво се правите на ущипани моми..." към "Радев - от антикорупционната реторика до популизма с еврото" в Дневник
-
T 18 фев 2025, 13:29
публикува коментар [#158]: "Много е дразнещо и шизофренично да се четат воплите и воят от гугутките, които се изпънаха навремето с "С вас сме, господин президент!". Се..." към "Президентът: Очаквам парламент и правителство да заявят, че няма да изпращаме войски в Украйна" в Дневник
-
T 25 дек 2024, 19:03
публикува коментар [#44]: "Авторът е бил на поне 3 чаши вино, за да се впусне в такива дълбоко личностни анализи. Либералните хора от 21-ви век никак, ама никак не мог..." към "Краят на либералната демокрация. Ама сериозно ли?" в Дневник
-
T 28 ное 2024, 17:56
публикува коментар [#3]: "оставка, боклуци!Осмокласници и пияндурници!" към "Президентите на УЕФА и ФИФА пристигат в София за "100 години български футбол" в Дневник
-
T 19 юли 2024, 18:07
публикува коментар [#88]: "Авторът се е изказал ( за кой ли път) като последна инстанция и гуру-то на цивилизациятя! Видиш ли- ако това не стане, значе мнооого голям п..." към "Следващите избори ще са от огромно значение" в Дневник
-
T 10 юни 2024, 17:23
публикува коментар [#15]: "Прави лошо впечатление ( много деликатно казано) как няма нито дума самокритика или критика на ония тъпани с пуделите, кеша, меша и прочие г..." към "Цитат на деня: Пеевски и Борисов ще са изкушени да заключат вратата и да останат насаме с хладилника" в Дневник
-
T 27 мар 2024, 08:40
публикува коментар [#7]: "Анке, имаме си хубав палеонтологичен музей с чудесна сбирка в Асеновград, това че не е в София не е никакъв проблем да се обединят експонати..." към "Да попречим Музеят по палеонтология в София да изчезне като динозаврите" в Дневник
-
T 25 яну 2024, 10:46
публикува коментар [#170]: "леки жени с амбиции за власт и слава- приликите може да откриете в много от новите лица на дошлите да ни "оправят" и избавят от "корупцията ..." към "Една жена, двама мъже, две деца и ролята на тъщата (факти и въпроси за убийството на Пейо Пеев)" в Дневник
-
T 18 дек 2023, 12:56
публикува коментар [#4]: "...И къде са нашите новобогаташи, нещо да покажат, нещо да споделят със съотечествениците си? Изводът ми е, че българинът е по-голям егоит и..." към "Фотогалерия: Пет милиона коледни лампички осветиха Салайленд в Хърватия" в Дневник
-
T 25 авг 2023, 13:03
публикува коментар [#8]: "Не говори хич добре за т.нар. профсъюзен жвит в България да изпънат една от устатите си каки да се бори за местни избори, с политически парт..." към "Ваня Григорова прие номинацията за кмет на София, ще се бори столицата "да е за всички" в Дневник
-
T 07 юли 2023, 16:38
публикува коментар [#92]: "Няма и едно изреченийце, думичка дори от "напушения" автор за греха, който той и другите пишман демократи направиха като подкрепиха зеленото..." към "Зеленски ни съобщи, че можем да прекратим позора" в Дневник
-
T 02 юли 2023, 20:08
публикува коментар [#556]: " Да се омаловажава факта, че кандидатът за дясна София е зле проучен или се крие част от биографията на членове на семейството му говори, че..." към "За Васил Терзиев, дядо му и ДС" в Дневник
-
T 21 юни 2023, 15:58
публикува коментар [#51]: "ГоМзо- мирише, бе човек, мирише та се натрае! Та ти не можеш едно изречение да направиш като хората, сигурно и едвам се подписваш под фиша ..." към "Срещу фенове, медии и опозиция: Георги Иванов в атака след мача със Сърбия" в Дневник
-
T 01 юни 2023, 12:53
публикува коментар [#4]: "Единственият изход за Студентски град е зона, или бариери и платен вход- за еднократно преминаване - 2 лв и за 24 часа- 5 лв.. Абонамент за ..." към "Много улици в столичния район "Студентски" стават еднопосочни (карта)" в Дневник
-
T 30 май 2023, 12:36
публикува коментар [#5]: "Работата е ясна от пръв прочит - оставащите мачове ще е ползват за "обиграване" и надлъгване, белким някой се излъже и купи от куците сини к..." към "Кръстаич склони да извика голмайстора на Първа лига в националния отбор" в Дневник
-
T 23 май 2023, 15:56
публикува коментар [#308]: "Парапетния "лъв" , както и неговия съчучастник - жетейското недоразумение с царствено име са измислили схемата- кешират каквото могат, бият ..." към "Тя е ключът за Шенген и еврозоната": Кирил Петков се извини за Мария Габриел" в Дневник
-
T 28 апр 2023, 12:33
публикува коментар [#25]: "парапетника такъв имидж има, че му се смяха и в имислената вардарска държава на запад! Тоя не става и за портиер в блок в краен квартал на ..." към "Авторитетът на Петков сред европейските лидери трябвало да се използва" в Дневник
-
T 21 апр 2023, 11:04
публикува коментар [#19]: "До коментар [#3] от "qtd231109733": трябва да се плаща, за да си паркирш колата пред дома върху чужда земя (общинска!). Ти имаш ли идеални ..." към "Проблемите на моя квартал: каква среда искат жителите на "Младост" в Дневник
-
T 21 апр 2023, 11:02
публикува коментар [#18]: "До коментар [#10] от "hahohehi": и аз това имах предвид- тотална замяна на соц-строителството с "право на строеж" и високи данъци и такси з..." към "Проблемите на моя квартал: каква среда искат жителите на "Младост" в Дневник
