Рейтингът се изчислява в зависимост от вашата активност в сайтовете на Икономедиа.
Разглеждатe публичния профил на uq в id.capital.bg.
Ако се регистрирате, можете да следите информацията за действията на потребителя в capital.bg, dnevnik.bg и другите сайтове на Икономедиа, както и да се споделяте интереси с читателите на изданията ни. Регистрацията е безплатна и отнема 2 минути. Ако вече сте регистриран - влезте с вашия email и парола.
Активност
Осъвременяване-
uq днес, 16:15
публикува коментар [#36]: "А иначе ..,..да изментиш Данчо Ментата.... ашколсун Дельо , машалла" към "След пропукването в ДПС: Пеевски извади Байрам, Хамид и Йордан Цонев от ръководството на партията" в Дневник
-
uq днес, 16:13
публикува коментар [#34]: "Щел да се прекръсти на Делян Делян" към "След пропукването в ДПС: Пеевски извади Байрам, Хамид и Йордан Цонев от ръководството на партията" в Дневник
-
uq днес, 11:10
публикува коментар [#32]: "Нищо не са договорили, Тръмп се подпичкосва с пазара и върти спекулации за милиарди" към "САЩ и Иран договориха рамка за мирно споразумение, петролът поевтиня" в Дневник
-
uq днес, 11:08
публикува коментар [#2]: "Не е вярно, две седмици само остават :D" към "Остава половин месец за обмяна на левове за евро без такси в банките" в Дневник
-
uq днес, 11:00
публикува коментар [#3]: "Браво на пича. Ама на 15 вече... трябваше и той да е ковнал една ракия. Иначе съседа на 15 редовно ходеше да прибира баща си от кръчмата, ка..." към "15-годишен шофира под надзора на пияния си баща в София" в Дневник
-
uq днес, 10:57
публикува коментар [#6]: "Peace in the Middle east? Niga please ! There always will be one or two jihads at least." към "Фон дер Лайен приветства мирната сделка, Лагард предупреди, че тя не слага точка" в Дневник
-
uq вчера, 22:55
публикува коментар [#23]: "Тест за почтеност 1) Познавате ли Делян Пеевски А) Приятели сме б) Познавам го В) Правя се че не го познавам" към "Ще има тест за почтеност за някои държавни длъжности" в Дневник
-
uq вчера, 20:02
публикува коментар [#28]: "От кога тоя дърт комунист е част от "десният спектър"" към "Според Рашков и. ф. главният секретар на МВР е напуснал заради политическа кариера" в Дневник
-
uq вчера, 18:50
публикува коментар [#77]: "Че кой иска да се пече на бетон и да плува в лайна" към "Министърът на туризма: Курортите са готови за лятото, но са празни" в Дневник
-
uq преди 2 дни, 20:23
публикува коментар [#16]: "До коментар [#12] от "parol": глупав ми се виждаш. Нали това ти говоря, хванали 48 човека без колан и това е новина?!. Не им ли е това работ..." към "При полицейска проверка са санкционирани редица шофьори" в Дневник
-
uq преди 2 дни, 19:12
публикува коментар [#43]: "Страшна новина. Ако не взимат толкова, държавата ще разцъфне и бюджета ще излезе на излишък" към "Членове на борда на "Столичен автотранспорт" вземат до 5 пъти повече от главния счетоводител" в Дневник
-
uq преди 2 дни, 14:29
публикува коментар [#97]: "То не е много трудно да се досетим коя е. Тъпи комплексирани отломки от бивша Югославия" към "Йотова: БНБ трябва да защити монетата от 2 евро с кирилица" в Дневник
-
uq преди 2 дни, 14:11
публикува коментар [#74]: "Партията на путьо против прайда" към "Прогресивна България" подкрепи шествието на семейството, прайдът деконструирал ценностите" в Дневник
-
uq преди 2 дни, 14:06
публикува коментар [#64]: "Те калугерите най-много се праскат, ама не си казват" към "Патриарх Даниил ще участва в "Шествието за семейството" в София" в Дневник
-
uq преди 2 дни, 14:03
публикува коментар [#2]: "Батееее направо са разкъртили. 48 случая на хора без колани и каски и 16 неправилни изпреварвания!!! Мале ужас. Убийствена ефективност на ро..." към "При полицейска проверка са санкционирани редица шофьори" в Дневник
-
uq преди 2 дни, 13:42
публикува коментар [#73]: "Стана ми любопитно какво ще се експонира в експо зоната на София прайд :D" към "DARA се включва в "София Прайд" днес, той се завръща в Княжеската градина" в Дневник
-
uq преди 2 дни, 10:49
публикува коментар [#5]: "Дай една цигара ште у трилионера" към "Мъск е първият трилионер в света (на хартия) след рекордни продажби на акции в "СпейсЕкс" в Дневник
-
uq преди 3 дни, 14:26
публикува коментар [#60]: "Корабът потъва ама то не е чудно с тоя тонаж на борда...." към "Верижна реакция": цялата структура на ДПС в Нови пазар напусна партията" в Дневник
-
uq преди 3 дни, 11:00
публикува коментар [#3]: "Боли ме стика." към "Българин е сред петте най-добри първокурсници в колежанския голф на САЩ" в Дневник
-
uq преди 3 дни, 08:46
публикува коментар [#12]: "До коментар [#5] от "Веселин Дечев": Ами по принцип... единственият начин да се спрат е като по тошово време да се стреля на месо по граница..." към "Нови правила за прием на мигранти от днес в ЕС, какво не стига на България" в Дневник
