Рейтингът се изчислява в зависимост от вашата активност в сайтовете на Икономедиа.
Разглеждатe публичния профил на user_1 в id.capital.bg.
Ако се регистрирате, можете да следите информацията за действията на потребителя в capital.bg, dnevnik.bg и другите сайтове на Икономедиа, както и да се споделяте интереси с читателите на изданията ни. Регистрацията е безплатна и отнема 2 минути. Ако вече сте регистриран - влезте с вашия email и парола.
Активност
Осъвременяване-
user_1 04 сеп 2025, 09:44
публикува коментар [#12]: "Направо да изгорят стаята. Така и двамата диктатори ще са спокойни." към "Охраната на Ким Чен Ун забърса всякакви следи от него след срещата с Путин" в Дневник
-
user_1 18 юли 2025, 15:03
публикува коментар [#13]: "Орбан, Вучич и Фицо трябва да дойдат на обучение при нас. Като за начало могат да започнат със снимки в парламента с кметове." към "В Пазарджик ще има нови избори за общински съвет, съдът касира избора на досегашния" в Дневник
-
user_1 14 май 2025, 13:59
публикува коментар [#2]: "Осигуровката за пенсия да бъде 50% и да се приключва!!!" към "Парламентът възложи на пет институции да разпишат предизвестени пенсионни промени" в Дневник
-
user_1 29 апр 2025, 15:45
публикува коментар [#22]: "По-голямата част от електората на ГЕРБ - Ново Начало е или на бюджетна издръжка т.е. не плащат осигуровки или в сивата икономика т.е пак не ..." към "Според Сачева размерът на осигуровките не може да остане същият" в Дневник
-
user_1 17 мар 2025, 15:25
публикува коментар [#6]: "Аз пък съм против да ми ограничават избора от стоките, които искам да купувам. Направете си държавните магазини и си продавайте каквото прец..." към "Министърството на земеделието: Най-малко 50% български храни и продукти в търговските вериги" в Дневник
-
user_1 30 дек 2024, 10:46
публикува коментар [#15]: "Явно биячите са някои с големи заслуги за изборните резултати, а и скоро пак ще има избори." към "Видеокамери са заснели как баща и син пребиват младежи след дискотека в Монтана" в Дневник
-
user_1 30 сеп 2024, 13:23
публикува коментар [#49]: "До коментар [#36] от "Владо Николов": Да не би да работиш на някой буферен паркинг?" към "Успехът на крайнодесните в Австрия вещае промени в миграционната политика" в Дневник
-
user_1 17 авг 2024, 12:51
публикува коментар [#12]: "А познайте колко ще даде кръвната проба... Аз предполагам нула промила. За да кара така или е жена на някой с човек или е проста с никакви у..." към "Четирима души са ранени след като кола удари линейка в Асеновград" в Дневник
-
user_1 11 юни 2024, 14:49
публикува коментар [#5]: "Най-сетне Исторически парк ще започне да плаща дивиденти." към "Осем формации ще получат партийна субсидия, сред тях и партията на Радостин Василев" в Дневник
-
user_1 09 юни 2024, 23:49
публикува коментар [#35]: "До коментар [#3] от "mnn345654524": Тъпчо, кви 25 евра .... Колко е това на виличие валута? " към "С шесткратно "Благодаря" към избирателите Пеевски обеща да оправдае доверието" в Дневник
-
user_1 17 апр 2024, 14:43
публикува коментар [#26]: "До коментар [#20] от "high_mars": И работещи на запад разбира се..." към "Служебната власт уверява, че работи усилено за еврозоната" в Дневник
-
user_1 05 апр 2024, 13:14
публикува коментар [#18]: "Троловете защитаващи ОПГ ГЕРБДПСИТНВЪЗРАЖДАНЕ, здраво са се развихрили тези дни. Много пари почват да се наливат преди тези избори." към "МВР пак защити вота и Калин Стоянов от "поредните внушения" на Петков и Атанасов" в Дневник
-
user_1 31 окт 2023, 21:38
публикува коментар [#17]: "Тука ако Въzzраждане управлява, ще ходят в мините или Белене." към "В Туркменистан водят учили в чужбина в казармата направо от самолета" в Дневник
-
user_1 29 окт 2023, 23:02
публикува коментар [#34]: "Следващото поколение е доста податливо на популисти като гледам графиките по възраст. Изглежда че Итн и vazrajdane са добре позиционирани за..." към "Портрет на избирателя в София: Най-шарена е партийната подкрепа за Ваня Григорова и Вили Лилков" в Дневник
-
user_1 30 юни 2023, 16:17
публикува коментар [#26]: "До коментар [#8] от "Oggie Petkov": Защото ни изпращате Вгъзраждане! " към "Регулаторът определи цени на тока и парното от юли" в Дневник
