Рейтингът се изчислява в зависимост от вашата активност в сайтовете на Икономедиа.
Разглеждатe публичния профил на The investor в id.capital.bg.
Ако се регистрирате, можете да следите информацията за действията на потребителя в capital.bg, dnevnik.bg и другите сайтове на Икономедиа, както и да се споделяте интереси с читателите на изданията ни. Регистрацията е безплатна и отнема 2 минути. Ако вече сте регистриран - влезте с вашия email и парола.
Активност
Осъвременяване-
The investor 04 юни 2026, 07:18
публикува коментар [#135]: "Burn, motherf burn!" към "Атака с дронове и взривове: в Петербург гори нефтен терминал" в Дневник
-
The investor 04 юни 2026, 07:09
публикува коментар [#134]: "Блатните фашисти - окупатори под кожа!" към "Атака с дронове и взривове: в Петербург гори нефтен терминал" в Дневник
-
The investor 03 юни 2026, 19:14
публикува коментар [#70]: "Радев изпъква като все по-голям национален предател." към "По-важни нужди: какво следва от решението на кабинета да се откаже от ракетите за F-16" в Дневник
-
The investor 29 май 2026, 07:11
публикува коментар [#48]: "Комунист = убиец" към "ГЕРБ, БСП и "Синя София" отхвърлиха ветото на Васил Терзиев срещу 22-етажна сграда в "Младост" в Дневник
-
The investor 29 май 2026, 07:10
публикува коментар [#47]: "Браво!" към "ГЕРБ, БСП и "Синя София" отхвърлиха ветото на Васил Терзиев срещу 22-етажна сграда в "Младост" в Дневник
-
The investor 28 май 2026, 16:49
публикува коментар [#21]: "Браво на Синя София! Васил Терзиев комунистическото ДС отроче спъва всякакви читави проекти в града, но пък не изгражда околовръстното или н..." към "ГЕРБ, БСП и "Синя София" отхвърлиха ветото на Васил Терзиев срещу 22-етажна сграда в "Младост" в Дневник
-
The investor 28 май 2026, 08:33
публикува коментар [#35]: "Путин е пътник. Русия също." към "Русия започна търговска блокада и заплахи срещу Армения заради сближаването ѝ с ЕС" в Дневник
-
The investor 28 май 2026, 08:24
публикува коментар [#27]: "Русия е бита карта. Там следва доразпад." към "Русия започна търговска блокада и заплахи срещу Армения заради сближаването ѝ с ЕС" в Дневник
-
The investor 26 апр 2026, 20:59
публикува коментар [#42]: "Пълно изтегляне на РФ от Украйна, включително от Крим. Иначе преговори няма да и а за мир. Зеленски беше категоричен вчера." към "Украйна съобщи, че е ударила три руски кораба и военни обекти в Крим" в Дневник
-
The investor 26 апр 2026, 20:33
публикува коментар [#24]: "Бой по руските фашисти окупатори! Само от бой разбират руските примати!" към "Украйна съобщи, че е ударила три руски кораба и военни обекти в Крим" в Дневник
-
The investor 25 апр 2026, 10:49
публикува коментар [#7]: "Заради безбожните комунисти и съветска Русия милиони българи измират от ракови заболявания…" към "40 г. след Чернобил: Мълчанието на службите, медийната стена и последствията днес" в Дневник
-
The investor 24 апр 2026, 22:28
публикува коментар [#47]: "Путин е убиец! Съсипа Русия!" към "Недоверието към Путин достигна рекорд във войната дори според държавни анкетьори" в Дневник
-
The investor 21 апр 2026, 12:21
публикува коментар [#121]: "Браво! ГЕРБ-СДС е единствената евроатлантическа коалиция в България!" към "ГЕРБ се прицели да е антикорупционна партия с Борисов начело" в Дневник
-
The investor 21 апр 2026, 09:51
публикува коментар [#25]: "ДБ ако се махнат от коалицията с шарлатаните на Радев имат шанс и за първо място при избори. Не гласувам за тях само заради червените отроче..." към "Демократична България" вече е по-силният партньор в коалицията с "Продължаваме промяната" в Дневник
-
The investor 19 апр 2026, 06:00
публикува коментар [#81]: "Никой не иска проруски мекерета. Само булгаристанците си искат Радев…." към "Победата на "Тиса" е още по-голяма при 100% преброени гласове" в Дневник
-
The investor 17 апр 2026, 08:01
публикува коментар [#2]: "Реално ГЕРБ-СДС нямат алтернатива. Всички други работят за Кремъл." към "Тренд": Разликата между ПП-ДБ и ДПС е минимална" в Дневник
-
The investor 11 апр 2026, 09:24
публикува коментар [#51]: "Орбан е пътник!" към "Ванс подкрепи Орбан и нападна Брюксел, но САЩ ще работят с който победи на изборите" в Дневник
-
The investor 10 апр 2026, 00:49
публикува коментар [#53]: "ЕС трябва да се въоръжи до зъби с хиляди атомни бомби к при най-малкото съмнение за атака от страна на РФ към Европа да ги използва на залп...." към "Русия обвини ЕС в стремеж към ядрени оръжия и призова САЩ да го възпрат" в Дневник
-
The investor 09 апр 2026, 09:37
публикува коментар [#33]: "В неделя Орбан изпада от уравнението." към "Не отписвайте Орбан: трудното за Мадяр (и Унгария) предстои" в Дневник
-
The investor 08 апр 2026, 09:59
публикува коментар [#139]: "Велика Америка отново победи!" към "Тръмп обяви, че спира ударите срещу Иран" в Дневник