Рейтингът се изчислява в зависимост от вашата активност в сайтовете на Икономедиа.
Разглеждатe публичния профил на Ликующий в id.capital.bg.
Ако се регистрирате, можете да следите информацията за действията на потребителя в capital.bg, dnevnik.bg и другите сайтове на Икономедиа, както и да се споделяте интереси с читателите на изданията ни. Регистрацията е безплатна и отнема 2 минути. Ако вече сте регистриран - влезте с вашия email и парола.
Активност
Осъвременяване-
Ликующий днес, 14:03
публикува коментар [#87]: "[quote#77:"grem"]Аз с риск да ме оплюете - но някой да си мисли, че в реалния свят Армения, Грузия може да са част от ЕС - е някаква пълна и..." към "Зеленски и ключовите съюзници в Европа определиха 5 условия за преговори с Русия" в Дневник
-
Ликующий днес, 13:57
публикува коментар [#86]: "Мечтите са безплатни, но нахалството ... се наказва. Доколкото0 става въпрос за геополитически спор, участниците в разговорите са аутсайде..." към "Зеленски и ключовите съюзници в Европа определиха 5 условия за преговори с Русия" в Дневник
-
Ликующий вчера, 13:27
публикува коментар [#34]: "До коментар [#21] от "lui15.49": Ето, добави ме, но само с тези призраци от миналото, избягали позорно от Дневник (защо ли?): Norman Granz ..." към "За "Грипен" настъпва часът на истината в защитата на Украйна от Русия" в Дневник
-
Ликующий вчера, 13:21
публикува коментар [#29]: "До коментар [#12] от "Аз": Балкански глупако, аз не съм теглилка на европейската политика. Нито съм окупирал Приднестровието, Абхазия и друг..." към "За "Грипен" настъпва часът на истината в защитата на Украйна от Русия" в Дневник
-
Ликующий вчера, 13:10
публикува коментар [#19]: "До коментар [#8] от "KRAFTWERK": Уважаеми KLARWERK, благодаря за любезния въпрос. Руската стратегическа авиация (както и тази на САЩ) е пре..." към "За "Грипен" настъпва часът на истината в защитата на Украйна от Русия" в Дневник
-
Ликующий вчера, 12:38
публикува коментар [#6]: "Докато европейските политици демонстрират политическа импотентност и пълна политическа парализа (компенсирани с неистови вопли, санкции и з..." към "За "Грипен" настъпва часът на истината в защитата на Украйна от Русия" в Дневник
-
Ликующий преди 2 дни, 18:58
публикува коментар [#43]: "Поздравления за Дара, бекстейдж танцьорите й от Швеция, за режисьора и хореографа! А на хейтърите - яка им ...." към "DARA сподели, че два пъти почти е отказала от участие в "Евровизия" в Дневник
-
Ликующий преди 4 дни, 17:03
публикува коментар [#18]: "[quote#12:"Velocio"]Нищо чудно пилотът или бъг в програмата да са активирали прибиране на колесника, което става при излитане. vassilun номе..." към "Самолет на "Луфтханза" претърпя сериозна авария на летището във Франкфурт" в Дневник
-
Ликующий преди 4 дни, 16:40
публикува коментар [#11]: "За съжаление Германия не е вече това, което беше! Бил съм потърпевш как при подготовка за инсталация на американски софтуер на Оракъл колеги..." към "Самолет на "Луфтханза" претърпя сериозна авария на летището във Франкфурт" в Дневник
-
Ликующий преди 4 дни, 16:24
публикува коментар [#8]: "Нищо чудно пилотът или бъг в програмата да са активирали прибиране на колесника, което става при излитане. vassilun номер 6 изглежда е позна..." към "Самолет на "Луфтханза" претърпя сериозна авария на летището във Франкфурт" в Дневник
-
Ликующий преди 5 дни, 19:16
публикува коментар [#78]: "До коментар [#77] от "100s": Протестите през 2025 срещу Желязков бяха много добре организирани задкулисно по интернет чрез инфлуенсъри. Бях..." към "Европейската комисия препоръча единствено срещу България процедура заради дефицита" в Дневник
-
Ликующий преди 5 дни, 18:58
публикува коментар [#64]: "Поне 32 ракети да купят - по 4 ракети за всеки самолет. Иначе на саботаж изглежда, глупави жълтопаветници-протестьори кресливи какво ни дока..." към "По-важни нужди: какво следва от решението на кабинета да се откаже от ракетите за F-16" в Дневник
-
Ликующий преди 5 дни, 16:46
публикува коментар [#40]: "Не е еднозначно ясно какъв е реалният дефицит. Може да са използвани счетоводни трикове, които трудно биха измамили ЕЦБ и ЕС." към "Европейската комисия препоръча единствено срещу България процедура заради дефицита" в Дневник
-
Ликующий преди 5 дни, 16:36
публикува коментар [#126]: "[quote#97:"macifer"]До коментар [#55] от "Ликующий":россията може да има всичкия петрол и гаС в галактиката...ако може един - два въпроса:мо..." към "След атаката в Петербург Кремъл се закани да бомбардира Украйна "систематично" в Дневник
-
Ликующий преди 5 дни, 16:25
публикува коментар [#121]: "До коментар [#76] от "hamiltonf": До коментар [#78] от "gianni": Ми статУта е за нефт, рафинерии, затова говорим за нефт. Ако искате да сме..." към "След атаката в Петербург Кремъл се закани да бомбардира Украйна "систематично" в Дневник
-
Ликующий преди 5 дни, 14:12
публикува коментар [#68]: "До коментар [#63] от "hamiltonf": Прекрасно! Това не е мой проблем. Да си го четат в Кремъл. А ние трябва да се съсредоточим върху нашите си..." към "След атаката в Петербург Кремъл се закани да бомбардира Украйна "систематично" в Дневник
-
Ликующий преди 5 дни, 13:58
публикува коментар [#58]: "[quote#54:"mitko11"]До коментар [#46] от "КМЕТ В СЯНКА":Когато СССР-1 се сгромоляса, актуалният курс беше 1 рубла= 1 долар....[/quote] Виц!..." към "След атаката в Петербург Кремъл се закани да бомбардира Украйна "систематично" в Дневник
-
Ликующий преди 5 дни, 13:53
публикува коментар [#55]: "[quote#47:"hamiltonf"]До коментар [#43] от "Венда":Колко рафинерии в русия преработват 99% от нефта? Знайш ли, аналоговата? Знайш ли, че към..." към "След атаката в Петербург Кремъл се закани да бомбардира Украйна "систематично" в Дневник
-
Ликующий преди 5 дни, 13:23
публикува коментар [#15]: "За ЕС и европейското бъдеще този конфликт е кошмарен и гибелен. Това е настъпление на азиатски нрави към Европа." към "След атаката в Петербург Кремъл се закани да бомбардира Украйна "систематично" в Дневник
-
Ликующий преди 5 дни, 13:17
публикува коментар [#82]: "До коментар [#79] от "Петър Тодев": ГЕО МИЛЕВ Септември 1 Нощта ражда из мъртва утроба вековната злоба на роба: своя пурпурен гняв - велич..." към "Мартин Иванов, историк: Вместо да повтаряме клишета за Народния съд, отворихме съдебните папки" в Дневник