Рейтингът се изчислява в зависимост от вашата активност в сайтовете на Икономедиа.
Разглеждатe публичния профил на web_2.0_vs._dc в id.capital.bg.
Ако се регистрирате, можете да следите информацията за действията на потребителя в capital.bg, dnevnik.bg и другите сайтове на Икономедиа, както и да се споделяте интереси с читателите на изданията ни. Регистрацията е безплатна и отнема 2 минути. Ако вече сте регистриран - влезте с вашия email и парола.
Активност
Осъвременяване-
web_2.0_vs._dc преди 2 дни, 22:30
публикува коментар [#100]: "Въпреки изключително ограниченият си капацитет, ганьовците нареждащи ел-ките коли, така ще ги превъзнасят, като стигнат скоро до тях ( до ня..." към "В страната на стария дизел електромобилите стабилно растат" в Дневник
-
web_2.0_vs._dc 25 апр 2026, 00:44
публикува коментар [#88]: "В Ловеч е настъпил смут. Само Левски!" към "Левски" има нов собственик" в Дневник
-
web_2.0_vs._dc 21 апр 2026, 11:21
публикува коментар [#55]: "вица на деня 🤣" към "ГЕРБ се прицели да е антикорупционна партия с Борисов начело" в Дневник
-
web_2.0_vs._dc 23 мар 2026, 15:41
публикува коментар [#7]: "До коментар [#4] от "Petleshev": За няколко стотин коня 20 годишен дизел е “беден”, но реално просто лошо финансово решение. Има и десет го..." към "Дизелът вече е почти 1.60 евро, властта решава в следващите 3 дни за компенсациите" в Дневник
-
web_2.0_vs._dc 23 мар 2026, 15:27
публикува коментар [#3]: "Ще става само по-скъп. Мислещите да преминат към електромобил. Ганьо да си мрънка за цените по бензиностанциите." към "Дизелът вече е почти 1.60 евро, властта решава в следващите 3 дни за компенсациите" в Дневник
-
web_2.0_vs._dc 06 фев 2026, 17:58
публикува коментар [#8]: "ОПГ Гепи в пълен блясък. Ако беше само за тиквун, цената щеше да е само по три, но откакто станаха Герб ново начало и повечето отива за глав..." към "Общинари искат спешна смяна на директорския борд на "Столичен автотранспорт" в Дневник
-
web_2.0_vs._dc 19 яну 2026, 13:06
публикува коментар [#13]: "Герб ново начоло - едно си знае, едно си прави. Нагло крадене, крадене, крадене." към "Столичен автотранспорт" готви да купи автобуси на старо на 8 пъти по-висока цена" в Дневник
-
web_2.0_vs._dc 31 дек 2025, 11:04
публикува коментар [#6]: "Герб ново начало ще свърши бързо и завиниги както труженичките от ИТН." към "Няколко бързи удара от властта срещу правото на гражданите на информация" в Дневник
-
web_2.0_vs._dc 22 дек 2025, 14:50
публикува коментар [#21]: "Бухалките на дебелото Д в действие, но София няма да се предаде и никога няма да бъде отново към Герб ново начало." към "Антимонополната комисия спря договора за чистене в "Илинден", "Надежда" и "Сердика" в Дневник
-
web_2.0_vs._dc 16 дек 2025, 18:57
публикува коментар [#22]: "До коментар [#17] от "vht16370188": Продажбите на електромобили растат с двуцифрен темп, с колкото намаляват бензиновите, докато дизелите п..." към "ЕС се отказва от забраната за коли с двигатели с вътрешно горене" в Дневник
-
web_2.0_vs._dc 16 дек 2025, 18:50
публикува коментар [#16]: "Няма абсолютно никакво значение дали се забраняват и ограничават. Технологията на електромобилите е на светлинни години пред праисторическия..." към "ЕС се отказва от забраната за коли с двигатели с вътрешно горене" в Дневник
-
web_2.0_vs._dc 16 дек 2025, 18:40
публикува коментар [#10]: "Тровещия ДВГ е обречен и в миналото. Толкова бързо се развиват батериите и лесното и бързо зареждане, че до няколко години никой не би си ку..." към "ЕС се отказва от забраната за коли с двигатели с вътрешно горене" в Дневник
-
web_2.0_vs._dc 01 дек 2025, 21:02
публикува коментар [#7]: "До коментар [#6] от "Юни": Свинско с тиква." към "Протестиращи стигнаха до централата на ДПС" в Дневник
-
web_2.0_vs._dc 23 ное 2025, 10:55
публикува коментар [#6]: "Всички калинки, които нагло обслужват Прасе яде тиква - ново начало, трябва да бъдат съдени за наглото погазване на всички закони." към "Видео: Под освирквания и скандирания избирателната комисия във Варна решава за Коцев" в Дневник
-
web_2.0_vs._dc 17 окт 2025, 13:25
публикува коментар [#20]: "Оплитат се в лъжи клетите калинки - тиква и министър. Шефът им Шиши, не се е произнесъл къде ще повиши, човека осигурил му наглата манипулац..." към "Митов обяви, че е отстранил началника на МВР в Пазарджик, според Борисов е подал оставка" в Дневник
-
web_2.0_vs._dc 17 окт 2025, 13:21
публикува коментар [#4]: "Квартали без канализация не трябва да плащат данъци, докато не се направи. Дано Терзиев се пребори с Герб ново начало, за да се реализират т..." към "Столичната община внесе проект за 224 млн.лева за ВиК мрежа в осем района" в Дневник
-
web_2.0_vs._dc 16 окт 2025, 15:45
публикува коментар [#9]: "Поредна победа за Терзиев над Герб ново начало и в полза на хората. Браво." към "София спечели с аргументи, с факти и със закон, обяви Терзиев за делото с пътната агенция" в Дневник
-
web_2.0_vs._dc 14 окт 2025, 12:31
публикува коментар [#2]: "Варна е волейболната столица на България, но момчета заслужават най-голямата зала и както са повечето левскари да се чувстват у дома си." към "Волейболната федерация избра София за домакин на европейското първенство" в Дневник
-
web_2.0_vs._dc 25 авг 2025, 20:45
публикува коментар [#4]: "Гнусно." към "Поръчката за кетъринг във Варна е прекратена" в Дневник
-
web_2.0_vs._dc 22 авг 2025, 00:09
публикува коментар [#18]: "Добър мач за Левски. Отбора показа и характер и не рухна след двата бързи гола. Не случайно бяха изпратени позитивно. " към "АЗ Алкмаар" отдалечи максимално "Левски" от основната фаза в Европа, загуба и за "Лудогорец" в Дневник
