Рейтингът се изчислява в зависимост от вашата активност в сайтовете на Икономедиа.
Разглеждатe публичния профил на Zizu в id.capital.bg.
Ако се регистрирате, можете да следите информацията за действията на потребителя в capital.bg, dnevnik.bg и другите сайтове на Икономедиа, както и да се споделяте интереси с читателите на изданията ни. Регистрацията е безплатна и отнема 2 минути. Ако вече сте регистриран - влезте с вашия email и парола.
Активност
Осъвременяване-
Zizu днес, 11:52
публикува коментар [#48]: "До коментар [#43] от "tyq26308633": Киев е основан от апостол Св. Андрей! Исторически факт! Св. Андрей пази гр. Киев!" към "Министърът на земеделието ще опита да махне оградата на комплекс в местността "Баба Алино" в Дневник
-
Zizu днес, 11:45
публикува коментар [#46]: "Какво стана? Бутнали я? Цирк!" към "Министърът на земеделието ще опита да махне оградата на комплекс в местността "Баба Алино" в Дневник
-
Zizu днес, 09:01
публикува коментар [#28]: "Нация от посерковци... Слабо правителство." към "Министърът на земеделието ще опита да махне оградата на комплекса в местността "Баба Алино" в Дневник
-
Zizu вчера, 20:34
публикува коментар [#74]: "Братоубийствена война! Русия нищо няма да спечели. А Украйна.......Украйна спечели уважението на цял свят! Слава на героите на Украйна!" към "Украйна удари основната балтийска база на Русия, скова Петербург и обяви контрол над маршрут към Крим" в Дневник
-
Zizu вчера, 13:18
публикува коментар [#71]: "Новият лидер трябва да е висок поне 1.9 м, рус със сини очи. Да е спортист с интелект. Да познава отлично историята на България. Да има хари..." към "Между "харизматичен" и "предвидим": ДСБ търси нов председател" в Дневник
-
Zizu преди 2 дни, 17:09
публикува коментар [#25]: "Глупак" към "Радев: Предишните управления поддържаха 3% дефицит с "гимнастики" в Дневник
-
Zizu преди 2 дни, 12:39
публикува коментар [#12]: "Членство на България в еврозоната е най-хубавото нещо, което се е случило за последните 82 години!!!! Влизането в "Шенген" също!!!!" към "България пуска допълнително десетки милиони евро под формата на монети" в Дневник
-
Zizu преди 2 дни, 11:33
публикува коментар [#23]: "ПБ разиграват цирк!!! Нарочно се изкарва голям дефицит за да не се купят ракети за F 16!!!!!" към "Твърдо се върви към обявяване на свръхдефицит за България според Гълъб Донев" в Дневник
-
Zizu преди 3 дни, 16:20
публикува коментар [#54]: "До коментар [#49] от "Kумчо Вълчo": за ............ ги е стиснал.... Предстоят интересни моменти в политиката... От Радеф до сега само про..." към "Напускат потъващия кораб": структурата на ДПС в Кирково подаде оставка година след като премина към Пеевски" в Дневник
-
Zizu преди 3 дни, 16:08
публикува коментар [#53]: "Какво щастие само...." към "Напускат потъващия кораб": структурата на ДПС в Кирково подаде оставка година след като премина към Пеевски" в Дневник
-
Zizu преди 4 дни, 20:01
публикува коментар [#8]: "Безумен разход!" към "Започва ремонт на 11 километра от "Тракия" и 9 от "Хемус" в Дневник
-
Zizu преди 4 дни, 17:57
публикува коментар [#50]: "Това със свръх дефицита е оправданието да не се купуват ракетите за F16! Радеф обиколи Европа за да направи този цирк! Дано американците с..." към "По-важни нужди: какво следва от решението на кабинета да се откаже от ракетите за F-16" в Дневник
-
Zizu преди 4 дни, 16:58
публикува коментар [#51]: "Няма по-големи некадърници от тези "управляващи"!!! Самоубийствено тъпи!" към "Европейската комисия препоръча единствено срещу България процедура заради дефицита" в Дневник
-
Zizu преди 4 дни, 15:44
публикува коментар [#18]: ""Европейската комисия препоръча единствено срещу България процедура заради дефицита" 24часа: ........... В същата процедура досега бяха о..." към "Европейската комисия препоръча единствено срещу България процедура заради дефицита" в Дневник
-
Zizu преди 4 дни, 13:21
публикува коментар [#11]: "Гълъб Донев е слаб министър!!!! Да се маха или да го махат! Ученик в 10 клас по-добре ще се оправи!" към "Финансовият министър: Дефицитът, без да се променят политики и да се взимат мерки, е 7.4%" в Дневник
-
Zizu преди 5 дни, 18:38
публикува коментар [#21]: "Делата, които се работят по документи са най-лесни. Кметчето да подава оставка." към "Куб корпорация" публикува разрешение за изработване на устройствен план в Баба Алино" в Дневник
-
Zizu преди 5 дни, 18:15
публикува коментар [#63]: "Все някой ще каже "царят е гол ( неграмотен)"! И замириса на ....избори!" към "Управляващите временно оттеглиха текста за увеличаване на дълга, но одобриха останалите нововъведения" в Дневник
-
Zizu преди 5 дни, 15:01
публикува коментар [#11]: "Неочаквано бързо се обърна колата на Радеф! Тренда е вече на долу! Да режеш от увеличението на пенсиите си е политическо самоубийство! Ра..." към "Управляващите временно оттеглиха текста за увеличаване на дълга" в Дневник
-
Zizu преди 5 дни, 14:40
публикува коментар [#6]: "Къде е Асен да свика протести? Или го е страх от бащицата Радеф! Да няма ОХ!" към "Управляващите временно оттеглиха текста за увеличаване на дълга" в Дневник
-
Zizu преди 5 дни, 08:10
публикува коментар [#2]: "Навремето и аз правех инжекции за отслабване.. Безплатно...." към "Инфлуенсъри продават "инжекции за отслабване" под носа на властите" в Дневник