Рейтингът се изчислява в зависимост от вашата активност в сайтовете на Икономедиа.
Разглеждатe публичния профил на Zornitsa Lazarova в id.capital.bg.
Ако се регистрирате, можете да следите информацията за действията на потребителя в capital.bg, dnevnik.bg и другите сайтове на Икономедиа, както и да се споделяте интереси с читателите на изданията ни. Регистрацията е безплатна и отнема 2 минути. Ако вече сте регистриран - влезте с вашия email и парола.
Активност
Осъвременяване-
Zornitsa Lazarova 24 юли 2024, 00:52
публикува коментар [#158]: "Дневник, много си ви уважавам, но, моля, не хранете троловете със смешки като "Камерон Диаз", че някой ще си помисли, че американската актри..." към "Европарламентът успя да наложи тотален санитарен кордон на крайнодесните" в Дневник
-
Zornitsa Lazarova 05 ное 2023, 23:44
публикува коментар [#10]: "Дневник, трябва ли и вие да прибягвате до "шок" и подобна лексика? :-D Дръжте някакво ниво, че иначе съвсем ще се удавим в жълтения." към "Ярко северно сияние шокира от България, Унгария, Украйна" в Дневник
-
Zornitsa Lazarova 06 ное 2022, 15:58
публикува коментар [#4]: ""Икономическото развитие на САЩ в последните 15 години се дължи на шистовия газ. Той е в основата на силната им индустрия", казва пред "Капи..." към "Шистовият газ - има ли бъдеще в България и Европа" в Капитал
-
Zornitsa Lazarova 25 ное 2021, 15:22
публикува коментар [#131]: "Иха, тролите плодкоземци са превзели коментарите... " към "Истанбулската конвенция е златен стандарт за ЕС, заяви Европейската комисия" в Дневник
-
Zornitsa Lazarova 30 сеп 2021, 01:53
публикува коментар [#3]: "[quote#1:"octavius_"]номенклатурно мънкане и опечалени социаляги. Можеше да живеем и в по-мъжко време. [/quote] Тролите копаят дъното..." към "Вечер на музиката и поезията в програма "Христо Ботев" в памет на Марин Бодаков" в Дневник
-
Zornitsa Lazarova 25 мар 2021, 17:49
публикува коментар [#18]: "Докато цивилизованият свят най-после действа, за да спрем да режем клона, на който седим, нашите лоботомирани партийци, дребни душички, напи..." към "Предизборно обещание против европейските природозащитни норми: възможно" в Дневник
-
Zornitsa Lazarova 22 яну 2021, 12:53
публикува коментар [#77]: "Тери Пратчет да я беше писал тая държава, нямаше да е толкова смехотворна... Но поне неговите книги са на достъпна цена, докато този фарс ще..." към "Авторът на картината за "Балкански поток": Това не е соцреализъм, а просто реализъм" в Дневник
-
Zornitsa Lazarova 28 юли 2020, 09:17
публикува коментар [#74]: "До коментар [#9] от "hashtag Нормална държава": [quote#9:"hashtag Нормална държава"]Ще го пуснат след време, но му дебнат бизнеса, сапунис..." към "Атанас Бобоков окончателно остава в ареста, подозира кой иска бизнеса му (обновена)" в Дневник
-
Zornitsa Lazarova 11 май 2020, 01:29
публикува коментар [#136]: "[quote#92:"Костадин Иванов"]Май чувам ръкопляскания за Нероден Петко. Когато проработи и даде положителни резултати, ще ръкопляскам и аз.Сле..." към "Българските прокурори, които ще работят за Кьовеши, ще са независими от Гешев" в Дневник
-
Zornitsa Lazarova 20 мар 2020, 23:29
публикува коментар [#28]: "До коментар [#19] от "Fred": Но западноевропейските държави не са заявили дерогация от Конвенцията. Защо това ни е нужно на нас и на още 5 ..." към "Данаил Кирилов: Възможно е да има нарушение на права на гражданите" в Дневник
-
Zornitsa Lazarova 20 мар 2020, 23:21
публикува коментар [#27]: "Никоя от западните страни не е заявила дерогация от ЕКПЧ, дори тежко пострадалите. За момента са го направили Грузия, Армения, Латвия, Молдо..." към "Данаил Кирилов: Възможно е да има нарушение на права на гражданите" в Дневник
-
Zornitsa Lazarova 20 мар 2020, 23:20
публикува коментар [#26]: "Никоя от западните страни не е заявила дерогация от ЕКПЧ, дори тежко пострадалите. За момента са го направили Грузия, Армения, Латвия, Молдо..." към "Данаил Кирилов: Възможно е да има нарушение на права на гражданите" в Дневник
-
Zornitsa Lazarova 18 мар 2020, 18:39
публикува коментар [#47]: "Q: How may Orthodox priests does it take to change a light bulb? A: Change?! We're orthodox! We change nothing! ... а е било време, когато б..." към "Джамии, католически и протестантски храмове ограничиха достъпа до богослужения" в Дневник